Համեցեք chess-results.com-ի մրցաշարերի տվյալների բազա

Chess-Results.com is a powerful and dedicated server only for chess-results.

The tournament archive of chess-results.com soon contains 465.000 tournaments from around the world, from club tournaments up to European Championships and Chess Olympiads. This is made possible by the program Swiss-Manager, a adminstrationsprogramm for chess tournaments, working very closely with chess-results.com.

Մրցաշարի որոնում

Այստեղ կարելի է որոնել մրցաշարեր եւ տեսնել/տպել/արտահանել Excel արդյունքներ, վիճակահանություն, աղյուսակներ եւ այլն

Խաղացողի որոնում

Այստեղ կարելի է որոնել որեւէ խաղացողի մասնակցությամբ մրցաշարեր եւ տեսնել/տպել/արտահանել Excel բոլոր մանրամասները

Պարտիայի որոնում

Այստեղ կարելի է որոնել պարտիաներ եւ առցանց նայել կամ ներբեռնել դրանք PGN ձեւաչափով

Կոնտակտ

For questions, suggestions and criticism please send me (Heinz Herzog) an E-mail to :
contact@chess-results.com (Please in English or German)

Running tournaments

24.11 - 28.11 US Masters 2021

Մրցաշարի ընտրում

Դասավորել ըստ

No.ՄրցաշարՖեդ.դրոշՎերջին արդիացումը
1Gilan SardarJangal Grand prize IRI
1 րոպե
2Atskákmót Rekjavíkur 2021 ISL
4 րոպե
334º Torneio de Natal CCD Oriental de São Martinho POR
6 րոպե
4Majstrovstvá Trenčianskeho kraja žiakov a žiačok ZŠ v ONLINE šachu 2021 SVK
6 րոպե
5Majstrovstvá Trenčianskeho kraja študentov a študentiek SŠ v ONLINE šachu 2021 SVK
9 րոպե
62ο OPEN ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΥ Α.Ο. ΚΑΘΕ ΔΕΥΤΕΡΑ (ΕΝΑΡΞΗ 15/11) GRE
9 րոպե
7Ομαδικό Κύπελλο Αττικής "Λάζαρος Δρεπανιώτης" 2021 GRE
9 րոպե
8Campeonato Argentino Senior 2021 Supra 50 , del 8 al 11 de diciembre.en Pringles ARG
10 րոպե
9Babol Shahpouri Memorial 20 Aban 1400 IRI
11 րոպե
10Torneio Rápido de Xadrez Aniversário de São João Del Rei 308 anos BRA
11 րոպե
11Přebor klubu ŠK Dopravní podnik Praha - skupina C4 CZE
11 րոպե
12Campeonato Argentino Senior 2021 Supra 65, del 8 al 11 de diciembre en Pringles ARG
12 րոպե
13Přebor klubu ŠK Dopravní podnik Praha - skupina C3 CZE
13 րոպե
14Přebor klubu ŠK Dopravní podnik Praha - skupina C2 CZE
14 րոպե
15Přebor klubu ŠK Dopravní podnik Praha - skupina C1 CZE
15 րոպե
16II Taca Pirai de Xadrez Feminino on-line - 2.ª Fase Nov | Dez 2021 BRA
16 րոպե
17מוקדמות אליפות ישראל עד גיל 15-סביון ISR
17 րոպե
18Přebor klubu ŠK Dopravní podnik Praha - skupina B CZE
17 րոպե
19KAUNO GREITŲJŲ ŠACHMATŲ TURNYRAS "Pasitinkant žiemą - 2021" LTU
19 րոպե
20Přebor klubu ŠK Dopravní podnik Praha - skupina A CZE
19 րոպե
21Circuito BLITZ FIDE CXSP 2021 - Segunda Etapa [Fide- 272740 CBX-5493/21] BRA
21 րոպե
22C.E. XÀBIA SENIOR REYES 2022 ESP
22 րոպե
23JUEGOS INTEREMPRESARIALES 2021 Pereira. COL
23 րոպե
24Peto otvoreno pojedinačno prvenstvo zapadne Hrvatske za mlade do 16 godina CRO
23 րոպե
25Детски турнир по ускорен шах "Шахматна зима" - Шумен, 12.12.2021 - А турнир: U8 и U10 BUL
26 րոպե
26Campeonato Nacional por Equipos 2021 PAN
27 րոպե
272021 Premier Bet Uganda Chess League (Blitz) UGA
28 րոպե
282021 Premier Bet Uganda Chess League (Rapid) UGA
31 րոպե
292021 Premier Bet Uganda Chess League (Classical) UGA
31 րոպե
30IRT Blitz "Batalla en el Jaque" ARG
32 րոպե
31Спартакиада учащихся городского округа Красногорск по шахматам 2003 г.р. и мл Турнир А RUS
34 րոպե
32I MEMORIAL ANTONIO DOMINGUEZ MATITO ESP
37 րոպե
33TWICKENHAM Qualifier for the London Junior Chess Championship Under 12 ENG
37 րոպե
34TWICKENHAM Qualifier for the London Junior Chess Championship Under 8 ENG
39 րոպե
35Rilton Cup 2021/2022 SWE
42 րոպե
36Ομαδικό Κύπελλο Αττικής "Σπύρος Μπίκος" 2021 GRE
45 րոպե
37Чемпионат Тверской области по шахматам среди женщин г. Тверь, Достоевского 10_А RUS
46 րոպե
38TWICKENHAM Qualifier for the London Junior Chess Championship Under 10 ENG
47 րոպե
39IV Obert Escacs Baix Ter IRT SUB 2200 (271547) CAT
50 րոպե
40Open Amateur Chess Championship "Blaze Koneski 2021" A tournament (rating<2200) MKD
52 րոպե
41Guildford 2021-10-07 Standard 45+15 ENG
52 րոպե
42MEĐUNARODNI OTVORENI ŠAHOVSKI TURNIR "26th Open BOŠNJACI" 2022 CRO
53 րոպե
43Το σκάκι της Δευτέρας στις Βούτες! Χρηματικά έπαθλα 240 ευρώ-Έναρξη Δευτέρα 1/11 GRE
53 րոպե
44RAPIDO CONFRATERNIDAD TREBEJOS URU
54 րոպե
45Roquetas Chess Festival 2022 Listado de Preinscritos de Torneo General y Sub2150 ESP
56 րոպե
46Open Amateur Chess Championship "Blaze Koneski 2021" B tournament (rating<1800) MKD
57 րոպե
47Festivalul de Toamna Arad 2021 Se vor forma grupe de 6 jucatori in ordinea elo-ului din lista cu jucatori ROU
58 րոպե
481o TΟΥΡΝΟΥΑ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΣΑΘ ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ ΕΣΟ ΠΑΠΑΦΗ ΧΡΟΝΙΚΟ ΣΚΑΚ.ΑΚΑΔ.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ GRE
59 րոպե
49Darlington Internal Competitions - PIKE PEASE CUP (U1675) ENG
59 րոպե
50ΑΝΟΙΚΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΛΙΤΖ ΣΑΘ ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ ΕΣΟ ΠΑΠΑΦΗ ΧΡΟΝΙΚΟ ΣΚΑΚ.ΑΚΑΔ.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ GRE
59 րոպե