PCMC Mayor's Trophy School Chess Tournament 2020 (Teen 20) Group U-14 Girls Only for players from School in PCMC area.

Järjestäjä(t)Pimpri Chinchwad Municipal Corporation,Pimpri.Pune 18
LiittoIndia ( IND )
TurnausjohtajaShri Razzak Pansare (Sports Officer,PCMC)
PäätuomariIA Nitin Shenvi
Bedenkzeit25 Minutes to each player with 10 sec increment/move.
PaikkaRashtramata Jijau Sanskrutik Bhavan,Mohannagar,Chinchwad.Pune
Rating calculation -
Pvm.2020/01/15 - 2020/01/16
Rating-Ø1004
ParienmuodostusohjelmaSwiss-Manager from Heinz HerzogSwiss-Manager turnaustiedosto

Viimeisin päivitys16.01.2020 10:19:48, Creator/Last Upload: vivbhag030405vmam

Parametrivalinta ei yksityiskohtia, Link tournament to the tournament calendar
ListatAloitusranking, Aakkosellinen pelaajaluettelo, Liitto-, peli- ja tittelitilastot, Aikataulu
Lopullinen ristitaulukko 8 kierroksen jälkeen, Ristitaulukko aloitusrankingin mukaan
Pöytien paritkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7, krs.8/8 , ei paria
Tuloslista kierroksen jälkeenkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7, krs.8
Excel ja tulostusTulosta, Vie Exceliin (.xls), Vie Exceliin (.xlsx), Vie pdf-tiedostoksi

