೬೩ನೇ ಸ್ಮರಣೋತ್ಸವ "ಜಯದೇವ ಟ್ರೋಫಿ" - ಚದುರಂಗ ಸ್ಪರ್ಧೆ (ಮುಕ್ತ ವಿಭಾಗ)

Viimeisin päivitys12.01.2020 15:40:15, Creator/Last Upload: kvsripad

Turnauksen valintaJayadeva - Under 15, Jayadeva - Under 11, Jayadeva - OPEN
LinkitJärjestäjän virallinen kotisivu, Link tournament to the tournament calendar
Parametrivalinta näytä turnauksen yksityiskohdat
ListatAloitusranking, Aakkosellinen pelaajaluettelo, Liitto-, peli- ja tittelitilastot, Alphabetical list all groups, Aikataulu
Lopullinen ristitaulukko 7 kierroksen jälkeen, Ristitaulukko aloitusrankingin mukaan
Pöytien paritkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7/7 , ei paria
Tuloslista kierroksen jälkeenkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7
KuvagalleriaNäytä kuvagalleria
Excel ja tulostusTulosta, Vie Exceliin (.xls), Vie Exceliin (.xlsx), Vie pdf-tiedostoksi

Aloitusranking

NrNimiFideIDFEDRtgsp.Kerho/Kaupunki
1Ajith M.P.5029473IND1927Mysore
2Ajay S M5062055IND1660Shimoga
3Upendra K5054370IND1550Channapatna
4Manjunatha Gowda B S25052330IND1395
5Veeresh Bharamasagara T45022860IND1331Bharamasagara
6Krishna Murthy35021400IND1305
7AIMSrinidhi Kulkarni25704788IND1297Raichur
8Ashwin Rao M A35005421IND1297Shimoga
9Harikishan Rao K25602179IND1279
10Thippeswamy J25952277IND1276Chitradurga
11Mohammed Roshan46610448IND1269Davangere
12Ajay K N25722700IND1255Davangere
13Banuteja C M45062757IND1247Davangere
14Shripad Chidambur Hegde5053420IND1239Davangere
15Chethana R Acharya35058738IND1233wBhadravathi
16Dinesh Rajachar45063036IND1229Davangere
17Mahesh Lingadalli25628925IND1226
18Deekshith J35005430IND1217Chitradurga
19Manaswi M Swamy25783297IND1198Davangere
20Sharath Patil25140957IND1196Shimoga
21Thejasvi N45042543IND1194Chitradurga
22Bharath N25722743IND1169Shimoga
23Sharath N25723073IND1154Shimoga
24Krishnamurthy M J25130528IND1144
25Santhosh Kumar B S25129678IND1112
26Manaswini R46652043IND1092wShimoga
27Haleshwarayya H M.5080100IND1070Davangere
28Vishweshwarayya Gurumath25604503IND1046Hubli
29Abhishek Suresh GaikwadIND0Annigeri
30Ajay R KulkarniIND0Dharwad
31Anantha G SIND0
32Archana H MIND0wDavangere
33Archana P BIND0wDavangere
34Ashok KIND0Shimoga
35Basavanth G MIND0Davangere
36Bharath N RIND0Chitragurga
37Bhyresh D25151533IND0Bangalore
38Boraiah PIND0Ballari
39Dr. Ashok KIND0Bangalore
40Gangappa M DIND0Davangere
41Giridhar MIND0Davangere
42Gopala G MIND0Davangere
43Hariprasad GIND0Chitradurga
44Harsha M DIND0Ballari
45Indudhar SIND0Chitradurga
46Jeevan M PIND0Madikeri
47Jeevitha A BIND0wDavangere
48Kallesh D SIND0Chitradurga
49Kiran Kumar MallikarjunaIND0Bangalore
50Mahantesh B KadakabhaviIND0Belgaum
51Malatesha Gouda S PatilIND0Ranebennur
52Mallikarjun Swamy R DIND0Chitradurga
53Mallikarjun Y MIND0Davangere
54Manjegowda B SIND0
55Manjunatha BarikaraIND0Ballari
56Manjunatha Prasad H SIND0Bhadravathi
57MurageshIND0Tumakur
58Nachiket BagaliIND0Vijayapur
59Nagaraj K DasanurIND0Hubballi
60Nagaraj N GattuIND0Hosapete
61Nagaraja H GIND0Shimoga
62Nagaraja K VIND0Davangere
63Narendra G Gadgil35007980IND0
64Pallavi SIND0wDavangere
65Prabhavathi H GIND0w
66Prakash S AralikattiIND0Hubli
67Pramod RIND0Davangere
68Prasad KshirasagarIND0Bangalore
69PrathvirajIND0Davangere
70Pushpa H KIND0wBellari
71Raghavendra L SIND0Harihar
72Rajashekhar YIND0Chitradurga
73Raju G SIND0Davangere
74Ranjitha A KIND0wDavangere
75RoopashreeIND0wDavangere
76Roshan ZamerIND0Davangere
77SagarIND0Gulbarga
78Savitha KaliIND0wBallari
79Shivanand N DhanagondIND0Vijayapur
80Shivaraja KIND0Ballari
81Shubha M SIND0wShimoga
82ShivakumarIND0Tumkur
83Sridharamurthy N HIND0
84Srikrishna RanadeIND0Bangalore
85Sumanth B SIND0Davangere
86Sunil Kumar N VIND0Davangere
87Sushma KubsadIND0wShimoga
88Syed AdilIND0Davangere
89Umesh J SIND0Hosapete
90Veerabhadrappa P BIND0Chitradurga
91Vijay ShidyalIND0Vijayapur
92Vinay BIND0Ballari
93Vinay Kumar N33326509IND0Bangalore
94Vinayak R HegdeIND0Kumta
95Wilson AndradeIND0Shimoga
96Yogananda YadavIND0Shimoga