Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

ОУМ Т.Үйтүмэн агсны 80 жилийн ойн нэрэмжит шатрын тэмцээн, Өсвөр-10

Viimeisin päivitys08.12.2019 08:40:59, Creator/Last Upload: mongolian chess federation

Aloitusranking

NrNimiFideIDFEDRtgNKerho/Kaupunki
1Дүүрэнхишиг БатэрдэнэMGL1884мандалчесс
2Дөлгөөн СүхбаатарMGL1675
3Баасанцэнгэл БалданбаярMGL1659алаг морь
4Эмужин Энх-АмгаланMGL1614МХО
5Бат-Очир ЗоригMGL1541монгени
6Монголжин ДаваадоржMGL1506
7Сумъяа ЛхагвагарамMGL1498Говь-сүмбэр
8Билгүүн БатэрдэнэMGL1476Цэцэн нүүдэл
9Содгэрэлт НаранболдMGL1469Гэгээн арвай
10Азжаргал ЧинзоригтMGL1456төв клуб
11Зол-Учрал ЭрдэнэсайханMGL1454шинэ эхлэ
12Марал АлтанхуягMGL1428
13Соронзонболд БуянтогтохMGL1401хос мастер
14Мөнх-Оргил СэргэлэнMGL1394
15Баярт-Од НямбаярMGL1377цэцэн нүүдэл
16Тэмүүлэн ДаваадоржMGL1355Багануур
17Энэрэл БүрэнцогтMGL1335дагшаахүү
18Баасанжаргалт ОMGL1306
19Тэнгис ДMGL1265хан алтай
20Дөлгөөнбаяр АлтангэрэлMGL1258Стейниц МСА
21Мөнххүслэн БаясгаланбаатарMGL1205Стейниц МСА
22Лхагвадорж ЦамбаMGL1198Стейниц МСА
23Мөнхманлай МөнхзулMGL1179төв клуб
24Очирхуяг ЭрдэнэсайханMGL1153Ласкер
25Цэлмэг ДMGL1143хан алтай
26Хүслэнбаяр МөнхтогтохMGL1132хос мастер
27Адъяадорж Мөнх-ЭрдэнэMGL0Алаг морь
28Амархүү БаянмөнхMGL0Цэцэн нүүдэл
29Арман СMGL0СБД
30Батгэрэл МMGL0хан алтай
31Батцагаан НаранбаатарMGL0Алаг морь
32Баярдүүрэн СайнбилэгMGL0Стейниц МСА
33Гуа-Марал НаранбаатарMGL0алаг морь
34Даваабаатар БатсүхMGL0
35Дөлгөөн БатMGL0хос мастер
36Дэлгэрмөрөн ХосбаярMGL0Стейниц МСА
37Ирмүүн НямхүүMGL0алаг морь
38Минжинсор ТMGL0Хэнтий
39Мөнх-Од АлтангэрэлMGL0шаг дуг цод
40Мөнх-Оргил БямбацогтMGL0
41Мөнх-Оюун МөнхбатMGL0шинэ эхлэл
42Нандин-Эрдэнэ Болд-ЭрдэнэMGL0130 сургууль
43Наранзаяа ЗоригооMGL0Ласкер
44Нарансолонго ЗоригооMGL0Ласкер
45Норолхоо БатнаранMGL0
46Нямбаяр ЦоодолMGL0141 сургууль
47Нямжав ЛхамжавMGL03 сургууль
48Очирбат МөнхбатMGL0шинэ эхлэл
49Очир-Эрдэнэ БаярсайханMGL0
50Оюундэлгэр ОчгэрэлMGL0шинэ эхлэл
51Оюутхүү Ган-ЭрдэнэMGL0Стейниц МСА
52Сондор ДMGL0Хэнтий
53Төгөлдөр БаттогтохMGL0Ховд
54Төрболд ЖаргалсайханMGL0Говь-алтай
55Тэмүүлэн Эрдэнэ-ОчирMGL0ХУД
56Хаянхярваа ПүрэвсүрэнMGL0Говь-алтай
57Чин-Үйлс ГанбатMGL0мандалчесс
58Энхжин ОтгонбаярMGL0Үй цай
59Эрдэнэ ЦолмонсүрэнMGL0босоо ноён
60Эрхэмбаяр МMGL0хос мастер