Всеукраїнський шаховий турнір «Відкритий чемпіонат Львова». Вища Ліга

Ultima actualizare05.12.2021 18:15:43, Creator/Last Upload: lviv region cf

Selectia parametrilor Arata detaliile turneului, Link la calendarul de turnee
ListeLista de start, Lista alfabetica a jucatorilor, Statistici per tara, partide, titluri, Programul de joc
Diagrama finala dupa 9 runde, Diagrama initiala
Perechile pe meseRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9/9 , neimperecheat
Clasamentul dupaRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
Excel si printPrinteaza lista, Exporta in format Excel (.xlsx), Exporta in format PDF

Lista de start

Nr.NumeleFide IDFEDRtg.Club/Oras
1FMПридун Андрій Мф/Мс14145898ЛЬВ2368ДЮСШ "Дебют"
2FMЛорньє Пилип Мф/Мс14141000ЛЬВ2331Орігамі (Сроковський)
3FMМедведик Володимир Мф/Кмс14137186ЛЬВ2312Бродівська ДЮСШ (Мисак Б)
4AIMКелеберда Тимур Кмс14174294ЛЬВ2303ЛША (Фірман Н)
5Квак Роберт Кмс14195259ЛЬВ2276ЛША (Фірман Н)
6Поліщук Олег Мс14106019ХМЕ2256program "FRITZ11"ДЮСШ№1,м.Старокост
7Базюк Владислав Кмс34107940ХМЕ2241Содоль, Хмельницький
8Нагорний Ігор Кмс14172313І-Ф2224ДЮСШ (Кобилянський І.М.)
9Шевчук Дмитро Кмс34111891ЛЬВ2199КЗ ДЮСШ "Дебют"(Грабінський В)
10Карвацький Олексій Кмс14191059ЛЬВ2190КЗ ДЮСШ "Дебют"(Грабінський В)
11Федак Ігор Кмс14152630ЛЬВ2181КЗ ДЮСШ "Дебют"(Грабінський В)
12Гнатишин Анастасія14198339ЛЬВ2176КЗ ДЮСШ "Дебют"(Грабінський В)
13Ковальчук Іван Кмс34112472КІР2174Шаховий клуб "Гамбіт"(Дубівка Г. Г.
14Білецький Дмитро Кмс14163276ЛЬВ2170ЛША (Фірман Н) ДЮСШ (Музичук О)
15Дзюрак Віталій Кмс14143100ЛЬВ2151КЗ "ДЮСШ" Дебют(Затонських. Кравець
16Дмитрів Роман Кмс14153483ЛЬВ2148КЗ ДЮСШ "Дебют"(Грабінський В)
17Франчук Сергій Кмс14116740ЛЬВ2148Хрипач Артем YouTube.com/salsachess
18Іванов Тарас Кмс14184117ЛЬВ2122КЗ ДЮСШ "Дебют"(Грабінський В)
19Дідух Ігор Кмс14145286ЛЬВ2097ЛШК
20Скарбарчук Тетяна14184494ЛЬВ2096ДЮСШ ,,Тризуб Плюс"(Губка Р)
21Чичкевич Богдан14197545ЛЬВ2094КЗ ДЮСШ "Дебют"(Грабінський В)
22Волощук Святослав34125167ЛЬВ2083ДЮСШ СТАРТ (Музичук О, Дзюрак В)
23Чугай Роман Кмс14184656ЛЬВ2082ЛША (Фірман Н)
24Тишнюк Роман Кмс14191113ЛЬВ2078КЗ ДЮСШ "Дебют"(Грабінський В)
25Фіщук Владислав Кмс34122117ЛЬВ2069КЗ ДЮСШ "Дебют"(Грабінський В)
26Коваль Дарій14179547ЛЬВ2061ЛША (Фірман Н)
27Шала Максим Кмс14191377ЛЬВ2048КЗ ДЮСШ "Дебют"(Грабінський В)
28Бондаренко Максим34100130ЛЬВ2002ЛША (Фірман Н)
29Кальмук Ярополк34102574ЛЬВ2022ЛША (Фірман Н, Костів М )
30Кільницький Андрій-Дмитро14183560ЛЬВ1984КЗ ДЮСШ "Дебют" (Кравець І)
31Стойко Олег34148116ЛЬВ1962ЛША (Фірман Н)
32Піх Матвій14184397ЛЬВ1971КЗ ДЮСШ "Дебют"(Грабінський В)
33Смерик Андрій14196050ЛЬВ1953ЛША (Фірман Н)
34Величко Семен34125140ЛЬВ2003КЗ ДЮСШ "Дебют"(Грабінський В)
35Гривастов Дмитро34127984ЛЬВ1873КЗ ДЮСШ "Дебют"(Грабінський В)
36Криворучко Михайло34127070ЛЬВ1920Е2Е4 (Грех А)
37Франків Олександр14184818ЛЬВ1862КЗ ДЮСШ "Дебют"(Грабінський В)
38Жук Максим14191407ЛЬВ1875КЗ ДЮСШ "Дебют"(Грабінський В)
39Карпінець Андріан34100377ЛЬВ1913КЗ ДЮСШ "Дебют"(Грабінський В)
40Хайруллін Олександр14184176ЛЬВ1973Е2Е4 (Грех А)
41Легінович Максим34100539ЛЬВ1917Орігамі(Лорньє П)
42Кабан Андрій14192110ЛЬВ1893НШК (Матвійчук А)
43Колб Денис34120661ЛЬВ1904Інваспорт (Ільницький І.М.)
44Лемещук Роман14192144ЛЬВ1865КЗ ДЮСШ "Дебют"(Грабінський В, Меле
45Гарасим Данило34147772ЛЬВ1967ЛША (Фірман Н, Савчук Ю)
Serverul Chess-Tournament-Results © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, Legal details/Terms of use