Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

DAV National Chess (U-19 BOYS) Tournament 2019-20

Viimeisin päivitys11.12.2019 14:56:04, Creator/Last Upload: g navya krishna

Loppusijoitukset 4 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2 
11ODISHA ZONE4310713,0
22AP ZONE4301613,0
33WEST BENGAL ZONE4220611,5
44PUNJAB & JK ZONE4220610,0
56HARYANA CHANDIGHAR4211510,0
68DELHI ZONE421159,0
710MP ZONE421158,5
87JHAKHAND ZONE420249,5
95MAHARASHTRA GUJARAT412147,5
1014UP ZONE420246,5
1112BIHAR ZONE411237,0
1215UTTARAKHAND301234,0
1311RAJASTHAN300325,0
1413HIMACHAL PRADESH300323,5
159CHHATISGARH ZONE300322,0

Annotaatio:
Vertailu 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 2: points (game-points)