Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

1st COIMBATORE DISTRICT LEVEL CHESS TOURNAMENT 2019 UNDER - 10

Viimeisin päivitys08.12.2019 13:35:05, Creator/Last Upload: naveent

Aloitusranking

NrNimiIDFideIDFEDRtgsp.Ry.Kerho/Kaupunki
1Rahul K5325925288IND1169DHVIDHYA NIKETAN
2Devadarshaan I425745018IND1129DHSUGUNA PIPS
3Kartheepan S7625695932IND1126CFMaharishi Vidya Mandir Chinnavedamp
4Divesh V325773151IND1076SANNirmala Matha Convent
5Vasanthi S25225644840IND1044wDH
6Laxman Shree S16825745050IND1020DHGD MATRIC
7Kowsika A11425960121IND1003wCFShri Ramakrishna Matric
8Abishek G0IND0THISt.Xavier's Matriculation School
9Akilesh S211IND0CFSai Krishna Chess Foundation
10Akshaya A1221IND0wCFSrimathi D Padmavathi Ammal High Sc
11Ashwath P735IND0THISt.Xavier's Matriculation School
12Ashwin A1162IND0CFDobbs Public School
13Avanthika S772IND0wCFBvb Ajjanur Cbe
14Baviya Sri S R0IND0wTHISai Krishna Chess Foundation
15Daksh S Jain1183IND0CFSnv Global School
16Darrshan P A1169IND0CFSri Ramakrishna Matric Hr.Sec Schoo
17Dharsith G766IND0CFDobbs Public School
18Ethan Manjila0IND0THISai Krishna Chess Foundation
19Gokul P597IND0DHRAMAKRISHNA
20Gokul Sakthivel M K120IND0CFSri Nehru Vidhyalaya Matriculation
21Guru K M1231IND0THIL.M.S Pollachi
22Hareeth R0IND0THIRvs Matric.Hr.Sec.School-Sulur
23Hari Charan N K0IND0THISai Krishna Chess Foundation
24Hari Preeth A701IND0THISai Krishna Chess Foundation
25Hasini P1238IND0wCFPrakriya International School
26Iraiyanbu B822IND0THSM
27Ishaan S17025175742IND0CFKsirs
28Ishitha Rajesh435IND0wDHYUVA BHARATHI
29Jay U Vakharia1037IND0THSMThe Ngp School
30Jeffrey Selvan0IND0THIAdithya International School
31Jezreal Darious P215IND0CFVidya Vikasini Mat Hr Sec School
32Kailash P355IND0DHSUGUNA RIPS
33Karthik K1156IND0CFPeepal Prodigy School
34Kathir S0IND0THIRvs Matric.Hr.Sec.School-Sulur
35Keerthivasan K G1166IND0CFVivekam Senior Secondary School
36Mahanth R246IND0CFKsirs
37Marieswaran V0IND0CFSrimathi Bathmavathi Ammal Primary
38Menaka V0IND0w
39Mrithun Jai852IND0
40Mrithunjai S852IND0THSMVivekam Cbse School
41Nithish S21325967894IND0CFAlchemy Public School
42Pragadees U N0IND0Greenfield International School
43Pranay K354IND0CFVidyaniketan Public School
44Prasham Hari P0IND0THIRvs Matric.Hr.Sec.School-Sulur
45Rhythvik V254IND0CFStanes Anglo Indian Higher Seconda
46Sadhana Poonkothai S R742IND0wCFSuguna International School
47Sagishnu Viyasan S929IND0THSM
48Samriddhi Sarkar78IND0wCFRj Matriculation Higher Secondary S
49Samritha K M0IND0wTHIRvs Matric.Hr.Sec.School-Sulur
50Samruthaa S949IND0wCFGrd Public School
51Santhiya P0IND0wTHIDobbs Public School
52Sarvesh V579IND0DHCAMFORD
53Shahid A6125168355IND0CFAdithya Public Matriculation School
54Shajeel R1159IND0CFSri Visweswara Vidyalaya Matriculat
55Shanjushriee S244IND0wSANDisha
56Shanmugarajan S0IND0CFSri Ramakrishna Higer Secondary Sch
57Sharvesh S186IND0DHVEL INTERNATIONAL PUBLIC
58Shivaghuru P13825143603IND0CFNmca
59Shivapradhan M18125786920IND0CFDr Dasarathan International School
60Shravan N972IND0DHLISIEUX
61Sohan S1087IND0CFC S Academy
62Surya Chandra422IND0CFSuguna Pips
63Suryadharshan S72IND0DHKSIRS
64Tanusree K0IND0wSri Ramakrishan Matric Hr Sec Schoo
65Thisya Rakshit G1126IND0THISuguna International School
66Vaishnavi S K12925106368IND0wDHKV
67Varsha Adhithi817IND0wCF
68Vidul T S1214IND0CFYuvabharathi Public School
69Yadhunandhan1215IND0CFWestern Ghats International School
70Yukesh L S1062IND0CFAdithya International School
71Yukesh L S1062IND0