Tervetuloa Chess-Reasults.comin kuvagalleriaan Turnaus Vuosi Liitto

Tällä valinnalla löytyvät seuraavat turnaukset/tapahtumat

Turnaus / Tapahtumaalk.lop.FEDLukumäärä
Tercer Semirrapido La terminal Pehuajo23.09.201723.09.2917ARG3
Mestská liga Cassovia 2018-201920.10.201806.04.2021SVK142
Mestská liga Cassovia 2019-202019.10.201925.04.2020SVK17
1. Bundesliga 2019/202010.10.201921.03.2020AUT38
Ekipna liga - Maribor 202019.11.201911.02.2020SLO36
Base de datos de Jugadores de la region de Misiones29.12.201921.01.2020SOL1
4to Torneo IRT SUB 2200 "CASA DE AJEDREZ" - Mar del Plata - 17.01.202019.01.2020ARG2
Fuad Jafarov Memorial 2020-OPEN04.01.202010.01.2020AZE4
Fuad Jafarov memorial 2020 -U1203.01.202009.01.2020AZE4
Fuad Jafarov memorial -blitz team -3rd January 17-00 one pla03.01.202003.01.2020AZE4
OPEN-Ajedrez Navidad en Tajamar 2019 (Suizo Acelerado) Lista26.12.201930.12.2019ESP3
Festival LORCA - Torneo A Open (NORMAS IM, GM) - Torneo B (S26.12.201930.12.2019ESP1
New Years Giant Chess Lithuania tournament29.12.201929.12.2019LTU1
Novogodišnji KG cuger 201929.12.201929.12.2019SRB1
NOVOGODIŠNJI ŠAHOVSKI TURNIR "EUROINVEST MUHIĆ - CAZIN RAPID29.12.201929.12.2019BIH10
Novogodišnji KG cuger 201929.12.201929.12.2019SRB1
6th Desai Ptatisthan's Late Laxmikant V Desain Memorial All 26.12.201929.12.2019IND1
Riga Open Rapid Chess -2019 VI stage 28.12.2019.28.12.201928.12.2019LAT1
HƏFTƏSONU KLASSİK REYTİNQ YARIŞI (90 dəqiqə + 30 saniyyə) 0707.12.201923.12.2019AZE2
2019 U2000 (Vietchess Club) 2nd ROAD TO MASTER Championship14.12.201922.12.2019VIE5
Drzavna clanska liga za leto 201906.09.201922.12.2019SLO40
I Circuito Blitz Lanzarote 2019 - Sociedad La Democracia21.12.201921.12.2019ESP1
Najbolji potez-3,Kragujevac,21.12.201921.12.201921.12.2019SRB2
II TORNEIO ABERTO INTERNACIONAL DE XADREZ DE FERREIRA DO ALE17.12.201921.12.2019POR4
31 December Solidarity day Children U12 rating tournament (U14.12.201920.12.2019AZE2
CD Individual Absoluto do Porto 2019/202017.11.201920.12.2019POR5
Šachmatų turnyras Kaunas Grand Prix Beginner 2019.12.15 A (S15.12.201915.12.2019LTU1
Šachmatų turnyras Kaunas Grand Prix Beginner 2019.12.15 B15.12.201915.12.2019LTU1
Aberto Estudantil de Xadrez Rápido de Euclides da Cunha/BA 14.12.201914.12.2019BRA13
Rotary Club (Pune South) Golden Jubliee Chess Tournament By 14.12.201914.12.2019IND4
Algirdas Bajarkevicius Rapid Chess Tournament 201714.12.201914.12.2019LTU1
Aberto Adulto de Xadrez Rápido de Euclides da Cunha/BA14.12.201914.12.2019BRA1
Aberto Estudantil de Xadrez Rápido de Euclides da Cunha/BA 14.12.201914.12.2019BRA19
Aberto Estudantil de Xadrez Rápido de Euclides da Cunha/BA 14.12.201914.12.2019BRA1
