O pohár starosty města Čelákovice mladší

Τελευταία ενημέρωση04.12.2021 15:07:21, Δημιουργός/Τελευταία ενημέρωση: chess federation of the czech republic

Επιλογή τουρνουάmladší, starší
ΣύνδεσμοιΙστοσελίδα του Διοργανωτή, Σύνδεση με το ημερολόγιο τουρνουά
Επιλογή παραμέτρων προβολή στοιχείων τουρνουά
ΛίστεςΑρχική Κατάταξη, Αλφαβητική Κατάσταση παικτών, Στατιστικά Ομοσπονδιών, Παρτίδων και Τίτλων, Alphabetical list all groups, Χρονοδιάγραμμα
Πίνακας Τελικής Κατάταξης μετά από 7 Γύρους, Πίνακας Αρχικής Κατάταξης
Ατομικά ζευγάριαΓύ.1, Γύ.2, Γύ.3, Γύ.4, Γύ.5, Γύ.6, Γύ.7/7 , χωρίς αντίπαλο
Κατάταξη μετά απόΓύ.1, Γύ.2, Γύ.3, Γύ.4, Γύ.5, Γύ.6, Γύ.7
Excel και ΕκτύπωσηΕκτύπωση λίστας, Εξαγωγή στο Excel (.xlsx), Εξαγωγή σε αρχείο PDF

Αρχική Κατάταξη

Α/ΑΌνομαFIDE IDΧΩΡΈλοφύλοΣύλλογος
1Hujová Tess23744936CZE1153wŠK Spartak Čelákovice
2Remizov Artem23739940CZE1115Sachovy Klub Viktoria Zizkov
3Kohout ŠtěpánCZE1100ŠK Spartak Čelákovice
4Opletal JakubCZE1100ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
5Topenčíková EllenCZE1100wŠK Spartak Čelákovice
6Vorlík JáchymCZE1100ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
7Jeníková SabinaCZE1087wŠK Spartak Čelákovice
8Mrázek Štěpán23739673CZE1068ŠK Spartak Čelákovice
9Kříž EliášCZE1040ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
10Barták TobiášCZE0ZŠ Bedřicha Hrozného
11Bašus JáchymCZE0TGM Litol
12Bašus MarekCZE0TGM Litol
13Beneš  AdamCZE0ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
14Besleaga AlaCZE0wŠK Spartak Čelákovice
15Crha FilipCZE0Sokol Brandýs nad Labem
16Fadrný Jonáš23744189CZE0ŠK Spartak Čelákovice
17Hodek RomanCZE0ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
18Holovský MarekCZE0ZŠ JAK Lysá nad Labem
19Hraský JosefCZE0ZŠ JAK Lysá nad Labem
20Kamenický VáclavCZE0ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
21Kammová NatálieCZE0wŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
22Kohout FilipCZE0ŠK Spartak Čelákovice
23Kubalová NikolCZE0wŠK Spartak Čelákovice
24Kuběna SeverínCZE0ŠK Spartak Čelákovice
25Laštovička JosefCZE0TJ Neratovice
26Mauric Jan23744200CZE0TJ Jince
27Mauricová IvanaCZE0wTJ Jince
28Mikšíček DavidCZE0ŠK Spartak Čelákovice
29Pavlíček MatyášCZE0ŠK Spartak Čelákovice
30Sekaninová TerezieCZE0wŠK Spartak Čelákovice
31Straka RenéCZE0ŠK Mělník
32Šlapák MatějCZE0ZŠ JAK Lysá nad Labem
33Tužínský MikulášCZE0ŠK JOLY Lysá nad Labem, z.s.
34Vondrák LiborCZE0ZŠ JAK Lysá nad Labem
35Votavová EllianaCZE0wZŠ JAK Lysá nad labem
36Vronka MaxmiliánCZE0ZŠ JAK Lysá nad Labem
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα