Srm Chess Academy & Friends Chess Club Jointly Conducts 43rd District Level Juniors & 27th Open Chess Tournaments - 2020;Under_9;

Viimeisin päivitys12.01.2020 12:24:33, Creator/Last Upload: naveent

Turnauksen valintaUnder_9, Under_12, Under_15, Open
Parametrivalinta näytä turnauksen yksityiskohdat, Link tournament to the tournament calendar
ListatAloitusranking, Aakkosellinen pelaajaluettelo, Liitto-, peli- ja tittelitilastot, Alphabetical list all groups, Aikataulu
Loppusijoitukset 5 kierroksen jälkeen, Lopullinen ristitaulukko 5 kierroksen jälkeen, Ristitaulukko aloitusrankingin mukaan
Pöytien paritkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5/5 , ei paria
Excel ja tulostusTulosta, Vie Exceliin (.xls), Vie Exceliin (.xlsx), Vie pdf-tiedostoksi

Aloitusranking

NrNimiIDFideIDRtgIsp.
1Sri Harinandan G19200051257451901229
2Vishweshwaran V19200014257885821011
3Aadhana S192011480w
4Ananya P19200204251811300w
5Arjun Indrakumar192006490
6Arjun T192002730
7Aswin M192007210
8Deepika VC192001670w
9Hari Prasad RS00
10Harshita R192005620
11Jainaren M19200021259628250
12Kanishkaa S192007740w
13Karthikeyan S19200179251361270
14Kavin Sai192012600
15Kayalvizhi S19200180251811650w
16Likash Raj SN192003060
17Mithran I19200005251648130
18Monish K192006070
19Poornachandar J S19200144251736180
20Pranavdharsan S192003860
21Prathyush K192001050
22Rithvik192009760
23Sadana Vini192011800w
24Sai Dharsan192011320
25Sashvath Krishnamoorthi192001950
26Selva Kumar V192010030
27Sidharthan J192002300
28Sidharthan V192011360
29Sri Nidhi S192007370
30Stephen Peter S192002470
31Tharun Arunkumar192009080
32Tharun G00
33Vaishav S192010560
34Vibhav G192004340
35Vishishta P192000270
36Vitaliah B19200976333443530w
Advertisement