2-ой этап Кубка СШОР-54 Ориента по быстрым шахматам. 2006 г.р. и старше

Viimeisin päivitys18.01.2020 18:34:31, Creator/Last Upload: moscow chess federation

LinkitJärjestäjän virallinen kotisivu, Link tournament to the tournament calendar
Parametrivalinta näytä turnauksen yksityiskohdat
ListatAloitusranking, Aakkosellinen pelaajaluettelo, Liitto-, peli- ja tittelitilastot, Aikataulu
Lopullinen ristitaulukko 7 kierroksen jälkeen, Ristitaulukko aloitusrankingin mukaan
Pöytien paritkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7/7 , ei paria
Tuloslista kierroksen jälkeenkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7
Excel ja tulostusTulosta, Vie Exceliin (.xls), Vie Exceliin (.xlsx), Vie pdf-tiedostoksi

Aloitusranking

NrNimiFideIDFEDRtgKerho/Kaupunki
1Ростовцев Дмитрий34278320RUS1935Москва
2Селезнев Егор54146941RUS1676Москва
3Туник Денис Вячеславович25851187RUS1601Москва
4Емельянов Данил Алексеевич54138930RUS1594Москва
5Набатян Микаел24273015RUS1559Москва
6Новиков Богдан Сергеевич34188204RUS1543Москва
7Щипицин Михаил Игоревич54170346RUS1518Москва
8Рожков Максим34278826RUS1516Москва
9Чеглов Кирилл24279285RUS1504Москва
10Прямиков Дмитрий Андреевич44100698RUS1455Москва
11Захаров Иван34414231RUS1454Москва
12Татарский Александр34232478RUS1452Москва
13Пищик Алексей44174187RUS1431Москва
14Айвазян АртемRUS1422Москва
15Чолакян Михаил Грикорович34232451RUS1404Москва
16Сивопляс Алексей44130643RUS1401Москва
17Бадулина Полина Сергеевна24282251RUS1389Москва
18Гарибян СамвелRUS1385Москва
19Хлебников Евгений34372326RUS1367Москва
20Кушнарев Кирилл Андреевич34443568RUS1363Москва
21Дмитриченко Никита34207554RUS1361Москва
22Нилов Николай44174900RUS1358Москва
23Вострикова Станислава Дмитриевна44131526RUS1340Москва
24Данилин Егор Эдуардович54167434RUS1334Москва
25Иманов ТимурRUS1323Москва
26Георгиев Андрей ВладимировичRUS1322Москва
27Лубенченко Борис34318186RUS1302Москва
28Ильин Илья СергеевичRUS1262Москва
29Кокушев Сергей54175151RUS1244Москва
30Николаев Иван Владимирович34292748RUS1225Москва
31Щербаков Петр34439021RUS1216Москва
32Полевой Давид34446613RUS1198Москва
33Рожникова Мария44183607RUS1197Москва
34Тимофеев Вячеслав54137799RUS1165Москва
35Дегтярёва КираRUS1159Москва
36Игнатьев АлексейRUS1153Москва
37Шишков Арсений КирилловичRUS1152Москва
38Хлызов Никита34432701RUS1134Москва
39Львов СергейRUS1081Москва
40Лютый БогданRUS1080Москва
41Архипов ВиталийRUS1069Москва
42Денисов Роман МихайловичRUS1068Москва
43Львов МаксимRUS1066Москва
44Ликашин ЯрославRUS1038Москва
45Забиякина АннаRUS1030Москва
46Титоренко НиколайRUS1012Москва
47Хлызов ВладиславRUS1000Москва
48Буторов Иван34325964RUS0Москва
49Косова Мария34487441RUS0Москва
50Филиппов Александр ДенисовичRUS0Москва
Advertisement