chess-results.com-un turnir bazasına xoş gəlmisiniz (Translated by Raul Quliyev)

Chess-Results.com Şahmat turnirləri nəticələrinə həsr edilmiş güclü serverdir.

chess-results.com saytının yarış bazası dünyada keçirilən 400,000-dən çox yarış, Avropa klub çempionatı və Şahmat Olimpiadalarından ibarətdir. chess-results.com saytına məlumat Swiss-Manager proqramı ilə yerləşdirilir.

Turnir axtarmaq

Burada siz turnir axtara və yekun nəticələri izləyə/çap edə/Excell fayla çevirə, turların püşkatmalarına və yekun cədvələ baxa bilərsiniz

Oyunçu axtarmaq

Burada siz bir oyunçunun oynadığı bütün turnirləri tapa/baxa/çap edə bilərsiniz.

Oyun axtarmaq

Burada siz onlayn yayımlanmış və PGN formatında yüklənilmiş oyunları axtara bilərsiniz.

Kontakt

Suallar və təkliflər üçün, :
contact@chess-results.com email göndər (İngiliscə və ya Almanca)

Turnir seçimi

Növünə görə

No.TurnirFEDBayraqSon yükləmə
1Lijaque Secundaria/Prepa 2019-2020 Clausura Jornada 1 MEX
0 Dəqiqə
2Udayanacharya Kolhan Open Chess Tournament 2020 IND
7 Dəqiqə
3CHECKMATE ACADEMY SERIES # 3 INA
7 Dəqiqə
411TH R.M.GARG U.P. State OPEN RAPID CHESS TOURNAMENT 2020 contact 9026633351 IND
7 Dəqiqə
54th MDYCC Fide Rated Monthly Standard Chess Tournament Sanctioned by National Chess Federation of the Philippines PHI
13 Dəqiqə
6KEONJHAR DISTRICT SCHOOL CHESS TOURNAMENT 2020 IND
16 Dəqiqə
7I Circuito de Torneos de Ajedrez Rápido y Blitz Ajedrezlandia SUB-2200 QUINTO TORNEO PER
19 Dəqiqə
8Selectivo Municipal Querétaro de los Juegos Nacionales CONADE 2020 2008 Y MENORES FEMENIL MEX
25 Dəqiqə
9Departamental de Menores Atlántico 2.020 Sub-08 Masc. COL
25 Dəqiqə
10Selectivo Municipal Querétaro de los Juegos Nacionales CONADE 2020 2008 Y MENORES VARONIL MEX
26 Dəqiqə
11Departamental de Menores Atlántico 2.020 Sub-10 Fem. COL
27 Dəqiqə
12IRT CAMPEONATO NACIONAL MASCULINO 2020 GUA
27 Dəqiqə
13Selectivo Municipal Querétaro de los Juegos Nacionales CONADE 2020 2006-2007 FEMENIL MEX
27 Dəqiqə
14Selectivo Municipal Querétaro de los Juegos Nacionales CONADE 2020 2006-2007 VARONIL MEX
27 Dəqiqə
15Selectivo Municipal Querétaro de los Juegos Nacionales CONADE 2020 2004-2005 VARONIL MEX
29 Dəqiqə
16Selectivo Municipal Querétaro de los Juegos Nacionales CONADE 2020 2002-2003 FEMENIL MEX
30 Dəqiqə
17Selectivo Municipal Querétaro de los Juegos Nacionales CONADE 2020 2002-2003 VARONIL MEX
31 Dəqiqə
18KUALA KRAI INTERNATIONAL CHESS FESTIVAL 2020 OPEN(MALE) MAS
32 Dəqiqə
19Departamental de Menores Atlántico 2.020 Sub-12 Masc. COL
33 Dəqiqə
20M.SIDIK CUP XI TAHUN 2020 CATUR CEPAT INA
33 Dəqiqə
21TORRE BLANCA - Rápido de los Sábados 25-01-2020 ARG
34 Dəqiqə
221er. Torneo Blitz Club de Ajedrez Metrorrey 2020 MEX
35 Dəqiqə
23Departamental de Menores Atlántico 2.020 Sub-14 Fem. COL
37 Dəqiqə
24Departamental de Menores Atlántico 2.020 Sub-18 Masc. COL
