Классификационный турнир зима 2020 Е

Viimeisin päivitys03.02.2020 15:59:21, Creator/Last Upload: novoroschess

Parametrivalinta näytä turnauksen yksityiskohdat, Link tournament to the tournament calendar
ListatAloitusranking, Aakkosellinen pelaajaluettelo, Liitto-, peli- ja tittelitilastot, Aikataulu
Lopullinen ristitaulukko 7 kierroksen jälkeen, Ristitaulukko aloitusrankingin mukaan
Pöytien paritkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7/7 , ei paria
Tuloslista kierroksen jälkeenkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7
Excel ja tulostusTulosta, Vie Exceliin (.xls), Vie Exceliin (.xlsx), Vie pdf-tiedostoksi

Aloitusranking

NrNimiFideIDFEDRtgKerho/Kaupunki
1Азарова Варвара ДенисовнаRUS1000Краснодарский край
2Баймурзин Кирилл СергеевичRUS1000Краснодарский край
3Бобров Григорий Владимирович34254080RUS1000Краснодарский край
4Будяк Даниил ВладимировичRUS1000
5Бурнус Матвей Владимирович34366300RUS1000Краснодарский край
6Гетманенко Александр СергеевичRUS1000
7Губарева Полина ПавловнаRUS1000
8Ермолаев Ярослав Сергеевич55619070RUS1000Краснодарский край
9Ефимов Денис КонстантиновичRUS1000
10Зуева Виктория АлексеевнаRUS1000
11Ивакина Вероника МаксимовнаRUS1000
12Козленко Николай НиколаевичRUS1000
13Королев Николай АлексеевичRUS1000Краснодарский край
14Курасов Иван РомановичRUS1000
15Лещенко Денис АлексеевичRUS1000
16Магомедова Милана ГаджиевнаRUS1000Краснодарский край
17Михайлов Матвей МихайловичRUS1000
18Морозов Гордей ГеннадьевичRUS1000
19Николашин Ричард ИгоревичRUS1000Краснодарский край
20Никулин Марк ЭдуардовичRUS1000Краснодарский край
21Новицкий Владислав ЮрьевичRUS1000
22Орлова Мария ВладиславовнаRUS1000Краснодарский край
23Павлов Артём ГеоргиевичRUS1000Краснодарский край
24Петренко Максим РомановичRUS1000
25Поцхораиа Кира Руслановна34386572RUS1000Краснодарский край
26Прокопец Артем АнтоновичRUS1000Саратовская область
27Пчелкин Иван АлександровичRUS1000
28Сельков Глеб ПавловичRUS1000
29Сердюк Максим АндреевичRUS1000
30Смит Алёна ГеоргиевнаRUS1000Краснодарский край
31Соколов Арсений ДмитриевичRUS1000Краснодарский край
32Сюткин Христофор КирилловичRUS1000
33Томилкина Екатерина АлександровнаRUS1000
34Тынкалюк Никита ВладимировичRUS1000
35Цыпурдей Владимир ДмитриевичRUS1000
36Шалагин Егор НикитичRUS1000
37Юрченко Родион МаксимовичRUS1000
38Яковлев Иван БорисовичRUS1000
39Янчук Кирилл ИльичRUS1000
40Яскин Константин ЮрьевичRUS1000
41Бевз Марк ВалентиновичRUS0
42Горкунов Роман ЕвгеньевичRUS0
43Девяшин Роман ЕвгеньевичRUS0
44Рогожникова Мирослава ВитальевнаRUS0
45Середюк Тимофей АндреевичRUS0
46Шмырев Арсений МаксимовичRUS0
Advertisement