Классификационный турнир зима 2020 С

Viimeisin päivitys18.01.2020 21:12:17, Creator/Last Upload: novoroschess

Parametrivalinta näytä turnauksen yksityiskohdat, Link tournament to the tournament calendar
ListatAloitusranking, Aakkosellinen pelaajaluettelo, Liitto-, peli- ja tittelitilastot, Aikataulu
Pöytien paritkrs.1/7 , ei paria
Excel ja tulostusTulosta, Vie Exceliin (.xls), Vie Exceliin (.xlsx), Vie pdf-tiedostoksi

Aloitusranking

NrNimiFideIDFEDRtgKerho/Kaupunki
1Попов Ярослав АндреевичRUS1198Краснодарский край
2Асанов Расим Рустемович34380280RUS1197Краснодарский край
3Зеленин Даниил Игоревич34233032RUS1188Краснодарский край
4Власов Никита Константинович34231030RUS1187Краснодарский край
5Нестерова Валерия Романовна34386505RUS1186Краснодарский край
6Литвишко Софья Сергеевна34291261RUS1176Краснодарский край
7Балакин Константин Олегович34231021RUS1173Краснодарский край
8Пожидаев Елисей СергеевичRUS1162Краснодарский край
9Шеремет Артемий Витальевич34230823RUS1157Краснодарский край
10Арутюнян Рафаэль АшотовичRUS1154Краснодарский край
11Рубцов Михаил АртемовичRUS1154Краснодарский край
12Согоян Давид Самвелович34291350RUS1143Краснодарский край
13Джалилов Эмир ГафуровичRUS1123Краснодарский край
14Бобоха Иван Александрович34379657RUS1122Краснодарский край
15Сергеев Кирилл ОлеговичRUS1120Краснодарский край
16Борисов Артём Александрович34386637RUS1116Краснодарский край
17Павлушко Ярослав ВладимировичRUS1113Краснодарский край
18Кожухов Артем КонстантиновичRUS1106Краснодарский край
19Буюклян Арсен ЭдуардовичRUS1090Краснодарский край
20Савин Дмитрий АнатольевичRUS1090Краснодарский край
21Третьяк Светлана ВладимировнаRUS1090Краснодарский край
22Пашинский Матвей ЕвгеньевичRUS1075Краснодарский край
23Шинауров Владимир Дмитриевич34345337RUS1068Краснодарский край
24Агибалов Андрей АлексеевичRUS1066Краснодарский край
25Шестаков Никита ЮрьевичRUS1066Краснодарский край
26Букатко Арсений КонстантиновичRUS1062Краснодарский край
27Иващенко Алексей РомановичRUS1062Краснодарский край
28Призва Алексей ДмитриевичRUS1062Краснодарский край
29Агеева Витослава АнатольевнаRUS1060Краснодарский край
30Сельков Фёдор Павлович34262482RUS1060Краснодарский край
31Ботнарь Александр Юрьевич34386360RUS1054Краснодарский край
32Бондаренко Андрей Евгеньевич34386629RUS1045Краснодарский край
33Игнатьев Ярослав ДенисовичRUS1033Краснодарский край
34Пашинский Максим ЕвгеньевичRUS1032Краснодарский край
35Асланов Егор АлександровичRUS1030Краснодарский край
36Бажин Радомир АртемовичRUS1030Краснодарский край
37Иванова Кира АлександровнаRUS1030Краснодарский край
38Михайлова Милана МихайловнаRUS1030Краснодарский край
39Старжинская Анастасия БорисовнаRUS1030Краснодарский край
40Экшиян Илья СергеевичRUS1030Краснодарский край
41Кривцов Тимофей АлександровичRUS1025Краснодарский край
42Ниценко Даниил Вадимович55612601RUS1025Ханты-Мансийский автономный округ —
43Синявский Владимир Антонович34386750RUS1017Краснодарский край
44Малиновский Марк Максимович34386688RUS1014Краснодарский край
45Сагий Марк ВладимировичRUS1014Краснодарский край
46Любин Руслан АлексеевичRUS1010Краснодарский край
47Шутенко Максим АлександровичRUS1008Краснодарский край
48Гаценко Степан ДмитриевичRUS1026Краснодарский край
49Цыпанов Никита ВикентьевичRUS1084Краснодарский край
Advertisement