Srm Chess Academy & Friends Chess Club Jointly Conducts 43rd District Level Juniors & 27th Open Chess Tournaments - 2020;Open;

Viimeisin päivitys12.01.2020 12:25:01, Creator/Last Upload: naveent

Turnauksen valintaUnder_9, Under_12, Under_15, Open
Parametrivalinta näytä turnauksen yksityiskohdat, Link tournament to the tournament calendar
ListatAloitusranking, Aakkosellinen pelaajaluettelo, Liitto-, peli- ja tittelitilastot, Alphabetical list all groups, Aikataulu
Loppusijoitukset 5 kierroksen jälkeen, Lopullinen ristitaulukko 5 kierroksen jälkeen, Ristitaulukko aloitusrankingin mukaan
Pöytien paritkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5/5 , ei paria
Excel ja tulostusTulosta, Vie Exceliin (.xls), Vie Exceliin (.xlsx), Vie pdf-tiedostoksi

Aloitusranking

NrNimiIDFideIDRtgIsp.
1Karthikeyan P19201048250028052005
2Pounraj R.1920107250087271980
3Eshwanth Dev Kumar J1920009050073301812
4Arul Anandh S P K19200010450869311599
5Murali. R1920125150337481548
6Kannan R19200403250227761493
7Abi A19200058256444241491
8Sabarinathan S19201258250645331404
9Sarveshwaran V19200013256990161301
10Murugesan S19200308350684741266
11Santhosh G19200715251288761245
12Thangaraj M19200238250029881244
13Kanishk L M19200132256988341234
14Abimanyu M19200039450840091222
15Tanushree V P19200019256180671218w
16Rahul K19200053259252881211
17Abenav M19200008256444161208
18Nagaraj N19200338350684821204
19Shalini J19200203350540311203w
20Abdul Gafoor Abdul Rasheed19200062466532011185
21Sivaneshan V19201220256447851158
22Subramanian P V19200310350687171154
23Naveen Kumar K19200950251433011134
24Sankar S19200232333193831116
25Manoj Kumar K19200276251834941077
26Samuel Niranjan J19200190259251721067
27Pranav Shree Ganapathy19201127350300351041
28Kishor Kumar G19200113450842381027
29Anand G00
30Aravind Kumar NS192011410
31Arun Kumar19200216259411510
32Darwin Ravanna S192007070
33Devi Sree K00
34Jaganathan M19200279450022740
35Kowsika A19200114259601210w
36Lakshmi M19200371466689420w
37Meiyappan M19200356256446370
38Sathish V00
39Subramanian Velayutham19200361256717400
40Sundarraj19200683333132370
41Vetriselvan A19200115259680090
42Vigneshwaran N192007040
Advertisement