Event Dates Were Changed To 12th & 13th March 2022

ENTRY FEE NON REFUNDABLE AT ANY CIRCUMSTANCES OR FOR ANY REASONS

Masthanaiah Open FIDE Rapid Rating Chess Tournament 12 & 13 March 2022 Event Code : 274613/AP/2022(R), 4 Lakhs Contact : +91 9848147889

Organizator(i)Masthanaiah Chess World +91 9848147889
TaraIndia ( IND )
Director turneuP Masthan Babu (33440042)
Arbitru sefIA Beig, Saleem (25042050)
ArbitruIA Ravichandran Venkataraman (5001595}; IA Venkata Kumar G {5029449}; IA Anandh Babu V L (5046351); IA Pramodraj Moree {25040316}; FA Rathi, Pavan (46645721); FA B Poornima (25651137); FA Basavaraja M (25729837); FA Anil N J (35044206) ; NA Gangadasari Rama Subba Reddy (25986520); NA Suresh Babu M H (45028320); NA Velaskar,Yogesh (35080830)
Bedenkzeit (Rapid)25Minutes + 10 Seconds Inc
Locatiehttps://g.co/kgs/9DKFqD Buchireddypalem, Nellore, Andhrapradesh, India 524305
Number of rounds9
Tournament typeSistem elvetian
Calcul ratingElo
Data2022/03/12 La 2022/03/13
Rating-Ø1243
Program de imperechereSwiss-Manager from Heinz HerzogFisierul Swiss-Manager

Ultima actualizare25.01.2022 05:49:12, Creator/Last Upload: rajeev mandula

Selectia parametrilor Fara detalii ale turneului, Fara steaguri , Link la calendarul de turnee
ListeLista de start, Lista alfabetica a jucatorilor, Statistici per tara, partide, titluri, Programul de joc
Excel si printPrinteaza lista, Exporta in format Excel (.xlsx), Exporta in format PDF

