Srm Chess Academy & Friends Chess Club Jointly Conducts 43rd District Level Juniors & 27th Open Chess Tournaments - 2020;Under_12;

Viimeisin päivitys12.01.2020 12:24:42, Creator/Last Upload: naveent

Turnauksen valintaUnder_9, Under_12, Under_15, Open
Parametrivalinta näytä turnauksen yksityiskohdat, Link tournament to the tournament calendar
ListatAloitusranking, Aakkosellinen pelaajaluettelo, Liitto-, peli- ja tittelitilastot, Alphabetical list all groups, Aikataulu
Loppusijoitukset 5 kierroksen jälkeen, Lopullinen ristitaulukko 5 kierroksen jälkeen, Ristitaulukko aloitusrankingin mukaan
Pöytien paritkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5/5 , ei paria
Excel ja tulostusTulosta, Vie Exceliin (.xls), Vie Exceliin (.xlsx), Vie pdf-tiedostoksi

Aloitusranking

NrNimiIDFideIDRtgIsp.
1Bhavadharani V J19200018259663671077w
2Divesh V19200003257731511047
3Akhilesh R19200037251339691017
4Vibhakar Venkatakrishnan19200210251363561002
5Dharan E192002630
6Dhayazhini B192008230w
7Gokul Sakthivel MK192001200
8Harshan Rajan19200570333514220
9Iraiyanbu B192008220
10Ishaan192001700
11Jezreal Darious P192002150
12Joshua Daniel S192002480
13Kavin S A19200284333192860
14Mahanth192002460
15Mogiit192009210
16Neethu Nakshatra Thiruvenkadam00w
17Nitin S192007640
18Nitish PV192000200
19Pandisurya19200177251755990
20Pranav Gupta S192009740
21Pratheksha N00w
22Praveen Kumar S192002930
23Riah Pillai V19201282257451580w
24Rohit P192009420
25Roshana P192000260w
26Sahanithees G192000830
27Shahid A19200061251683550
28Shahithya R192012770
29Sharvesh S192001860
30Sparsh Rathore2958505210
31Tanvi RM192012700w
32Thousik N192004210
33Vishnu Prasad192012810
Advertisement