Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

Coupe Willi Neu 2012

Viimeisin päivitys13.10.2012 18:21:38, Creator/Last Upload: schachklub wasserbillig

Loppusijoitukset 9 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
12Mixte 1963015,0150
23Bettemburg 1954014,0141
35PS Trier 1954014,0141
44Wasserbillig 1945012,5130
510PS Trier 393338,591
61Bettemburg 294148,591
78PS Trier 292438,080
87Bettemburg 391265,540
96Wasserbillig 291173,030
109Wasserbillig 390181,010

Annotaatio:
Vertailu 1: points (game-points)
Vertailu 2: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints