PCMC Mayor's Trophy School Chess Tournament 2020(Teen 20) Group U-17 Boys Only for players from Schools in PCMC area.

Järjestäjä(t)Pimpri Chinchwad Municipal Corporation,Pimpri.Pune 18
LiittoIndia ( IND )
TurnausjohtajaShri Razzak Pansare (Sports Officer,PCMC)
PäätuomariIA Nitin Shenvi
Bedenkzeit25 Minutes to each player with 10 sec increment/move.
PaikkaRashtramata Jijau Sanskrutik Sabhagruh,Mohannagar,Chinchwad.
Rating calculation -
Pvm.2020/01/13 - 2020/01/14
Rating-Ø1009
ParienmuodostusohjelmaSwiss-Manager from Heinz HerzogSwiss-Manager turnaustiedosto

Viimeisin päivitys14.01.2020 12:10:11, Creator/Last Upload: vivbhag030405vmam

Parametrivalinta ei yksityiskohtia, Link tournament to the tournament calendar
ListatAloitusranking, Aakkosellinen pelaajaluettelo, Liitto-, peli- ja tittelitilastot, Aikataulu
Lopullinen ristitaulukko 9 kierroksen jälkeen, Ristitaulukko aloitusrankingin mukaan
Pöytien paritkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7, krs.8, krs.9/9 , ei paria
Tuloslista kierroksen jälkeenkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7, krs.8, krs.9
Excel ja tulostusTulosta, Vie Exceliin (.xls), Vie Exceliin (.xlsx), Vie pdf-tiedostoksi

