Srm Chess Academy & Friends Chess Club Jointly Conducts 43rd District Level Juniors & 27th Open Chess Tournaments - 2020;Under_15;

Viimeisin päivitys12.01.2020 12:24:51, Creator/Last Upload: naveent

Turnauksen valintaUnder_9, Under_12, Under_15, Open
Parametrivalinta näytä turnauksen yksityiskohdat, Link tournament to the tournament calendar
ListatAloitusranking, Aakkosellinen pelaajaluettelo, Liitto-, peli- ja tittelitilastot, Alphabetical list all groups, Aikataulu
Loppusijoitukset 5 kierroksen jälkeen, Lopullinen ristitaulukko 5 kierroksen jälkeen, Ristitaulukko aloitusrankingin mukaan
Pöytien paritkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5/5 , ei paria
Excel ja tulostusTulosta, Vie Exceliin (.xls), Vie Exceliin (.xlsx), Vie pdf-tiedostoksi

Aloitusranking

NrNimiIDFideIDRtgIsp.
1Rosewe M19200023257451311221w
2Shri Shivani G19200050257451741192w
3Bala Rooban B19200197251682821167
4Subhasree K S19200387259402101125w
5Devadarshaan I19200004257450181097
6Mohitkumar K S19200109257502241067
7Jithesh S19200063251062871065
8Sugirtha S19200128251061631059w
9Anirudh S19200771256984431056
10Aagash Vignesh S192006900
11Aathiruban B192012720
12Aniketh Ramnathan192001450
13Ashish R192002450
14Ashwin S00
15Asmitha S192011470w
16Bharath S00
17Charu Phala D K19200178251744870w
18Deekksha P192004020w
19Gayathri S D19200964333513840w
20Gugan S192009130
21Harish JV192002750
22Karthik Eshwar192002310
23Madhan M192001630
24Mithun M192001640
25Nihil P192004010
26Nikiilesh AU192008180
27Oviya Anusri19200202251637520w
28Paranava Krishna S00
29Pradeep MK00
30Prajin K19200175333193160
31Prasanth R00
32Sagishnu Viyasan192009290
33Sakthivel V192008860
34Sanjay Santhakumar19200489333514900
35Sanjay Saravanan192002330
36Sri Ram N19200201251363210
37Srinidhi V192002360w
38Sudarshan S192004880
39Sukirthan K192008250
40Vaishnavi S K19200129251063680w
41Vishnu SD192002940