೬೩ನೇ ಸ್ಮರಣೋತ್ಸವ "ಜಯದೇವ ಟ್ರೋಫಿ" - ಚದುರಂಗ ಸ್ಪರ್ಧೆ (U11 ವಿಭಾಗ)

Viimeisin päivitys12.01.2020 15:39:52, Creator/Last Upload: kvsripad

Turnauksen valintaJayadeva - Under 15, Jayadeva - Under 11, Jayadeva - OPEN
Parametrivalinta näytä turnauksen yksityiskohdat, Link tournament to the tournament calendar
ListatAloitusranking, Aakkosellinen pelaajaluettelo, Liitto-, peli- ja tittelitilastot, Alphabetical list all groups, Aikataulu
Lopullinen ristitaulukko 7 kierroksen jälkeen, Ristitaulukko aloitusrankingin mukaan
Pöytien paritkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7/7 , ei paria
Tuloslista kierroksen jälkeenkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7
KuvagalleriaNäytä kuvagalleria
Excel ja tulostusTulosta, Vie Exceliin (.xls), Vie Exceliin (.xlsx), Vie pdf-tiedostoksi

Aloitusranking

NrNimiFideIDFEDRtgsp.Kerho/Kaupunki
1Haripreeth Gurukar K33302367IND1206Tumkur
2Nandan M M B25746146IND1005SDCA Ballari
3AbhiramIND0Davangere
4Adhya A H25158830IND0wThirthahalli
5Adithi P Shetty25158848IND0wThirthahalli
6Adithya C SIND0SDCA Ballari
7AkankshaIND0wSDCA Ballari
8Akhil G NaikIND0Thirthahalli
9Akhilesh S MetiIND0Shimoga
10Akshay V ShettyIND0Konanadur
11Anushree S SIND0wDavangere
12Artha K SIND0wThirthahalli
13AtharvaP ShettyIND0Thirthahalli
14Badrinath GupthaIND0Shimoga
15Chetan KumarIND0Chitradurga
16Chinthana M M BIND0wSDCA Ballari
17Deekshith P MIND0Davangere
18Deepika UIND0wDavangere
19Dhanya H BIND0wSDCA Ballari
20Diganth M SIND0Davangere
21Diheshwar M PIND0Davangere
22Drupad V GowdaIND0Davangere
23Dwithi U ShettyIND0wDavangere
24Haripriya C TawareIND0wChitradurga
25HimanshuS MIND0Shimoga
26Ibbani B GIND0wShimoga
27Jeevan M SIND0Chitradurga
28Kishan H BIND0Davangere
29Krishna VIND0Hosapete
30Manasvini M PIND0wDavangere
31Manjunth PIND0Tumkur
32Manya H BIND0wSDCA Ballari
33Naman A ShettyIND0Tumkur
34Namrith A MIND0Bangalore
35Navyashree25980017IND0wChitradurga
36Ninaad C Murthy33324735IND0SDCA Ballari
37Nischal G S25189875IND0Davangere
38Nischith K GurukarIND0
39Nivedh Swaroop HIND0Chitradurga
40Padmapriya RIND0wSDCA Ballari
41Palguni Eshwari VIND0wChitradurga
42Pavansingh D RIND0Davangere
43Pranav H BIND0Davangere
44Prashanth Swamy M NIND0Davangere
45Pratham MorabIND0Hubballi
46Preetham Sarangamath VIND0Chitradurga
47RaghuramIND0Davangere
48Sadhana NIND0wDavangere
49Sai SannidhyaIND0Davangere
50Saikrupa H VIND0wThirthahalli
51Samarth Mahesh PrasadIND0Dharwad
52Samarth SharmaIND0Davangere
53Samartha SIND0Davangere
54Sangamesh V SugandhiIND0Hangal
55Sanvi LIND0wShimoga
56Sarvajna R TIND0Konanadur
57Sejal GuptaIND0wDavangere
58Sharadhi RIND0wThirthahalli
59Shobith HIND0Chitradurga
60ShreyanshIND0Chitradurga
61Shreyas H KIND0Konanadur
62Shreyas S24745751IND0Shimoga
63Shrushti P AralikattiIND0wHubballi
64Siddharth M Joshi25140485IND0
65Sinchana M SIND0wChitradurga
66Sinchana NIND0wDavangere
67Soujanya Y MIND0wDavangere
68Spoorthy H KIND0wKonanadur
69Srujan NIND0Davangere
70Sukthi S TIND0w
71Sumukha S R25916858IND0Shimoga
72Tanushree P JainIND0w
73Tarun M UIND0Konanadur
74Tejas M ShenoyIND0Thirthahalli
75Thanmaya G KIND0wDavangere
76Vaishnavi PIND0w
77VidyasagarIND0Hosapete
78Vilas AndradeIND0Shimoga
79Vineeth Patel S N25141040IND0Shimoga
80Vivekraju N SIND0Chitradurga
Advertisement