МУ-ын Үндсэн хуулийн 30 жилийн ойг тохиолдуулан зохион байгуулж буй СХД-ийн ИТХ-ын даргын нэрэмжит шатар сонирхогчдын дүүргийн аварга шалгаруулах тэмцээн

Last update 28.11.2021 08:51:19, Creator/Last Upload: mongolian chess federation

Parameters Show tournament details, Link with tournament calendar
ListsStarting rank, Alphabetical list, Statistics, Playing schedule
Final Ranking after 7 Rounds, Final Ranking crosstable after 7 Rounds, Starting rank crosstable
Board PairingsRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7/7 , not paired
Excel and PrintPrint list, Export to Excel (.xlsx), Export to PDF-File

Starting rank

No.NameFideIDFEDRtgClub/City
1Амгаландорж РавданлхүмбүүMGL1974
2Батзаяа ЧойжилжавMGL1929
3Мөнхбат ЦэвэлмааMGL18935
4Шоовой ЦагаанбаатарMGL188814
5Лхагваа ЖамьянжавMGL18798
6Балжинням ПүрэвMGL18223
7Цэрэнцоодол ЭрхэмбаярMGL1820
8Гомбосүрэн ЧойжинMGL181333
9Ганбаатар ОсорMGL18045
10Нямдорж ХадбаатарMGL176036
11Мэндбаяр МахбалMGL1757
12Алтангэрэл БаатарMGL1721
13Анхбаяр АлтангэрэлMGL1693
14Дашцэрэн УртнасанMGL169111
15Баттүвшин ЖаргалсайханMGL158222
16Алгаа ПагмаMGL020
17Алтай ЗийнааMGL04
18Амартүвшин БэгзсүрэнMGL033
19Баатарцогт БудMGL029
20Баатарцогт БүдээMGL018
21Бадамжав ЧойндонMGL037
22Ганболд ЖаминMGL023
23Батбаяр ДоржсүрэнMGL012
24Батхүү ЭмээлMGL04
25Баянцагаан БаатаржавMGL023
26Бүйвэйдорж СанжжавMGL042
27Бямбасүрэн ГавааMGL01
28Ванчинхүү МагсарMGL021
29Гантулга ДашхүүMGL040
30Ганчулуун ХалтархүүMGL08
31Гүррагчаа ДаваажавMGL07
32Дандар ҮрнэхMGL022
33Дарханбаяр ОктябрьMGL08
34Дашцэвэг ЛувсанбалданMGL034
35Дүгэрсүрэн МанхайMGL010
36Жамсрандорж ЛамжавMGL09
37Жаргалсайхан СугарMGL09
38Замбал БаатарMGL022
39Зоригообаатар ЦэдэндоржMGL03
40Лхаасүрэн СандагжавMGL020
41Мэндсайхан СанжааMGL011
42Мягмарсүрэн ВаанчигMGL07
43Нармандах СумъяаMGL02
44Ням-Очир БолдбаатарMGL025
45Очир ГочооMGL014
46Өлзийтогтох ДандгайMGL010
47Пүрэвсүрэн РMGL0
48Ренчин ПүрэвMGL020
49Рэнцэн ГомбоMGL025
50Самданбазар ДомбожавMGL025
51Сангидоо АмгаланMGL012
52Сосорбарам ЧойсүрэнMGL01
53Сугар ЖаргалсайханMGL09
54Сундуй ЦэвээндашMGL09
55Төрбат БатгэрэлMGL09
56Түвшинжаргал БямбажавMGL042
57Түмэндэмбэрэл ЛэгшидMGL034
58Тэлмэн ЭрдэнэбаатарMGL042
59Ургамал АдилбишMGL026
60Хашбаатар ЛхамааMGL01
61Цоггэрэл ШураMGL037
62Цэдэнбал ЖарантайMGL032
63Цэрэн БатцэнгэлMGL033
64Цэрэндорж АмгааMGL015
65Чимэдцэрэн ТогмидMGL01
66Чинзориг ВанчинсүрэнMGL026
67Шагдар ХүрэлбаатарMGL02
68Шилэгдорж ЧүлтэмMGL037
69Энхбаатар БэгзсүрэнMGL011
70Энхмэнд ДMGL0
71Шархүү ЧогровMGL0
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use