Классификационный турнир зима 2020 D

Viimeisin päivitys03.02.2020 15:55:39, Creator/Last Upload: novoroschess

Parametrivalinta näytä turnauksen yksityiskohdat, Link tournament to the tournament calendar
ListatAloitusranking, Aakkosellinen pelaajaluettelo, Liitto-, peli- ja tittelitilastot, Aikataulu
Lopullinen ristitaulukko 7 kierroksen jälkeen, Ristitaulukko aloitusrankingin mukaan
Pöytien paritkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7/7 , ei paria
Tuloslista kierroksen jälkeenkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7
Excel ja tulostusTulosta, Vie Exceliin (.xls), Vie Exceliin (.xlsx), Vie pdf-tiedostoksi

Aloitusranking

NrNimiFideIDFEDRtgKerho/Kaupunki
1Алискеров Алексей ВладимировичRUS1000
2Антоненко Милана ЮрьевнаRUS1000Краснодарский край
3Артемов Андрей Артемович34386343RUS1000Краснодарский край
4Асланов Егор АлександровичRUS1000Краснодарский край
5Бабаев Андрей НазаровичRUS1000
6Бочкарев Арсений АлександровичRUS1000Краснодарский край
7Брязгин Кирилл АндреевичRUS1000
8Видяев Трифон СергеевичRUS1000Краснодарский край
9Водяной Владимир ВладимировичRUS1000Краснодарский край
10Генерцева Мила ВладимировнаRUS1000Краснодарский край
11Дейнега Маргарита ДенисовнаRUS1000Краснодарский край
12Дорошенко Денис АртемовичRUS1000
13Дружинин Матвей МихайловичRUS1000
14Журавлёва Анна АнатольевнаRUS1000Краснодарский край
15Корешков Илья ЭдуардовичRUS1000
16Корочанский Роман РуслановичRUS1000Краснодарский край
17Лобова ДарьяRUS1000
18Массальский Роман АндреевичRUS1000Краснодарский край
19Михайлов Данил АндреевичRUS1000
20Нехаев Данил ЮрьевичRUS1000Краснодарский край
21Павлюков Давид МаксимовичRUS1000
22Панфилова София СергеевнаRUS1000Краснодарский край
23Плиев Владислав ИльичRUS1000
24Порцева Алиса АлексеевнаRUS1000Краснодарский край
25Прокудина Анна СергеевнаRUS1000Краснодарский край
26Сидоревич Алексей АлександровичRUS1000Краснодарский край
27Сиканов Максим СергеевичRUS1000Краснодарский край
28Сикорский Игорь АндреевичRUS1000Краснодарский край
29Соколов Иван ДмитриевичRUS1000Краснодарский край
30Стрельцов Лазарь КонстантиновичRUS1000Краснодарский край
31Угрюмов Алексей РомановичRUS1000
32Хохонин Артем СергеевичRUS1000Краснодарский край
33Черненко Алиса ЕвгеньевнаRUS1000Краснодарский край
34Шогенов Артур РуслановичRUS1000
35Шоршунова Мария АлексеевнаRUS1000
36Шуенбеков Тимур АльбековичRUS1000Краснодарский край
37Булов Николай АлексеевичRUS0
38Васильев Даниил ЮрьевичRUS0
39Горшков Дмитрий СергеевичRUS0
40Мамедов Адиль КарамовичRUS0
41Паламарчук Мария СергеевнаRUS0
Advertisement