Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

Kvalifikacije ekipnog prvenstva u šahu za učenike osnovnih škola grada Zagreba za 2020. godinu

Viimeisin päivitys14.12.2019 15:30:02, Creator/Last Upload: binary

Loppusijoitukset 7 kierroksen jälkeen

Rk.al.nr.JoukkuePe.  +   =   -  TB1  TB2  TB3  TB4 
110OŠ JOSIPA RAČIĆA76011223,0102,50
213OŠ LUČKO76011217,5121,00
36OŠ DRAGUTINA DOMJANIĆA75021020,5119,00
43OŠ BRESTJE75021019,0109,00
515OŠ OTOK7412916,597,50
614OŠ ODRA7322813,0112,00
78OŠ IVE ANDRIĆA7313716,5101,50
89OŠ JORDANOVAC7232714,096,50
916OŠ PAVLEKA MIŠKINE7232713,590,50
1020OŠ ZAPRUĐE7232713,094,00
115OŠ DR. IVANA MERZA7313712,5105,00
1219OŠ VUGROVEC - KAŠINA7223615,088,50
131I. OŠ DUGAVE7142613,583,00
1418OŠ RAPSKA7142612,585,50
154OŠ DOBRIŠE CESARIĆA7223612,098,50
1612OŠ KRALJA TOMISLAVA7304610,582,50
1717OŠ PREČKO7214510,598,00
1811OŠ KAJZERICA7043410,589,00
192OŠ AUGUSTA CESARCA720549,597,50
207OŠ GORNJE VRAPČE701616,082,00

Annotaatio:
Vertailu 1: Matchpoints (2 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Vertailu 2: points (game-points)
Vertailu 3: Buchholz Tie-Breaks (sum of team-points of the opponents)
Vertailu 4: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints