Добре дошли в Базата данни от турнири на chess-results.com

Chess-Results.com е мощен сървър, специално предназнаен за шахматни резултати.

Архивът с турнири на chess-results.com скоро надхвърли 465.000 турнира от целия свят, от клубни турнири, та чак до Европейски първенства и Шахматни Олимпиади.Това става въможно благодарение на програмата Swiss-Manager, програма за управление на шахматни турнири, работеща много добре с chess-results.com.

Търсене на турнир

Тук може да търсите за турнир и да видите/отпечатате/експортирате към Excel крайните резултати, жребия по кръгове, таблици и пр.

Търсене на играчи

Тук ще намерите всички турнири, в които е играл даден играч и да видите/отпечатате/експортирате към Excel всички детайли за играча и турнирите.

Търсене на партии

Тук може да търсите партии и да ги разиграете онлайн или да ги изтеглите в PGN формат.

Контакт

За въпроси, предложения и критики, моля пратете ми (Heinz Herzog) Е-мейл до

Running tournaments

24.11 - 28.11 US Masters 2021

Турнирна селекция

Подреждане според

No.ТурнирФЕДфлагПоследно обновяване
12ο OPEN ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΥ Α.Ο. ΚΑΘΕ ΔΕΥΤΕΡΑ (ΕΝΑΡΞΗ 15/11) GRE
0 Минути
2Ομαδικό Κύπελλο Αττικής "Λάζαρος Δρεπανιώτης" 2021 GRE
0 Минути
3Campeonato Argentino Senior 2021 Supra 50 , del 8 al 11 de diciembre.en Pringles ARG
1 Минути
4Babol Shahpouri Memorial 20 Aban 1400 IRI
2 Минути
5Torneio Rápido de Xadrez Aniversário de São João Del Rei 308 anos BRA
2 Минути
6Přebor klubu ŠK Dopravní podnik Praha - skupina C4 CZE
2 Минути
7Atskákmót Rekjavíkur 2021 ISL
2 Минути
8Campeonato Argentino Senior 2021 Supra 65, del 8 al 11 de diciembre en Pringles ARG
3 Минути
9Přebor klubu ŠK Dopravní podnik Praha - skupina C3 CZE
4 Минути
10Majstrovstvá Trenčianskeho kraja študentov a študentiek SŠ v ONLINE šachu 2021 SVK
5 Минути
11Přebor klubu ŠK Dopravní podnik Praha - skupina C2 CZE
5 Минути
12Přebor klubu ŠK Dopravní podnik Praha - skupina C1 CZE
6 Минути
13II Taca Pirai de Xadrez Feminino on-line - 2.ª Fase Nov | Dez 2021 BRA
7 Минути
14Majstrovstvá Trenčianskeho kraja žiakov a žiačok ZŠ v ONLINE šachu 2021 SVK
7 Минути
15מוקדמות אליפות ישראל עד גיל 15-סביון ISR
8 Минути
16Přebor klubu ŠK Dopravní podnik Praha - skupina B CZE
8 Минути
17KAUNO GREITŲJŲ ŠACHMATŲ TURNYRAS "Pasitinkant žiemą - 2021" LTU
10 Минути
18Přebor klubu ŠK Dopravní podnik Praha - skupina A CZE
10 Минути
19Circuito BLITZ FIDE CXSP 2021 - Segunda Etapa [Fide- 272740 CBX-5493/21] BRA
12 Минути
20C.E. XÀBIA SENIOR REYES 2022 ESP
13 Минути
21JUEGOS INTEREMPRESARIALES 2021 Pereira. COL
14 Минути
22Peto otvoreno pojedinačno prvenstvo zapadne Hrvatske za mlade do 16 godina CRO
14 Минути
23Детски турнир по ускорен шах "Шахматна зима" - Шумен, 12.12.2021 - А турнир: U8 и U10 BUL
17 Минути
24Campeonato Nacional por Equipos 2021 PAN
18 Минути
252021 Premier Bet Uganda Chess League (Blitz) UGA
19 Минути
262021 Premier Bet Uganda Chess League (Rapid) UGA
22 Минути
272021 Premier Bet Uganda Chess League (Classical) UGA
22 Минути
28IRT Blitz "Batalla en el Jaque" ARG
23 Минути
29Спартакиада учащихся городского округа Красногорск по шахматам 2003 г.р. и мл Турнир А RUS
25 Минути
30I MEMORIAL ANTONIO DOMINGUEZ MATITO ESP
28 Минути
31TWICKENHAM Qualifier for the London Junior Chess Championship Under 12 ENG
28 Минути
32TWICKENHAM Qualifier for the London Junior Chess Championship Under 8 ENG
30 Минути
33Rilton Cup 2021/2022 SWE
33 Минути
34Ομαδικό Κύπελλο Αττικής "Σπύρος Μπίκος" 2021 GRE
36 Минути
35Чемпионат Тверской области по шахматам среди женщин г. Тверь, Достоевского 10_А RUS
37 Минути
36TWICKENHAM Qualifier for the London Junior Chess Championship Under 10 ENG
38 Минути
37IV Obert Escacs Baix Ter IRT SUB 2200 (271547) CAT
41 Минути
38Open Amateur Chess Championship "Blaze Koneski 2021" A tournament (rating<2200) MKD
43 Минути
39Guildford 2021-10-07 Standard 45+15 ENG
43 Минути
40MEĐUNARODNI OTVORENI ŠAHOVSKI TURNIR "26th Open BOŠNJACI" 2022 CRO
44 Минути
41Το σκάκι της Δευτέρας στις Βούτες! Χρηματικά έπαθλα 240 ευρώ-Έναρξη Δευτέρα 1/11 GRE
44 Минути
42RAPIDO CONFRATERNIDAD TREBEJOS URU
45 Минути
43Roquetas Chess Festival 2022 Listado de Preinscritos de Torneo General y Sub2150 ESP
47 Минути
44Open Amateur Chess Championship "Blaze Koneski 2021" B tournament (rating<1800) MKD
48 Минути
45Festivalul de Toamna Arad 2021 Se vor forma grupe de 6 jucatori in ordinea elo-ului din lista cu jucatori ROU
49 Минути
461o TΟΥΡΝΟΥΑ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΣΑΘ ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ ΕΣΟ ΠΑΠΑΦΗ ΧΡΟΝΙΚΟ ΣΚΑΚ.ΑΚΑΔ.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ GRE
50 Минути
47Darlington Internal Competitions - PIKE PEASE CUP (U1675) ENG
50 Минути
48ΑΝΟΙΚΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΛΙΤΖ ΣΑΘ ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ ΕΣΟ ΠΑΠΑΦΗ ΧΡΟΝΙΚΟ ΣΚΑΚ.ΑΚΑΔ.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ GRE
50 Минути
49III TORNEIG D'ESCACS OPEN CIUTAT DE MANACOR ESP
54 Минути
50International Tournament Belgrade Trophy 2021 & 35th International Open Championship of Belgrade SRB
56 Минути