Համեցեք chess-results.com-ի ֆոտոսրահ Մրցաշար Նշ. թվից Ֆեդ. Որոնում

Տվյալ ընտրմամբ գտնվել են հետեւյալ մրցաշարերը/միջոցառումները

Մրցաշար/ՄիջոցառումfromմինչեւՖեդ.Քանակ
Tercer Semirrapido La terminal Pehuajo23.09.201723.09.2917ARG3
Mestská liga Cassovia 2018-201920.10.201806.04.2021SVK142
4. Internationales Chess Festival Innsbruck A Open Haus der 22.08.202030.08.2020AUT3
01 august VII İnternational chess tournament Birtday of GM V01.08.202001.08.2020AZE3
24 july-01 august VII İnternational chess tournament Birtday24.07.202001.08.2020AZE4
24 july-01 august VII İnternational chess tournament Birtday24.07.202001.08.2020AZE6
31 july august VII İnternational chess tournament Birtday of31.07.202031.07.2020AZE3
Riga Summer Chess Festival 202001.06.202007.06.2020LAT4
Torneio Ruth Cardoso de Xadrez Rápido 202006.06.202006.06.2020BRA3
NIPANI GRAND FIDE RATING CHESS TOURNAMENT 2020,Early Bird up05.05.202010.05.2020IND2
TORNEO ABIERTO INTERNACIONAL DE AJEDREZ PEDRO JUAN CABALLERO25.04.202026.04.2020PAR1
Mestská liga Cassovia 2019-202019.10.201925.04.2020SVK17
2020 m. Lietuvos Moterų Šachmatų Lyga (Lietuvos klubų čempio25.01.202019.04.2020LTU2
2020 m. Lietuvos Šachmatų Lyga (Lietuvos klubų čempionatas)25.01.202019.04.2020LTU2
Aberto FIDE de Xadrez RPD de Euclides da Cunha/BA18.04.202018.04.2020BRA3
III Open Semana Santa Tajamar 2020 Grupo B Lista de inscrito02.04.202007.04.2020ESP3
III Open Semana Santa Tajamar 2020 Grupo A Lista de inscrit02.04.202007.04.2020ESP3
Marijampolės miesto čempionato FINALAS 2020M.03.02.202006.04.2020LTU1
FECAJ 2020 - Campeonato Catarinense Infanto-Juvenil [Sub 18 03.04.202005.04.2020BRA3
Sahovska liga grada Gradiska 202001.02.202005.04.2020BIH33
Baku 4 th Chess School International Chess Festive OPEN 23-323.03.202030.03.2020AZE4
The Baltic Way 2020 (B)28.03.202029.03.2020LTU4
The Baltic Way 2020 (D)28.03.202029.03.2020LTU4
The Baltic Way 2020 (A)28.03.202029.03.2020LTU4
The Baltic Way 2020 (C)28.03.202029.03.2020LTU4
Cto.Absoluto Individual Almería.ZONAL PONIENTE.Roquetas15.02.202029.03.2020ESP1
I Etapa - Campeonato de Xadrez RPD do IFBA Euclides da Cunha28.03.202028.03.2020BRA2
Campeonato Por Equipos Eivissa 202008.02.202028.03.2020ESP8
4 Circuito IRT de Xadrez de SAO BENTO DO SUL -SUB 2200 - XA20.03.202022.03.2020BRA2
Campeonato Escolar Alevin, Infantil, Cadete Ibiza 202009.02.202022.03.2020ESP11
Liga Canaria Division de Honor 202011.01.202021.03.2020ESP284
Liga Equipos de Gran Canaria Cat. Montajes Eléctricos J. Rey11.01.202021.03.2020ESP2
1. Bundesliga 2019/202010.10.201921.03.2020AUT68
OPEN NSK JAGODINA 2020 - Kotizacija 1200 i 1800 din.a za pri05.03.202019.03.2020SRB1