44 Dəqiqə
25★Thiruvallur District Sportmen Association State Level Chess Tournament-2020 (U8,U10.U12,U14)@ Decathlon, Mogappair on 26-1-2020; Contact@9884460428 IND
48 Dəqiqə
26IRT CAMPEONATO NACIONAL FEMENINO 2020 GUA
48 Dəqiqə
27PATRIOTS of PEARLCITY 6th State Level Children Chess Tournament Rapid - Under 16 IND
49 Dəqiqə
28PATRIOTS of PEARLCITY 6th State Level Children Chess Tournament Rapid - Under 12 IND
49 Dəqiqə
29PATRIOTS of PEARLCITY 6th State Level Children Chess Tournament Rapid - Under 10 (Round 1 Pairing will be uploaded on Jan 25 - Saturday) IND
50 Dəqiqə
30PATRIOTS of PEARLCITY 6th State Level Children Chess Tournament Rapid - Under 08 IND
50 Dəqiqə
31Departamental de Menores Atlántico 2.020 Sub-12 Fem. COL
59 Dəqiqə
32Lijaque Primaria Baja 2019-2020 Clausura Jornada 1 MEX
59 Dəqiqə
33Lijaque Primaria Alta 2019-2020 Clausura Jornada 1 MEX
1 Saat 1 Dəq.
34Club Argentino de ajedrez- BLITZ SABADO 25/01/20 5 MIN. + 2 SEG. - 11 RONDAS - 18:15 PUNTUAL ARG
1 Saat 1 Dəq.
35CHESS TOURNAMENT FOR SCHOOL CHILDREN @DECATHLON PH: 9176661411 UNDER 10 BOYS 1ST ROUND AT 9.30 IND
1 Saat 2 Dəq.
36CHESS TOURNAMENT FOR SCHOOL CHILDREN @DECATHLON PH: 9176661411 UNDER 16 BOYS & GIRLS 1ST ROUND AT 9.30 IND
1 Saat 3 Dəq.
37CHESS TOURNAMENT FOR SCHOOL CHILDREN @DECATHLON PH: 9176661411 UNDER 12 BOYS 1ST ROUND AT 9.30 IND
1 Saat 4 Dəq.
38CHESS TOURNAMENT FOR SCHOOL CHILDREN @DECATHLON PH: 9176661411 UNDER 8 BOYS 1ST ROUND AT 9.30 IND
1 Saat 5 Dəq.
39CHESS TOURNAMENT FOR SCHOOL CHILDREN @DECATHLON PH: 9176661411 UNDER 12 GIRLS 1ST ROUND AT 9.30 IND
1 Saat 6 Dəq.
40CHESS TOURNAMENT FOR SCHOOL CHILDREN @DECATHLON PH: 9176661411 UNDER 10 GIRLS ROUND 1 AT 9.30 IND
1 Saat 7 Dəq.
41Dolakha District School Chess Championship 2076 NEP
1 Saat 7 Dəq.
42Club Argentino de Ajedrez Torneo SUB-2300 HECTOR MANUEL VALENTE IN MEMORIAN HORARIO 19:30 HS - $10000 EN PREMIOS- VALIDO ELO ARG
1 Saat 10 Dəq.
43Club Argentino de Ajedrez Torneo SUB-2300 FERIADO DE CARNAVAL COMIENZA 06/02 - 19:30 HS - $10000 EN PREMIOS - 2 BYES HASTA LA 4ta - VALIDO ELO ARG
1 Saat 11 Dəq.
44CLUB ARGENTINO DE AJEDREZ - IRT Sub2200 "FIN DE SEMANA" Clasifica Camp Arg Amat - VIERNES 7 AL DOMINGO 9 DE FEBRERO - VÁLIDO ELO FIDE ARG
1 Saat 11 Dəq.
45CHESS TOURNAMENT FOR SCHOOL CHILDREN @DECATHLON ROUND 1 AT 9.30 UNDER 8 GIRLS PH: 9176661411 IND
1 Saat 11 Dəq.
46Club Argentino de ajedrez- BLITZ ESPECIAL SABADO 08/02/20 - $6000 EN PREMIOS 5 MIN. + 2 SEG. - 11 RONDAS - 18:15 PUNTUAL ARG
1 Saat 11 Dəq.
47Torneo Abierto La Cruz del Rey Enero 2020 CHI
1 Saat 15 Dəq.
48Campeonato Cearense de Xadrez Rápido - Final 2019 BRA
1 Saat 16 Dəq.
49TORNEO ABIERTO DE AJEDREZ RÁPIDO - CLUB "JAQUE MATHEUS" CUSCO PER
1 Saat 27 Dəq.
50Турнир младших по быстрым шахматам "Форпост" СШ "Старт" RUS
1 Saat 27 Dəq.