Aberto Estudantil de Xadrez Rápido de Euclides da Cunha/BA 14.12.201914.12.2019BRA13
Kvalifikacije ekipnog prvenstva u šahu za učenike osnovnih š07.12.201914.12.2019CRO13
Bucur-Obor Trophy 13.12.201913.12.201913.12.2019ROU5
I Circuito Blitz Lanzarote 2019 - CC Deiland13.12.201913.12.2019ESP1
Torneo Navideño de Ajedrez Clásico ELO Mayor a 180011.12.201912.12.2019COL7
Sri Lanka Inter Club Super League Chess Championship 201907.12.201911.12.2019SRI1
Iraqi Final-Second Stage for Men 201905.12.201910.12.2019IRQ21
Torne Banco Central 2019 (235137) Ronda 129.10.201910.12.2019CRC27
2nd Boss Cup Standard Chess Tournament [Under 2100]04.12.201909.12.2019IRI13
GM Round Robin "Orbis-3 2019" Paracin, December 3rd - 9th03.12.201909.12.2019SRB14
IM Round Robin "Orbis-3 2019" Paracin, December 3rd - 9th03.12.201909.12.2019SRB14
12. Godišnjica ŠK BROD (08.12. u 09:00 h)08.12.201908.12.2019CRO1
PCMC 11th Sunday Rapid Chess Tmt (Open) - On 8th Dec.19 Priz08.12.201908.12.2019IND2
PCMC 11th Sunday Rapid Chess Tmt (U-10) - On 8th Dec.19 Priz08.12.201908.12.2019IND2
SGA EDUCATION INSTITUTE CHESS CHAMPIONSHIP08.12.201908.12.2019IND16
PCMC 11th Sunday Rapid Chess Tmt (U-14) - On 8th Dec.19 Priz08.12.201908.12.2019IND2
NOVOGODISNJI RAPID TURNIR 2019 - Raspis videti u Photo Galle08.12.201908.12.2019SRB1
Ludhiana District Inter School U07 Chess Championship-2019 F07.12.201908.12.2019IND2
Šachmatų turnyras „Kauno viltys 2019“ B07.12.201908.12.2019LTU2
Ludhiana District Inter School U13 Chess Championship-2019 F07.12.201908.12.2019IND2
21.MEĐUNARODNI OTVORENI ŠAHOVSKI TURNIR "ZENICA 2019."07.12.201908.12.2019BIH42
Ludhiana District Inter School U15 Chess Championship-2019 F07.12.201908.12.2019IND2
Ludhiana District Inter School U09 Chess Championship-2019 F07.12.201908.12.2019IND2
Šachmatų turnyras „Kauno viltys 2019“ A07.12.201908.12.2019LTU2
Ludhiana District Inter School U11 Chess Championship-2019 F07.12.201908.12.2019IND2
TELANGANA STATE OPEN CHESS TOURNAMENT-2019 - Contact No: 98807.12.201908.12.2019IND1
6th Youth U16 Sykeon Neapolis Chess Academy 201905.12.201908.12.2019GRE4
IRT Cierre de Año UOM San Luis04.12.201908.12.2019ARG11
6th Oman Individual Chess Championship02.12.201908.12.2019OMA18
Međunarodni velemajstorski berger turnir "NIŠ 2019" - 75 GOD30.11.201908.12.2019SRB16
Sūduvos šachmatų lyga 201909.11.201908.12.2019LTU2
2. clanska liga vzhod 201921.09.201907.12.2019SLO58
I Circuito Blitz Lanzarote 2019 - Arrecife06.12.201906.12.2019ESP1
Okresní kolo Přeboru škol 1. - 5. tříd, Lanškroun 2019 okres04.12.201904.12.2019CZE11
Okresní přebor škol Kroměříž 6-902.12.201902.12.2019CZE8
Okresní přebor škol v šachu Kroměříž 1-502.12.201902.12.2019CZE7