Aloitusranking

NrNimiRtgIKerho/Kaupunki
1Roy Annya1309Snbp Rahatni
2Palepu Samyukta1105Podar Chinchwad
3Menon Laavya1057Holi School Rahatni
4Abdagire Divya0Sent Ursula
5Ahire Punam0Pcmc School Gurav
6Anandpure Diksha0Pcmc Kalbhor Nagar
7Anchewad Aparna0Sent Ursula
8Attar Sofiya0Bads School Chikhli
9Babar Geetanjali0Krida Prabodhini
10Bagade Arushi0Novel International
11Baghel Kamlesh0Pcmc Keshavnagar
12Bhalerao Sakshi0Pcmc Pimple Saudagar
13Bhangale Isha0S P M School Nigdi
14Bhenki Srushti0Gayatri School Moshi
15Bhoite Shravni0S B Patil School Ravet
16Bhosle Shravni0Pune Internat Chikhli
17Borate Amruta0Motilal Talera
18Burule Shreya0Nirmal Bethani
19Chakale Niyati0Master Mind Sangvi
20Chaskar Arya0Mar Ivanious
21Chinche Arya0C M S School Nigdi
22Choudhari Sunita0Pcmc Thergaon
23Chouhan Nisha0Pcmc Landewadi
24Das Dhravya0Podar Chinchwad
25Devshatvar Ishita0S B Patil School Ravet
26Dhaka Nikita0Pune Internat Chikhli
27Dukre Samiksha0Podar Chinchwad
28Ganganar Nandini0Pcmc Pimple Nilakh
29Gatagat Riya0Inteligent Cadet Sch
30Gavari Ankita0Ramchandra Gaikwad
31Gavhane Saee0Pune Internat Chikhli
32Ghadge Asmita0Jai Hind Pimpri
33Gole Shravni0Snbp School Morwadi
34Gurav Kumud0S B Patil School Ravet
35Hajare Arya0Abhishek School Moshi
36Hasija Akshita0Holi School Rahatni
37Hile Vedanti0Ramchandra Gaikwad
38Hole Sanika0Savitribai Phule No 107
39Inamdar Nazmeen0Saraswati Vishwa
40Indalkar Lopmudra0Cambridge Akurdi
41Ingale Shravni0S S Ajmera Pimpri
42Jadhav Anushka0Madhyamik P Gurav
43Jadhav Durga0Savitribai Phule No 107
44Jadhav Nupur0R M D Chinchwad
45Jadhav Rajeshvari0Bads School Chikhli
46Jadhav Unnati0Pune Public Akurdi
47Jagadale Vaishnavi0Mar Ivanious
48Jain Aditi0Elpro International
49Jain Sakshi0R M D Chinchwad
50Janapure Vaibhavi0Pcmc Pimple Nilakh
51Kahandal Suhani0Pune Internat Chikhli
52Kale Rutuja0Pcmc Pimple Saudagar
53Kamat Bhoomi0Gayatri School Moshi
54Kamble Prajakta0Sai Jeevan Vidyalaya
55Kasade Daksha0Podar Chinchwad
56Katkar Pranjal0Ramchandra Gaikwad
57Ke Banita0Pune Public Akurdi
58Keware Samiksha0Madhyamik P Gurav
59Khandve Anuja0Ramchandra Gaikwad
60Khivansara Jia0R M D Chinchwad
61Khandelwal Avni0S B Patil School Ravet
62Kothadia Tanisha0Sent Ursula
63Kshirsagar Sidhi0Master Mind Sangvi
64Lokhande Dhanshri0Sai Jeevan Vidyalaya
65Londhe Saili0City International
66Lunkad Disha0R M D Chinchwad
67Maddesiya Sneha0Pcmc Thergaon
68Magdum Arya0Novel International
69Mahi Prakash0Cambridge Akurdi
70Mandan Pranchal0Jai Hind Pimpri
71Mandhre Tanuja0Gayatri School Moshi
72Mankar Ketaki0S P M School Nigdi
73Manvi Rajesh0Royal World School
74Maske Nikita0Pcmc School Gurav
75Mhaske Nandini0Krida Prabodhini
76Nair Thraya0Jai Hind Pimpri
77Nalawade Vaishnavi0Pcmc Pimple Nilakh
78Narkhede Ridhi0S P M School Nigdi
79Nayar Bhadra0Royal World School
80Nikam Alolika0Mar Ivanious
81Padvekar Ashlesha0Shi Pra School Nigdi
82Paikrao Kajal0Pcmc Keshavnagar
83Panchal Vaishnavi0Pcmc Landewadi
84Paswani Tarika0Jai Hind Pimpri
85Patel Manisha0Pcmc Landewadi
86Patel Samiksha0Unik Vision Chinchwad
87Patil Bhumika0Pune Internat Chikhli
88Patil Jui0Novel International
89Patil Kranti0Mar Ivanious
90Patil Nisha0Savitribai Phule No 107
91Patil Samrudhi0Saraswati Vishwa
92Patil Samrudhi10Master Mind Sangvi
93Patil Shravni0C M S School Nigdi
94Patil Siddhi0Elpro International
95Patil Spurthi0Podar Chinchwad
96Patil Tanaya0Sent Ursula
97Pawar Aayesha0Pcmc Landewadi
98Pawar Harshda0Master Mind Sangvi
99Pingle Preeti0Savitribai Phule No 107
100Pol Asawari0C M S School Nigdi
101Polke Prerna0Pcmc Keshavnagar
102Raskar Tanishka0Master Mind Sangvi
103Raut Snehal0Pcmc Pimple Saudagar
104Riya Sameer0Podar Chinchwad
105Savekar Asawari0C M S School Nigdi
106Sayyad Manha0Unik Vision Chinchwad
107Shaha Anushka0Podar Chinchwad
108Shaikh Anam0Unik Vision Chinchwad
109Shaikh Shahin0Pcmc Keshavnagar
110Shaikh Simrah0Novel International
111Sharma Siddhi0Novel International
112Shinde Samiksha0Sent Ursula
113Shirbhate Siddhi0City Int School
114Shivankar Srushti0Cambridge Akurdi
115Shrivastav Divyanka0Bads School Chikhli
116Singh Saniya0Gayatri School Moshi
117Sirja Bhadra0Podar Chinchwad
118Suryavanshi Vaishnavi0H A School Pimpri
119Suryavanshi Varsha0Pcmc Pimple Nilakh
120Sutar Mansi0Pcmc School Gurav
121Swami Sushama0Pcmc Kalbhor Nagar
122Tamboli Misba0S S Ajmera Pimpri
123Tapkir Shravani0Krida Prabodhini
124Taywade Renuka0Pcmc Keshavnagar
125Thorve Pavitra0Pcmc School Gurav
126Ubale Vrushali0Pcmc Keshavnagar
127Udage Shrushti0Snbp School Morwadi
128Ukirde Sidhi0Gayatri School Moshi
129Upade Pratiksha0Sai Jeevan Vidyalaya
130Vagadiya Krina0G K Gurukul
131Vaghmare Sneha0Sai Jeevan Vidyalaya
132Vagre Kajal0Sai Jeevan Vidyalaya