Первенство Санкт-Петербурга по блицу среди юношей до 19 лет 2021 г

Τελευταία ενημέρωση06.12.2021 17:44:08, Δημιουργός/Τελευταία ενημέρωση: viacheslav ryzhkov

Επιλογή τουρνουάB11, G11, B13, G13, B15, G15, B17, G17, B19, G19
ΣύνδεσμοιΙστοσελίδα του Διοργανωτή, Σύνδεση με το ημερολόγιο τουρνουά
Επιλογή παραμέτρων προβολή στοιχείων τουρνουά, προβολή σημαιών
ΛίστεςΑρχική Κατάταξη, Αλφαβητική Κατάσταση παικτών, Στατιστικά Ομοσπονδιών, Παρτίδων και Τίτλων, Alphabetical list all groups, Χρονοδιάγραμμα
Πίνακας Τελικής Κατάταξης μετά από 11 Γύρους, Πίνακας Αρχικής Κατάταξης
Ατομικά ζευγάριαΓύ.1, Γύ.2, Γύ.3, Γύ.4, Γύ.5, Γύ.6, Γύ.7, Γύ.8, Γύ.9, Γύ.10, Γύ.11/11 , χωρίς αντίπαλο
Κατάταξη μετά απόΓύ.1, Γύ.2, Γύ.3, Γύ.4, Γύ.5, Γύ.6, Γύ.7, Γύ.8, Γύ.9, Γύ.10, Γύ.11
Excel και ΕκτύπωσηΕκτύπωση λίστας, Εξαγωγή στο Excel (.xlsx), Εξαγωγή σε αρχείο PDF

Αρχική Κατάταξη

Α/ΑΌνομαΑΜFIDE IDΧΩΡΔΕλοΕΕλοΟμ.Σύλλογος
1Авакян Аркадий2216324223891RUS22232263+
2Шакиров Марат558344118171RUS19402085+ШК "Петровская Ладья"
3Исмагилов Дамир74534199982RUS20342060+СДЮСШОР №2 ГДТЮ
4Шкуратов Владимир1905344158190RUS20472059+ШКиДЦ
5Кундянок Владислав1462144157819RUS20672054+СДЮСШОР №2 ГДТЮ
6Рубцов Александр283234179272RUS19422039+СДЮСШОР №2 ГДТЮ
7Постаногов Дмитрий431444120419RUS18961985+ШК им. Спасского
8Халиуллин Альберт119444136242RUS19291977+ШК "Петровская Ладья"
9Шадунц Кирилл437634152781RUS19191941+СШОР ВО
10Куижев Адам400144166265RUS18871912+СШОР ШШ
11Пономарёв Денис408644136650RUS17401891+ШК им. Спасского
12Серов Александр1462534177261RUS18561867+СШОР ВО
13Сорокин Артём408744133561RUS17191866+ШК им. Спасского
14Локтионов Кирилл1462254120403RUS17991815+СШОР ШШ
15Филимонов Михаил1743024205354RUS17531813+ШК "Петровская Ладья"
16Соловьёв Михаил1960454106001RUS16121740+ГБУ СШОР №2
17Петров Игорь1487054110831RUS16331737+СШОР ВО
18Щеглов Михаил398944164130RUS15781648+СШОР ВО
19Улановский Георгий9212234103829RUS17071036+
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα