Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

24th Year Tiruvallur District Chess Championship 2020-21 (Selection Tournament for Tamil Nadu State Under-15 Boys)

Viimeisin päivitys08.12.2019 12:00:18, Creator/Last Upload: r ravikumar

Aloitusranking

NrNimiFideIDFEDRtgKerho/Kaupunki
1Tamizh Selvan Ganesan46651900IND1722Velammal Vidyalaya
2Vengatesh Krishnan C45050457IND1623
3Nawin M S25709712IND1550Vellammal Higher Sec School Mu
4Shravan Swaminathan25618997IND1534Velammal Vidyalaya
5Charan KIND1432
6Sooriya By45099740IND1384Angel Mhss
7Siddhesh B U25955136IND1357Dav Mhss
8Darshan Sasthaa25701509IND1348
9Saisarvesh S25739530IND1346Sethu Baskara Matriculation Hi
10Aashish Niranjan B25683985IND1321Kendriya Vidyalaya Annanagar
11Yashwanth Krishna B L25760084IND1242Sboa Jr College & School
12Aaryan Sharma25760106IND1194Dav Sr Secondary School
13Inba Ilavarasan S33302600IND1160
14Sri Sanjay Muhil G.IND1131
15Iniyan Rs25695916IND1111
16Santhana Krishnan S46695532IND1094
17Vijaysai G25725858IND1067Velammal Vidhyashram
18Gudimetla Navaneeth Reddy25967711IND1056Hussain Memorial Matric .Hr. S
19Vijayan By45099928IND1052Angel Mhss
20ACMMouleswaran S25955233IND1029Maharishi School Of Excellence
21Nandha Kumar S G25662104IND1019Oxford Public School
22Adithya T MIND0
23Ahmed Sharief YIND0
24Akash S.IND0
25Akilesh SIND0Maharishi School Of Excellence
26Alvin J AlexanderIND0
27Aravindh KIND0
28Ashwin AIND0
29Ashwin Pandi GIND0
30AvinashIND0
31Badrinath GIND0Sethu Bhaskara Matriculation H
32Bala Vigneshwaran.IND0
33Cliffore NIND0
34Danush Adhitya AIND0
35Deepak KumarIND0
36Devnarayan JIND0
37DharmeshIND0
38Dharshan Kumar KIND0Last Square Chess Academy
39Divakaran AIND0
40Duwarahesh BIND0
41EshwarIND0
42Ezhil KumarIND0
43GokulavarshanIND0
44Gopinathan KIND0
45Gowtham DIND0Bharathi Mhss
46Guru Nagaraj.IND0
47Hareeswar B JIND0Bms
48HariIND0
49Harishnarayananmoorthi NIND0
50Harshavarthan GIND0
51Harshith KIND0
52Hirendran KIND0Vivekananda Vidyalayam Junior
53Inban RIND0Velammal Vidyalaya, Manadu
54Iniyan SambathIND0
55Jaswant KIND0Last Square Chess Academy
56Jeevaa DIND0Chinmaya Vidhyalaya
57JhanavarshanIND0
58Jharun KumarIND0
59John Jerishton VIND0Sethu Bhaskara Matriculation H
60John Peter S.IND0
61Kalyan LIND0
62Kapilan GIND0
63Kirthick KumarIND0
64Kishore KumarIND0
65Lokeshwaran SIND0Bharathi Matriculation School
66Lukalapu Dhilleswa RaoIND0
67Manikandan MIND0
68Mithur GIND0
69Mohan JredeyIND0
70Mohana Sai SanjayIND0
71MonishIND0
72Muhammad Yousuf LIND0
73MunissaidharIND0
74Muthu BaanabIND0
75NaveenIND0
76Nhavin PIND0Maharishi School Of Excellence
77Nishanth R25995340IND0Devi Academy
78Nitvah Kumar VIND0
79Prajan Karthick SIND0Everwin Matriculation School
80Prajan KarthikIND0
81Pranav GIND0
82Prasana KumarIND0
83PraveenIND0
84Prince G KIND0
85Raagul KgIND0Velammal Vidyalaya Paruthipatt
86Raghav GIND0
87Rakesh SIND0
88Ravada Karthikesava25113909IND0Kedriya Vidyalaya Annanagar Ch
89Rithik Shivan S.IND0
90Roshan PIND0
91Rudhresh DIND0Bharathi Matriculation School
92Sanjay BIND0Grace Park Convent Matric. Hr.
93Santhosh S JIND0
94SarveshwaranIND0
95Sathya Vardhan GIND0
96Shakti Saravanan R LIND0Annai Violet International Sch
97Shanthosh Raj S VIND0
98Sharan R KIND0
99Shree Hari S L45079196IND0Shree Niketan Matriculation Hi
100Sohan Harshad S AIND0
101SrikanthIND0
102SrinathIND0
103Srishan RIND0Abs Vidhya Mandira, Thiruvallu
104Sudarsan SIND0Srinikeathean
105Sudir BIND0Venkateshwara Vidyalaya
106Sumit SIND0
107Surya KIND0
108Susil SIND0
109SyedIND0
110Thanish S AIND0
111Tharun Kumar BIND0
112Thillainayagam SIND0Velammal Vidyalaya
113Thirupugazh S25718258IND0Dayashadan Agarwal Vidyalaya
114Thuvaragesh SIND0Bharathi Matriculation School
115Vinesh Kumar KIND0
116Vinoth Kanna SIND0
117Vishnu Prasath CIND0
118Vishnu TIND0
119Yadav VIND0
120Yashwanth G.IND0