Aloitusranking

NrNimiRtgIKerho/Kaupunki
1Gavade Atharv1335Elpro International
2Sawant Sarvesh1281Podar Chinchwad
3Bakre Ashwin1158Elpro International
4Shevale Vishal1152Cambridge Akurdi
5Govekar Yash1107Podar Chinchwad
6Shinde Atharv1068Podar Chinchwad
7Lembhe Shreerang1015Spm School Nigdi
8Abhang Harshad0Pcmc High Kalbhornagar
9Akuli Shreyas0Snbp Morwadi
10Alure Arjun0Sidhivinayak Chikhli
11Anpat Yash0M S S Chinchwad
12Awale Yash0Ramchandra Gaikwad
13Balpande Abhijit0Priyadarshni Bhosari
14Barhate Nayan0Cms School Nigdi
15Bhandari Omkar0Spm School Nigdi
16Bhasgikar Sanjay0Pcmc Santunagar
17Bhatiya Ranvit0Indira National School
18Bhattad Vishvas0Snbp Morwadi
19Bhore Soham0Priyadarshni Bhosari
20Bhujbal Devang0Indira National School
21Birajdar Ashvin0Podar Chinchwad
22Borse Rupesh0Gayatri School Moshi
23Bothra Tanishk0Snbp Morwadi
24Chatnalle Sandeep0Priyadarshni Bhosari
25Chaudhary Vedant0Creative Public
26Dani Sunil0Pryadarshni Bhosri
27Davre Arvind0Manjuribai Dighi
28Dhamande Shubham0Pryadarshni Bhosri
29Dikshit Om0B R Gholap Sanghvi
30Fuge Atharv0Sant Sai Bhosari
31Gadge Omkar0Little Flower Sangvi
32Gaikwad Karan0Gayatri School Moshi
33Gaikwad Vishwajit0Ha School Pimpri
34Gavankar Kshitij0S Pm Marathi
35Gavhane Yasharaj0Sant Sai Bhosari
36Gavte Pavan0Ganesh Internat Chikhli
37Gore Sanket0New English Thergaon
38Gugle Pratham0Sant Sai Bhosari
39Jadhav Om0Priyadarshni Bhosari
40Jadhav Shreyash0Cms School Nigdi
41Jalihal Vijay0New English Thergaon
42Jangid Mahadev0Sidhivinayak Chikhli
43Jawale Sohel0Pcmc Santunagar
44Joshi Avdhut0Vidya Nitetan Telco
45Kajale Tejas0Pratibha International
46Kalaskar Pankaj0Dnyanraj Kasarwadi
47Kamble Karan0Madhya Keshavnagar
48Kamble Vaibhav0Madhya Keshavnagar
49Karande Adwait0Creative Public
50Karpe Jagdish0Ramchandra Gaikwad
51Katkar Dhananjay0Ramchandra Gaikwad
52Keswani Ashish0Royal World
53Khaire Ghanshyam0Narayan Guru Vidyalay
54Khairnar Soham0Vidya Nitetan Telco
55Khangle Vaibhav0Vidya Nitetan Telco
56Konde Sumedh0Snbp Morwadi
57Kshirsagar Shlok0Bads School Chikhli
58Kulkarni Shrinivas0Amruta Vidyalayam
59Kulkarni Soham0Bads School Chikhli
60Kumbhar Kartik0Vidya Nitetan Telco
61Kute Vedant0Bads School Chikhli
62Lavhade Vipur0Spm School Nigdi
63Madar Pravin0Pcmc Santunagar
64Malode Sahil0Podar Chinchwad
65Mandal Vivek0Krida Prabodhini
66Menon Dhruv0Amruta Vidyalayam
67Mishra Pratyush0Elpro International
68Mohanti Arnav0Bads School Chikhli
69More Jagdish0Dnyanraj Kasarwadi
70Nair Adikeshav0Royal World
71Nandekar Saket0Indira National School
72Netye Sujal0Pryadarshni Bhosri
73Palavkar Aryajit0Pryadarshni Bhosri
74Panchal Nagnath0Manjuribai Dighi
75Pandharkar Vedant0Amruta Vidyalayam
76Pandit Ashmit0Pratibha International
77Patade Tanay0Motilal Talera
78Patel Kantilal0B R Gholap Sanghvi
79Patil Atharv0Motilal Talera
80Patil Atharv0Cms School Nigdi
81Patil Sahil0Creative Public
82Patil Vedant0Little Flower Sangvi
83Patwardhan Ashman0Elpro International
84Pawar Aditya0Snbp Morwadi
85Pawar Pravin0Madhya Keshavnagar
86Pawar Swayam0Snbp Morwadi
87Pimple Rijul0Holi School Rahatni
88Pise Swarup0Pcmc Pimplegurav
89Pitale Prithviraj0Madhya Keshavnagar
90Ramteke Pratik0Kashi Vishveshvar
91Ranva Abhishek0Sidhivinayak Chikhli
92Rasal Anurag0Krida Prabodhini
93Rejo Roymon0Nirmal Bethani
94Sable Ajay0Krida Prabodhini
95Sable Prathmesh0B R Gholap Sanghvi
96Sabne Shubham0Sant Sai Bhosari
97Salunke Vipul0Gayatri School Moshi
98Sarwade Yash0Ramchandra Gaikwad
99Satpute Soham0Elpro International
100Shaikh Arman0Little Flower Sangvi
101Shaikh Asim0New English Thergaon
102Shaikh Farhan0Pcmc Urdu Higha Kurdi
103Shaikh Mehfuj0Manjuribai Dighi
104Shaikh Mohammad0Pcmc Santunagar
105Shendge Om0Pcmc High Kalbhornagar
106Shetiye Dhiraj0Snbp Morwadi
107Shetti Devansh0Indira National School
108Shibu Rohan0Elpro International
109Shinde Rohan0Ganesh Internat Chikhli
110Sinalkar Harshal0Spm School Nigdi
111Singh Aditya0Pratibha International
112Sonawne Manthan0Gayatri School Moshi
113Sontakke Siddhant0Madhya Keshavnagar
114Sutar Naresh0Holi School Rahatni
115Takle Rohan0New English Thergaon
116Tambekar Sanket0Gayatri School Moshi
117Tanappaghol Shivraj0Pcmc Santunagar
118Thakare Aditya0Creative Public
119Thorat Aditya0Pcmc Pimplegurav
120Thorat Rushikesh0Little Flower Sangvi
121Vaghmare Abhuday0Bads School Chikhli
122Vaishnpayan Rohan0Indira National School
123Valke Rohit0Ramchandra Gaikwad
124Vayun Suresh0Podar Chinchwad
125Waghmare Aryan0Madhya Keshavnagar
126Waghmode Aniket0Madhya Keshavnagar
127Yadav Paras0S N B P Internat
Advertisement