2nd Feb.-"LONAND CHASHAK"- OPEN GROUP@LONAND CITY- EVENT CODE:AMCA/SATARA/50/2019***Download Invitation for Prize List***

Viimeisin päivitys03.02.2020 01:32:19, Creator/Last Upload: 321 chess academy

Turnauksen valintaOpen Group, Under-15 Group
LinkitJärjestäjän virallinen kotisivu, Lataa kutsu, Change Calendar-Link
Parametrivalinta näytä turnauksen yksityiskohdat, ei lippuja
ListatAloitusranking, Aakkosellinen pelaajaluettelo, Liitto-, peli- ja tittelitilastot, Alphabetical list all groups, Aikataulu
Lopullinen ristitaulukko 7 kierroksen jälkeen, Ristitaulukko aloitusrankingin mukaan
Pöytien paritkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7/7 , ei paria
Tuloslista kierroksen jälkeenkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7
KuvagalleriaNäytä kuvagalleria
Excel ja tulostusTulosta, Vie Exceliin (.xls), Vie Exceliin (.xlsx), Vie pdf-tiedostoksi

Aloitusranking

Nr NimiFideIDFEDRtgsp.TypRy.Kerho/Kaupunki
1
Mandhare Hemant Kumar5006031IND1977S_OpSatara
2
Bawalekar Jeetesh5039886IND1720S_OpShree Club Wai
3
Chetwani Ashok35049917IND1709S_OpPune
4
Bapat Aniket25719416IND1530S_OpSatara
5
Chandorkar Prasad5078296IND1529S_OpPune
6
Shikalgar Imran5038804IND1430S_OpSatara
7
Kamble Dipankar35051687IND1427S_OpLCLPhaltan
8
Mane Pramod35059572IND1414S_OpLCLPhaltan
9
Kazi Nazir35051717IND1392S_OpLCLMudhoji Club Phaltan
10
Badade Suryakant35051610IND1376S_OpLCLShirwal
11
Kaduskar Sachin5039916IND1373S_OpPune
12
Pise Prashant25640810IND1360S_OpPune
13
Akash Mohan Shevate25904728IND1312S_OpShree Club Wai
14
Kartik Jitendra Tetwar25627074IND1299S_OpAurangabad
15
Dhore Rohan25626906IND1263S_OpPune
16
Nandale Milind46641211IND1255S_OpLCLPhaltan
17
Chavan Abhishek Ananda25185691IND1243S_OpMedha
18
Bhoite Krishna25070967IND1238S60Narayngaon
19
Raut Dipak25034618IND1226S_OpLCLKhandala
20
Phadtare Suraj Rajendra25140094IND1210S_OpLCLPhaltan
21
Patil Harshal U25709992IND1175S_OpLCL321 Chess Jejuri
22
Tejas Bhimrao Arjun25911201IND1167S_OpLCLAca Saswad
23
Sarode Satish25127160IND1130S_OpBaramati
24
Pate Pradip25667114IND1093S_OpPune
25
Sayyad Asim25959433IND1073S_OpSatara
26
Sapkal Kunal25977750IND1064S_OpSatara
27
Dnyaneshwar Khodave25124200IND1052S_OpIca Baramati
28
Mehafuj Bashir Pathan25124889IND1050S_OpLCLMalhar Chess Jejuri
29
Amar Suresh Shinde25919938IND1049S_OpIca Baramati
30
Yadav Chandrakant25127241IND1047S_OpBaramati
31
Abhijit Pandharpure25920928IND0S_OpSatara
32
Balgude SagarIND0S_OpBaramati
33
Bandgar RajkumarIND0S_OpPune
34
Chavan NileshIND0S_OpWai
35
Chitnis RatneshIND0Lonand
36
Gade VaishaliIND0wS_OpNira
37
Gaikwad PramodIND0LCLKhandala
38
Gaikwad VaishnavIND0S_OpLCLSaint Anne's Ems Lonand
39
Garde HarishIND0LCLLonand
40
Gharmalkar AsmitaIND0wF19LCLAca Saswad
41
Hoval ManishIND0S_OpLCLLonand
42
Jadhav SujeetIND0S_OpLCLPhaltan
43
Kalbhor SarthakIND0S_Op
44
Kamble AkshayIND0S_OpLCLPhaltan
45
Kamble SureshIND0
46
Karva VinodIND0LCLPhaltan
47
Kharat JaydeepIND0S_OpLCLST ANN
48
Kshirsagar RamchandraIND0S60LCLLonand
49
Kshirsagar TusharIND0S_OpLCLLonand
50
Kshirsagar VaibhavIND0S_OpLCLLonand
51
Landge SubhashIND0S_OpLCLPhaltan
52
Madkar VaibhavIND0S_OpLCLPhaltan
53
Mali RekhaIND0wLCLRajendra Vidyalay Khandala
54
Mujawar RamjaanIND0LCLRajendra Vidyalay Khandala
55
Nabab AltafIND0S_Op
56
Nandale PrajaktaIND0wS_OpLCLPhaltan
57
Nikam SagarIND0S_OpIca Baramati
58
Otari OmkarIND0S_OpShree Club Wai
59
Padalkar VikasIND0S_OpLCLKhandala
60
Panchal MaheshIND0S_OpIca Baramati
61
Pawar GovindIND0S_OpLCLRakh
62
Pawar NandkishorIND0S_OpLCLLonand
63
Pisal AkshayIND0S_OpLCLPhaltan
64
Raikar AishwaryaIND0wLCLRajendra Vidyalay Khandala
65
Ranware ChaitanyaIND0S_OpLCLPhaltan
66
Raut AkshayIND0S_OpLCLRajendra Vidyalay Khandala
67
Salve AnilIND0S_OpSATARA
68
Shinde OmIND0
69
Shinde SurajIND0S_OpLCLKhandala
70
Tamboli MunirIND0LCLPhaltan
71
Tarate NitinIND0S_OpLCLLonand
72
Telkar DilipIND0S_OpLCLLonand
73
Waghmode PradeepIND0S_OpLCLPhaltan
Advertisement