1ο Τουρνουά για ΕΛΟ κάτω των 1100 της Ε.Σ. Δήμου Θέρμης07.03.202015.03.2020GRE2
Klaipeda championship 202019.01.202015.03.2020LTU14
SUVALKIJA SPRING 2020 B Suvalkijos pavasaris 2020-03-14 Mari14.03.202014.03.2020LTU2
SUVALKIJA SPRING 2020 A Suvalkijos pavasaris 2020-03-14 Mari14.03.202014.03.2020LTU2
4ο κλειστό τουρνουά «Δίας» νόρμας υποψηφίου Μετρ13.01.202012.03.2020GRE1
Aberto do Brasil Etapa Caxambu 2020 R$ 5.000,0006.03.202008.03.2020BRA1
Riga Weekend Tournament in Classical Chess-2020 Stage106.03.202008.03.2020LAT1
I Open Terras de Trás os Montes - Macedo de Cavaleiros05.03.202008.03.2020POR6
Aberto LBX de Xadrez Rápido de Cipó/BA - Lista Geral07.03.202007.03.2020BRA3
2020 m. Lietuvos šachmatų čempionato pusfinalis01.03.202006.03.2020LTU2
Šahovski rejting turnir "ZIMA 2020." Ruščica.07.02.202006.03.2020CRO2
SRETENSKI RAPID TURNIR KUCEVO 202001.03.202001.03.2020SRB1
5º Torneio Blitz de Xadrez - Bairro Jardim Limueiro Torneio 01.03.202001.03.2020BRA9
2 Stage of Youth Chess Marathon Plunge 202001.03.202001.03.2020LTU2
Adolfo Ramanausko-Vanago 102-ųjų gimimo metinių atminimo gre29.02.202029.02.2020LTU1
Kadetski serijal - Najbolji potez - 529.02.202029.02.2020SRB1
Adolfo Ramanausko-Vanago 102-ųjų gimimo metinių atminimo gre29.02.202029.02.2020LTU1
Rapid with Alexei Shirov& Jantarnij bereg 25-26.02.2020.25.02.202026.02.2020LAT2
II Torneo de Ajedrez "Talentos Corazonistas" ATL (Infantil y24.02.202024.02.2020COL4
2020 AuCC Deep Snow06.01.202024.02.2020CAN1
Open de Entrenamiento 22 y 23 Febrero22.02.202023.02.2020CRC1
1er TORNEO INTER REGIONAL “AJEDRECISTAS PERLA DEL MAULE” - I21.02.202023.02.2020CHI1
2020 m. Lietuvos jaunių merginų šachmatų čempionatas (M14)18.02.202023.02.2020LTU2
2020 m. Lietuvos jaunučių šachmatų čempionatas (B12)18.02.202023.02.2020LTU2
2020 m. Lietuvos jaunių šachmatų čempionatas (B18)18.02.202023.02.2020LTU2
2020 m. Lietuvos jaunučių mergaičių šachmatų čempionatas (M118.02.202023.02.2020LTU2
2020 m. Lietuvos jaunių merginų šachmatų čempionatas (M18)18.02.202023.02.2020LTU2
2020 m. Lietuvos jaunučių šachmatų čempionatas (B10)18.02.202023.02.2020LTU2
2020 m. Lietuvos jaunių šachmatų čempionatas (B16)18.02.202023.02.2020LTU2
2020 m. Lietuvos jaunučių mergaičių šachmatų čempionatas (M118.02.202023.02.2020LTU2
2020 m. Lietuvos jaunių merginų šachmatų čempionatas (M16)18.02.202023.02.2020LTU2
2020 m. Lietuvos jaunių šachmatų čempionatas (B14)18.02.202023.02.2020LTU2
Escolar Ben-Ini Ibiza 202009.02.202023.02.2020ESP12
Л-К блиц "День защитника idChess в Этюде", 22 фев 2020г.,16:22.02.202022.02.2020RUS6
February Lviv Tradition (IM-Group) (Memory Henryk Friedman)17.02.202022.02.2020UKR4
International Chess Open Graz 2020 B14.02.202021.02.2020AUT28