Nota: Pentru a reduce incarcarea serverului prin scanarea zilnica a tuturor linkurilor de catre motoare de cautare ca Google, Yahoo etc., toate linkurile turneelor mai vechi de 2 saptamani (data de final) pot fi vizualizate prin click pe butonul:

XYChess Team League 2022

Ultima actualizare18.12.2022 14:49:19, Creator/Last Upload: Malta Chess Federation

Search for team Cautare

Clasament final dupa 9 runde

LocNr.startEchipaNr. partide  +   =   -  TB1  TB2  TB3 
15Queen's Men971122190
21Dynamic Chess96121916,50
34Orthodox Chess95311816,50
42Over 50s Club944116180
510Ocean Waves95131615,50
66New Mates94231414,50
73Punishers93331212,50
89Eternals93151012,50
912Red Star Chess931510120
107XYRaptors83059100
118Pawnocalypse9117460
1211Manz United8008140

Adnotare:
Tie Break1: Matchpoints (3 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: points (game-points)
Tie Break3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints