Dobrodošli na Turnirsku bazu chess-results.com

Chess-Results.com is a powerful and dedicated server only for chess-results.

The tournament archive of chess-results.com soon contains 40.000 tournaments from around the world, from club tournaments up to European Championships and Chess Olympiads. This is made possible by the program Swiss-Manager, a adminstrationsprogramm for chess tournaments, working very closely with chess-results.com.

Traži turnir

Ovdje možete potražiti turnir i prikazati/isprintati/prevesti u Excel konačne rezultate, parovanja, tablice sa partijama i dr.

Traži igrača

Ovdje možete pronaći sve turnire gdje je igrač igrao i prikazati/isprintati/prevesti u Excel sve detalje o igraču i turnirima.

Traži partiju

Ovdje možete pretražiti partije i pogledati ih online ili ih preuzeti u PGN formatu.

Kontakt

Za pitanja, prijedloge i kritike molimo vas pošaljite mi(Heinz Herzog) E-mail

Odabir turnira

Razvrstaj prema

Br.TurnirFEDzastavaZadnja izmjena
1IA FM John Powell Open 2020 FIDE U-1600 Section JAM
0 Minute
2Promocion Valencia Sur - FECV 2020 (4 Tableros) ESP
1 Minute
3II этап всероссийских соревнований "Белая Ладья" 2020, Колпинский район Санкт-Петрбурга RUS
1 Minute
4Campeonato de Lanzarote 2020. Sub 12. Fase de Clasificación Clasificatorio para el Campeonato de Canarias ESP
2 Minute
5Veteranos Cordoba 2020 ESP
2 Minute
6Semifinal Nacional (F) 2020 CUB
2 Minute
7FESTIVAL DE AJEDREZ TORNEO RÁPIDAS CLUB REYES DEL LOA CALAMA CHI
2 Minute
8Blitz Clube de Xadrez de São Paulo 18.01.2020 [Rating Interno] BRA
2 Minute
9Primera Provincial Valencia Centro - FECV 2020 ESP
3 Minute
10LXXXVI Campeonato Brasileiro Absoluto Fase Final 2019 BRA
3 Minute
11Floripa School Open - Sub 11 Masculino BRA
3 Minute
12Primera Provincial Valencia Castellón - FECV 2020 ESP
3 Minute
13Floripa School Open - Sub 14 Masculino BRA
3 Minute
14Le Blanc et Noir de St-Jean section C (<1500) CAN
3 Minute
1518th Caspian Cup International Chess Festival (Group A) IRI
4 Minute
16Segunda Provincial Valencia Centro - FECV 2020 ESP
4 Minute
17Le Blanc et Noir de St-Jean section B (<1900) CAN
4 Minute
18Sub-18 Cordoba 2020 ESP
4 Minute
19XII Open IRT U-1600 Club Hermanos Rojas PER
5 Minute
20Segunda Autonómica Centro - FECV 2020 ESP
5 Minute
21Segunda Autonómica Norte - FECV 2020 ESP
6 Minute
22Přebor Prahy 2019-2020 - II. třída - skupina 22 CZE
6 Minute
23Torneo Semana Aniversario Codia 2020 DOM
6 Minute
24IA FM John Powell Open 2020 FIDE Rapid U-1300 (ABS) Section JAM
6 Minute
25Januariturneringen 2020 SWE
7 Minute
26KAPPA-70 - ΚΑΘΕ ΠΕΜΠΤΗ ΑΠΟ 16/01/2020 ΕΩΣ 13/02/2020 GRE
8 Minute
27Primera Provincial Alicante Costa - FECV 2020 ESP
8 Minute
28XYChess Winter Team League 2020 MLT
9 Minute
29XIV Abierto Villa de Pilas, VIII Memorial José Manuel Gavira Márquez ESP
9 Minute
30IA FM John Powell Open 2020 FIDE Rapid U-1300 (FEM) Section JAM
10 Minute
31Le Blanc et Noir de St-Jean section A (≥1900) CAN
10 Minute
32XLII Open Internacional Ciudad de Alcalá, Memorial Alexis Correa ESP
10 Minute
332nd J.J.Trophy All India Open FIDE Rating Blitz Chess Tournament MP INDORE IND
11 Minute
34Torneo Blitz Memoriam Manuel Nuñez CHI
11 Minute
35Liga por Equipos de Gran Canaria Categoría Primera A 2020 ESP
11 Minute
36Oulun avoin mestaruusturnaus FIN
11 Minute
37TORNEO RAPIDO DE ENERO II CLUB PHILIDOR 2020 9 DE JULIO 613 MORON ARG
11 Minute
38Floripa Blitz Satellite - R$ 1.300 em Inscrições - 18 de janeiro - 19h BRA
11 Minute
39COPA IRT VERANO 2020 Jr Ayacucho 440 Magdalena del Mar PER
12 Minute
40Torneo Abierto La Calera Enero 2020 CHI
12 Minute
41GEO School G-11 Ch 2020 GEO
12 Minute
42Primera Provincial Valencia Sur - FECV 2020 ESP
12 Minute
431° Abierto Blitz Escuela Municipal de Ajedrez 2020 ARG
13 Minute
44Individual Absoluto, Femenino y Veterano Albacete 2020 ESP
13 Minute
45Torneo de Verano 2020 Comodoro Rivadavia ARG
13 Minute
46REGISTRO ONLINE CHN
13 Minute
47Prvenstvo Županije Splitsko - dalmatatinske u šahu za 2020 godinu CRO
13 Minute
48C Tehetsegpont 2 - B-A-Z-Megye HUN
13 Minute
49I Rapid Cartago 2020 U16-U18-U20 CRC
13 Minute
5078th Hampstead: Under 1700 Section 241533 - every month in the heart of Hampstead Village, London NW3 6NS ENG
14 Minute