Mytischi Rapid. January 2020 - 3 Супер-турнир по быстрым шахматам в Мытищах. 19 января 2020 г.

Viimeisin päivitys19.01.2020 17:45:43, Creator/Last Upload: vdk

LinkitJärjestäjän virallinen kotisivu, Link tournament to the tournament calendar
Parametrivalinta näytä turnauksen yksityiskohdat
ListatAloitusranking, Aakkosellinen pelaajaluettelo, Liitto-, peli- ja tittelitilastot, Aikataulu
Lopullinen ristitaulukko 7 kierroksen jälkeen, Ristitaulukko aloitusrankingin mukaan
Pöytien paritkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7/7 , ei paria
Tuloslista kierroksen jälkeenkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7
Excel ja tulostusTulosta, Vie Exceliin (.xls), Vie Exceliin (.xlsx), Vie pdf-tiedostoksi

Aloitusranking

NrNimiFideIDRtgIRtgNsp.Typ
1IMДвалишвили Павел412199624402441
2IMРепринцев Александр1410054123330S50
3FMДенишев Марат2413156323082294
4GMВоротников Владислав410300922872249S65
5IMЗаманов Ансар412224022552238
6FMБазаров Константин413700022172197
7FMРозанов Павел412927021792183
8Денисенко Денис417065220982062
9FMАфанасьев Вадим412825720692101
10Усов Александр2425710920492166U10
11GMВуль Аркадий410430720402053S65
12FMЯстребов Александр412595919531864S65
13Калинин Анатолий413479619471998S65
14WCMВоротникова Наталья2415963819461860wS65
15Абдураимов Эсмет3417193019451990U16
16Алифиров Анатолий410734917721633
17Гаврилов Максим2427145417531805U12
18Смирнов Валерий2421768916071190S50
19Васильева Анна3418519115831682wU18
20Гапон Илья5417170915591729U14
21Ананьев Александр3425762415561649U12
22Роднов Сергей410502814651432S50
23Телин Святослав5416975514611560U12
24Телин Яромир3420827514351542U10
25Усов Дмитрий2425711714081597U08
26Фролов Артём4414647714081406U16
27Кузнецов Игорь М2423249113931554U14
28Майорова Варвара3428284013451511wU16
29Соберов Эмиль3434421713351559U10
30Шаноян Георгий3430358813201379U12
31Хегай Зарина4415663413181495wU12
32Бардык Артем3434997913151642U12
33Гусев Борис3432614612951528U12
34Лобейко Альберт5416954212781350U12
35Романенко Семен3440121012661321U10
36Шаноян Роман3430381212311516U10
37Грекова Аглая2422759512091282wU12
38Бутузова Татьяна5413840011621223wU14
39Кузнецов Семен М2423250511241260U10
40Абрамов Александр3430280811221377U10
41Крюков Тимофей5413766710611237U12
42Прилипов Михаил01163U12
43Кулакова Мирослава5563511301000wU14
44Башкиров Вячеслав00