DAFO CUP 2021

Τελευταία ενημέρωση05.12.2021 19:10:44, Δημιουργός/Τελευταία ενημέρωση: czech republic licence 109

ΣύνδεσμοιΙστοσελίδα του Διοργανωτή, Σύνδεση με το ημερολόγιο τουρνουά
Επιλογή παραμέτρων προβολή στοιχείων τουρνουά
ΛίστεςΑρχική Κατάταξη, Αλφαβητική Κατάσταση παικτών, Στατιστικά Ομοσπονδιών, Παρτίδων και Τίτλων, Χρονοδιάγραμμα
Excel και ΕκτύπωσηΕκτύπωση λίστας, Εξαγωγή στο Excel (.xlsx), Εξαγωγή σε αρχείο PDF

Αρχική Κατάταξη

Α/ΑΌνομαFIDE IDΧΩΡΈλοΣύλλογος
1IMBures Jaroslav322890CZE2394Beskydska Sachova Skola Z.S.
2FMMrazek Lumir332127CZE2307Beskydska Sachova Skola Z.S.
3IMNedela Vlastimil303259CZE2302Tj Slovan Havirov
4FMZabystrzan Pavel301337CZE2214Sk Slavia Orlova
5Zavurka Roman307947CZE2183Oddil Sachu Sportovniho Klubu
6Kuchar Matej358207CZE2142Slavoj Cesky Tesin
7Orzechowski Jacek1101951POL2074Cizinci
8Horvath Tomas358630CZE2059Sk Slavia Orlova
9FMCempel Jaroslav300730CZE2057Sk Slavoj Poruba
10FMSramek Vojtech358681CZE2033Sk Slavia Orlova
11Vysoglad Petr304310CZE2026Tatra Koprivnice
12Vicha Petr375187CZE1984Sachova Skola Bohumin, Z.S.
13Hladik Lumir306142CZE1977Sachova Skola Bohumin, Z.S.
14Novak Jiri300284CZE1973Sk Slavia Orlova
15Lojek Marek358649CZE1945Sk Slavia Orlova
16Melich Jindrich305758CZE1927Tj Pankrac
17Tchur Pavel341592CZE1905Sachova Skola Bohumin, Z.S.
18Sramek Tomas368369CZE1894Sk Slavia Orlova
19Walica Roman358690CZE1894Sk Slavia Orlova
20Sramek Ondrej358673CZE1883Sk Slavia Orlova
21Sikora Matous366714CZE1862Sk Slavia Orlova
22Wanot Ales320471CZE1837Sk Slavia Orlova
23Polak Radim320757CZE1814Sachova Skola Bohumin, Z.S.
24Prucek Ladislav330086CZE1788Sokol Premyslovice
25Pekarek Ales366960CZE1758Sk Slavia Orlova
26Szmek Milan349259CZE1757Sk Slavia Orlova
27Fialka Adam349194CZE1751Sk Slavia Orlova
28Snasel Michal360180CZE1749Sk Rosada Prostejov
29Chrobak Piotr1109278POL1748
30Warmuz Jiri375209CZE1706Sachova Skola Bohumin, Z.S.
31Sebesta Jan372013CZE1670Sk Slavia Orlova
32Gruszka Ales360066CZE1656So Tj Sokol Mosty U Jablunkova
33Cyron Karel358010CZE1655Sk Hostalkovice, Z.S.
34Mrazek Roman23707062CZE1635Sk Slavia Orlova
35Sebesta Petr377775CZE1592Sk Slavia Orlova
36Kwiatkowski Zygmunt1179098POL1510
37Krisica Jan23741040CZE1481Tz Trinec
38Kijonka Ondrej375624CZE1458Sk Slavia Orlova
39Sieber Bohumil23724315CZE1457Sk Slavia Orlova
40Kozdon Marek23737913CZE1448Tz Trinec
41Jurok Vojtech23741023CZE1426Sk Slavia Orlova
42Tomanec Samuel393827CZE1418Sk Slavia Orlova
43Machura Jaroslav366676CZE1409
44Boff Ondrej23733950CZE1355Tz Trinec
45Rocek Tomas392839CZE1276Sk Slavia Orlova
46Kotas Marian360783CZE1267Sk Slavia Orlova
47Fons Daniel23706937CZE1238Sachova Skola Bohumin, Z.S.
48Fons Rudolf23731915CZE1199Sachova Skola Bohumin, Z.S.
49Rocek Lukas391026CZE1198Sk Slavia Orlova
50Boff Arnost23739410CZE1185Tz Trinec
51Martikan Jan23739436CZE1172
52Krisica Lukas23740639CZE1161Tz Trinec
53Brejcha Lukas23725320CZE1157Sachova Skola Bohumin, Z.S.
54Martikan Jiri23739444CZE1147Beskydska Sachova Skola Z.S.
55Fons Rudolf23706929CZE1141Sachova Skola Bohumin, Z.S.
56Zyla Artur23734701CZE1139Slavoj Cesky Tesin
57Rocek Matyas391034CZE1136Sk Slavia Orlova
58Sekyra Vojtech23714905CZE1128Sk Slavia Orlova
59Spicka Martin23731931CZE1121
60Boff Vojtech23733969CZE1111Tz Trinec
61Fons Daniel23706945CZE1076Sachova Skola Bohumin, Z.S.
62Kijonka Jiri23706970CZE1065Sachova Skola Bohumin, Z.S.
63Luksova Elen Sofie23729309CZE1030Sk Slavia Orlova
64Andilova Klara23726024CZE1021Sk Slavia Orlova
65Krisicova Neli23740647CZE1009Tz Trinec
66Brejcha Marcel23739428CZE0Sachova Skola Bohumin, Z.S.
67Dzialo David23732849CZE0Sachova Skola Bohumin, Z.S.
68Fons DominikCZE0Sachova Skola Bohumin, Z.S.
69Iwanuszek AndrzejCZE0
70Iwanuszek Jan23745754CZE0Sk Slavia Orlova
71Jordan Mathias23732857CZE0Sachova Skola Bohumin, Z.S.
72Mazurek Richard23742160CZE0Sk Slavia Orlova
73Mazurkova ViktorieCZE0Sk Slavia Orlova
74Plucar DanielCZE0Sk Slavia Orlova
75Sulej Jan ml.CZE0
76Sulej Jan st.CZE0
77Sulej MichalCZE0
78Vancat Filip23748354CZE0Sk Slavia Orlova
79Zyla RadoslawCZE0
Chess-Tournament-Results-Server © 2006-2022 Heinz Herzog, CMS-Version 28.09.2021 14:51
PixFuture exclusive partner, επικεφαλίδα