Lista de start

Nr. NumeleIDFide IDFEDRtg.sexTipClub/Oras
1
GMHarsha Bharathakoti216020215078776IND2484TG
2
GMThejkumar M. S.595220215009154IND2404KAR
3
IMKrishna C R G467820215018625IND2378AP
4
GMLaxman R.R.8697920215005361IND2356I C F
5
IMMohammad Nubairshah Shaikh9962520215053196IND2271MH
6
IMDhulipalla Bala Chandra Prasad57164201425005812IND2265AP
7
GMKarthik Venkataraman16779202125006479IND2192AP
8
IMRoy Prantik05035120IND2171WB AICF DUE
9
FMRamakrishna J.1557620215008174IND2108TG
10
IMKrishna Teja N1678120215001498IND2104AP
11
IMAudi Ameya1383202125034430IND2094GOA
12
IMHarikrishnan.A.Ra72020215081483IND2085TN
13
Rao j Malleswara2199020215010926IND1981AP
14
WIMCholleti Sahajasri876520215045118IND1976wTG
15
FMPurushothaman Thirumalai1661720215012791IND1940AP
16
AGMMalla Nooka Raju634720215040663IND1930AP
17
Suresh P K217520215015391IND1925KL
18
IMRamnathan Balasubramaniam771520215001277IND1924TN
19
IMRaja Rithvik R19104202135007394IND1870U20TG
20
WFMToshali V8420220215072611IND1793wAP
21
Srinivasa Rao G.V.1270720215000602IND1791S55TG
22
Rajeswara Rao G.6207920215025192IND1788AP
23
Ramesh S4506120135014824IND1760AP AICF DUE
24
Md Imran43863202125748580IND1720U13AP
25
Sham R45022202125759884IND1668U20TN
26
Thirunaga Sundaram S268720215054320IND1668S55TN
27
Shanmukha Pulli46534201735036963IND1660TG
28
Ifthikar Ahammad S45066201325009575IND1630AP AICF DUE
29
Sarma R S R045057761IND1626S55AP AICF DUE
30
Subramanian V444020215001471IND1605S65TN
31
Gopala Krishna B V3972202125052837IND1583S55AP
32
Rama Rao K10630820215027217IND1562AP
33
Sailesh R45021202125759876IND1542U20TN
34
Nihal Swarna36924202125683640IND1520U13AP
35
WCMNanditha V4658201946626697IND1517wU20TG
36
WCMChinnam Vyshnavi6766202135061690IND1457wU20AP
37
Balakowshi D S19543202145025088IND1457TN
38
AIMSikkam Sai Vishnu115282201933310491IND1447U20TG
39
Ramakrishna Podili Venkata41779202125729608IND1423AP
40
Vakcheri Mohitha21258202145041873IND1411wU15AP
41
Mekala Negendra23419202145063877IND1408AP
42
Harshvardhnachari Uttaradi84271202133386641IND1394U13AP
43
Agasti Harihar108246202125161067IND1391S55MH
44
Mahendar B45069201735036491IND1385TG
45
Maria Wilson025935712IND1385S55AP AICF DUE
46
Karthikeyan G3554202135008609IND1381TN
47
Srikanth Myakala5347202135066285IND1377TG
48
Prithvi Raj Gowd32667202125642286IND1370AP
49
Veerabhadri K62242201445050945IND1358AP
50
Jakir Hussain23350202145063354IND1343AP
51
Khandelwal Naman31785202125631934IND1343MH
52
Samuel Stephen Noble S108354201925153820IND1328U11AP
53
Awghad Shyam25729202145083274IND1325MH
54
Kireeti Babu K23930202125072170IND1322AP
55
Sreenivasulu P V69551201525615190IND1320AP
56
Gyaneshwar B5400202146627065IND1318U20TG
57
Menavath Chand Babu Naik103780202133414068IND1315AP
58
Katheraswaran A21216202145043450IND1314TN
59
Hemadri T8558202146645896IND1313AP
60
M Tulasi Ram Kumar359920215022649IND1298TG
61
Guna Sekhar G (Chittoor)11684202135076566IND1294AP
62
Pranav K P77083201625685805IND1283U13TN
63
Aakash K P70739201525625420IND1282U20TN
64
Anish Ramkumar82108202133371075IND1267U09TN
65
Choda Venkateswara Rao69775202125168550IND1266S55AP
66
Sayam Vishvesh40063202125711571IND1265U20MH
67
Mithilesh P99982201825980904IND1256U09AP
68
Kishore P B58596202125978900IND1255AP
69
Yapati Venkat Sai107306202133414300IND1245AP
70
Kola Somasekhar035006690IND1241AP AICF DUE
71
Manoj Kumar Arani21597202145045100IND1238AP
72
Andalamala Hemal Varshan75936202133315957IND1237U09AP
73
Kamatham Balaji23328202145063672IND1236AP
74
Priyan J101416201825995782IND1234TN
75
Talla Nischal34280202125647636IND1215U13AP
76
Rajapalem Veera Bhagatheswar Reddy88309201725791761IND1212U13AP
77
Mohan Kale10771120215050456IND1202S55MH
78
