Новогодняя сказка для малышей (50+10, <1250 п.), 18-19 декабря 16:00 ШШ "Этюд", г.Москва, ул.Римского-Корсакова, д.10 (8-499-903-68-21), 8000 рублей

Organizator(i)Шахматная школа "Этюд"
TaraRusia ( RUS )
Director turneuмм Захаров Александр Сергеевич (ID 4120132 Zakharov, Alexander S.)
Arbitru sefКовальков Я.Ю. 34233229
Deputy ArbiterОгар Николай 34463615
ArbitruЛазуткина Мария 54138523, Иткин Александр 34249273
Bedenkzeit (Standard)50 минут + 10 секунд (за ход) на партию
LocatieМосква, метро Отрадное, ул. Римского-Корсакова, д.10
Number of rounds7
Tournament typeSistem elvetian
Calcul ratingCIV
Data2021/12/18 La 2021/12/19
Rating-Ø1022
Program de imperechereSwiss-Manager from Heinz HerzogFisierul Swiss-Manager

Ultima actualizare19.12.2021 18:16:20, Creator/Last Upload: etud-otradnoe.ru

Selectia turneuluiVolgogradMalyshi, VernyeDrRapid11-12-2021, Rapid#2__06-12-2021, Rapid#5__13-12-2021, Rapid#8__20-12-2021, Rapid#11__27-12-2021, NewYearTop12--18--19, NewYearStart18--19, NewYearMalyshi18--19, Blz#3_08-12-2021, Blz#6_15-12-2021, Blz#9_22-12-2021, Blz#12_29-12-2021, BlitzPervenstvo25-12-2021, Blz#1_03-12-2021, Blz#4_10_12_2021, VolgogradOpen18-19, VolgogradVernyeDr26-12-2021, Blz#7_17_12-2021, GroupFerz-2, Blz#10__24-12-2021, Final-GranPrix
LinkuriPagina oficiala a organizatorului, Link la calendarul de turnee
Selectia parametrilor Fara detalii ale turneului
ListeLista de start, Lista alfabetica a jucatorilor, Statistici per tara, partide, titluri, Alphabetical list all groups, Programul de joc
Diagrama finala dupa 7 runde, Diagrama initiala
Perechile pe meseRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7/7 , neimperecheat
Clasamentul dupaRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7
Excel si printPrinteaza lista, Exporta in format Excel (.xlsx), Exporta in format PDF

Lista de start

Nr.NumeleFide IDFEDRtg.
1Прокофьев Александр ВадимовичRUS1180
2Селиванов Георгий Алексеевич55701221RUS1127
3Ефремов Яков ИвановичRUS1059
4Земзюлина АнастасияRUS1043
5Байбакова Елизавета55694268RUS1036
6Конопыхин Никита АртёмовичRUS1030
7Трунов Всеволод ВладимировичRUS1027
8Романенко Владимир Сергеевич55703283RUS1001
9Барчук Софья Александровна55707947RUS1000
10Бердиков Степан СергеевичRUS1000
11Бердикова Вероника СергеевнаRUS1000
12Дементьева Елизавета ИвановнаRUS1000
13Закондраев Георгий АндреевичRUS1000
14Куринная Анастасия ОлеговнаRUS1000
15Парфёнов Фёдор СергеевичRUS1000
16Рудаков Георгий МаксимовичRUS1000
17Аджаматова Аида МурадхановнаRUS0
18Богомазов Максим СергеевичRUS0
19Бондаренко Дарья АндреевнаRUS0
20Бородин Максим ИгоревичRUS0
21Игнатьев Андрей ЕвгеньевичRUS0
22Каргин Виктор МихайловичRUS0
23Кружков Павел АндреевичRUS0
24Медведев Александр ВадимовичRUS0
25Семилетников Фёдор СергеевичRUS0
26Шматок Даниил ОлеговичRUS0
27Романчук Евгений Викторович55701132RUS1120
28Кузнецов Иван АлексеевичRUS0
Serverul Chess-Tournament-Results © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use