Clap & Laugh in TN State Level Chess Doubles Tournament, Rajapalayam 2 February

Viimeisin päivitys03.02.2020 08:12:20, Creator/Last Upload: virudhunagar district chess association

Turnauksen valinta960, Chess Doubles
Parametrivalinta näytä turnauksen yksityiskohdat, Link tournament to the tournament calendar
ListatJoukkueiden aloitusranking
Joukkuekokoonpano ilman kierrostuloksia, Lopullinen ristitaulukko 7 kierroksen jälkeen
Pelaajaluettelo aloitusrankingin mukaan, Aakkosellinen pelaajaluettelo, Alphabetical list all groups
Joukkueiden paritkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7
Tuloslista kierroksen jälkeenkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7
Liitto-, peli- ja tittelitilastot, Aikataulu
Excel ja tulostusTulosta, Vie Exceliin (.xls), Vie Exceliin (.xlsx), Vie pdf-tiedostoksi

Loppusijoitukset 7 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3  TB4  TB5 
11Modhi Paar 276011212,00108,064
22AlaguSenthil75111111,0199,067
33Name Vaikala75111111,0199,064
47Knack Knackers75021010,0088,065
55SaravanaKalidas75021010,0076,059
9Sivakasi Super Kings 2.075021010,0076,059
710Affence Academy A75021010,0072,058
86Modhi Parkkalaam75021010,0072,057
912Pattaaz75021010,0068,057
104Sivakasi CC Kings75021010,0068,050
118SuryaPorkalai741299,0066,059
1211Affence Academy B741299,0056,050
1313Max Sports740388,0056,057
15APS Siblings740388,0056,057
1522Rocking Guys732288,0054,056
162364 Squares B740388,0054,055
1717Sparkler Queens740388,0052,057
182164 Squares A740388,0048,051
1920APS Players740388,0048,050
2014Shining Sharks740388,0044,053
2140Just for fun740388,0044,050
2225Kamlesh & Visvesh740388,0044,049
2319Talent Guys740388,0040,048
2424Fairy of the Chess730466,0028,054
2518APS Women730466,0028,050
2642SriramSathya730466,0028,046
2716APSCA RJPM730466,0024,051
2834APS Rockers730466,0024,046
2939Junior Guys730466,0024,036
3031APS Lions730466,0020,042
3135APS Stars730466,0020,040
3233APS Queens730466,0020,037
3343Srivi Boys730466,0020,032
3436APS Thunders730466,008,030
3528APS CA720544,0024,050
3632APS Pasanga720544,0024,048
3738Harini & Partner720544,0016,042
3844Srivi Girls720544,0016,040
3930APS Kings720544,0012,041
4029APS Champs720544,004,035
4127APS Aksh720544,004,028
422664 Squares C710622,024,042
4337Aram Sey710622,008,036
4441MM 64 Squares Winners700700,000,038

Annotaatio:
Vertailu 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 2: points (game-points)
Vertailu 3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints
Vertailu 4: FIDE-Sonneborn-Berger-Tie-Break
Vertailu 5: Sum of Matchpoints (variabel)