Sree Shaunak Chanda77209202133326150IND1201U11TG
79
Pradeep Sawant17786202135057464IND1200MH
80
Pavan Sangathala35623202146624023IND1198AP
81
Yogesh Selvam33189202125651048IND1191TN
82
Vijayakumar S53476201435029746IND1179TN
83
Bellamkonda Sreeram Hari Charan65028202125121081IND1177U15AP
84
Lasyasree Mattam110897201925168630IND1172wF11AP
85
Kalyan Mukku033337535IND1168U20
86
AIMAllampati Kovidh Kushal Reddy88727201725794620IND1166U15TG
87
Srinivas Kamisetty23142202145058261IND1162AP
88
Naga Sai Sarthak Karanam93274201825930133IND1136U13AP
89
Rohan Kumar Gourabathuni90884202133397635IND1114U11TG
90
Choppa Adyantha Raman Naidu88370202125985035IND1104U11AP
91
AFMHaider Armaan899912017366127437IND1093U13TN
92
Nigudkar Ameya39386202125705814IND1087U20MP
93
Katta Venkata Nagadurga Prasad59748202125988433IND1086AP
94
AFMGoddeti Hima Tejaswini76436202133324441IND1084wF13AP
95
Pavana Sai Pravareesh83782202133385572IND1084U09KAR
96
Raghunadha Rao K104191202125106716IND1082AP
97
Srinivasa Rao S62030202135073303IND1079AP
98
Jwalamukhi K.V.7559320215033888IND1078AP
99
Karamsetty Sowgandh Kumar48777202125796968IND1075AP
100
Kaushik Mundrathi63664202125120581IND1070TG
101
Katari Sajyotsna50342202125910108IND1063wF11AP
102
Hemanth Kumar Reddy B H K77028202133325332IND1054AP
103
Naraboina Rakesh60824202125996584IND1052TG
104
Mohana Parvathala30914202125626353IND1050AP
105
Harsha Vardhan Raju Matla67773202125157191IND1044U20AP
106
Nallagonda Harsha Vardhan109876201925169017IND1033U11TG
107
Prabhakar Rao D S79022202133343993IND1027S55AP
108
Chandra Koushik M110243201925168533IND1016AP
109
Aylore Hari Suryanarayana67281202125153811IND1013U11AP
110
Rakkapol Nikhil76996202133325618IND1003AP
111
ACMVemula Pradyumna Lakshmi69580202125174878IND0wF13AP
112
Abhinav Lotti119419201933347409IND0U11AP
113
Adarsh Dhanyasi1032982021IND0U15AP
114
Addanki Manideep1099052021IND0U13AP
115
Addanki Sai Likith1099082021IND0U11AP
116
Akashai B76981202133324115IND0U20TN
117
Anagani Sasank76901202133327327IND0U09AP
118
Anumakonda Maheswara Rao110253202125172859IND0AP
119
Ariga Mohith Sai106966201925140205IND0U11AP
120
Avuti Sukrutha107527202133413797IND0wF09AP
121
B Sansi Naidu0IND0AP AICF PENDING
122
Bandi Keerthana897312021IND0wF09AP
123
Bellamkonda Sivanag1053432021IND0U19AP
124
Chandra Maheswari Yenuganti81277202133361681IND0wU07AP
125
Chemukula Yochana87791202133366489IND0wF15AP
126
Dandu Saanvi Reddy83984202133386439IND0wF09AP
127
Dhanun Jaya Raju Vallepu103896202133405956IND0U11AP
128
Dinesh Bode1033432021IND0U15AP AICF DUE
129
Divya Sri M025168860IND0wU15AP AICF DUE
130
Dr P Sateesh Kumar809822021IND0AP DOB PENDING
131
Emmalynn Ionica89330202133404070IND0wU09TN
132
G Lakshmi Kundana Priya1040462021IND0wF13AP
133
G Rupesh Kumar1040452021IND0AP
134
Gaddam Maddileti105565202133413860IND0U20AP
135
Gattu Rithvik Ray83942202133386420IND0U11AP
136
Goddeti Penchala Narasimhareddy76435202133324450IND0U15AP
137
Gopal Chunduri1047112021IND0AP DOB PENDING
138
Gudise Vijaya Raju1055082021IND0AP
139
Gunjapalli Sri Viraat84103202133386498IND0U09AP
140
Jaanvi Tejiny Andalamala116082202133321035IND0wF11AP
141
jaggineni Madhulika Varshini1136182021IND0wAP DOB PENDING
142
Jalawadi Nandika100295201825985124IND0wU11AP
143
Jasmine Akkivarapu109485202133421609IND0F10AP
144
Kalikiri Latish Reddy113087202133430543IND0U12AP
145
Kalikiri Thrivikram Reddy24591202145071560IND0PHYAP
146
Kandregula Prahlad119042201933343748IND0U13AP
147
Kanta Alekhya1035922021IND0wF13AP
148
Kanta Avinash1035882021IND0U15AP
149
Karate Geethika0IND0TG AICF PENDING
150
Karate Geethika1160232022IND0wF11TG

Arata lista completa

Serverul Chess-Tournament-Results © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use