Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

ОУМ Т.Үйтүмэн агсны 80 жилийн ойн нэрэмжит шатрын тэмцээн, Өсвөр-8

Viimeisin päivitys08.12.2019 08:31:28, Creator/Last Upload: mongolian chess federation

Aloitusranking

NrNimiFideIDFEDRtgNKerho/Kaupunki
1Амартүвшин БаттүвшинMGL1572Дагшаахүү
2Хэрлэн ТамирMGL1440Сүхбаатар, Оюунлаг
3Бүтэнбаяр БMGL1403Багануур
4Билгүүнтөгс ДMGL1391Багануур
5Лаура СодбаярMGL1389Төв клуб
6Мөнхжаргал ИчинхорлооMGL1382мөнгөн морь
7Мишээл ГанбаярMGL1380Багануур
8Батбагана ГанбатMGL1359Багануур
9Батманлай МөнхзулMGL1348төв клуб
10Амартайван ПүрвээMGL1345алаг морь
11Алтансоёмбо ДаваадоржMGL1343шинэ эхлэл бодь
12Золбоо ЧMGL1328хан алтай
13Эрдэмбилэг БилэгтMGL1327алаг морь
14Хулан АмарбатMGL1323Сүхбаатар, Оюунлаг клуб
15Ану Баярт-УчралMGL1316Багануур
16Эрдэнэ-Очир СMGL1272Багануур
17Элбэгбаяр АMGL1264Багануур
18Мөнхжин ОтгонбаярMGL1217Үй цай
19Ану-Үжин АдъяабилэгMGL1191төв клуб
20Анхбаяр АззаяаMGL1188Багануур
21Мишээл Хуяг-ЦогтMGL1183Мончесс
22Энэрлэн ОтгонбаатарMGL1106Багануур
23Энххүсэл БатсамбууMGL1071Багануур
24Агар БямбаасүрэнMGL0Стейниц МСА
25Амарбаясгалан ЭнхбаярMGL0монгени
26Амаржаргал БатчулуунMGL0Багануур
27Амин-ЭрдэнэMGL0
28Амин-Эрдэнэ НаранбаатарMGL0
29Амин-Эрдэнэ ЦMGL0Мандал чесс, Зүүнхараа
30Анандбазар НарангэрэлMGL0Стейниц МСА
31Анар АмарбаясгаланMGL0
32Ариунбаяр АриунсанааMGL09-р сургууль
33Батбаатар БаатарMGL0алаг морь
34Баяржаргал ЭрдэнэбатMGL057 сургууль
35Баясгалан БатжаргалMGL0мончесс
36Билгүүн НэргүйMGL0шаг дуг цод
37Буян-Аривжих БMGL0
38Буянжаргал Мөнх-ЭрдэнэMGL0Сүхбаатар
39Буянхишиг БатпэлдэнMGL0Говь-алтай
40Ганжигүүр ГанчулуунMGL0Сүхбаатар
41Гүндэгмааа ТулгабатMGL0хос мастер
42Гэгээнжаргал БанзрагчMGL0уран хожил
43Гэгээн-Эрдэнэ УуганхүүMGL0шаг дуг цод
44Должинсүрэн АнгарагMGL0Гобичесс
45Дорждэрэм БатбаярMGL0шаг дуг цод
46Дөлгөөн БаярбилэгMGL0
47Есөн-Эрдэнэ УрангооMGL0Сүхбаатар
48Есүйбэхи БатхүүMGL0
49Золбоо ЭнхбатMGL0Багануур
50Мандахсүрэн АлтансүхMGL0
51Манлайсүрэн ЭнхбатMGL0Стейниц МСА
52Маралмаа ЭнхсайханMGL0
53Мэргэн БолдооMGL0Монгени
54Наранбаатар БаасандоржMGL0
55Наранжаргал Ган-ЭрдэнэMGL0Хэнтий
56Ням-Очир НямдугарMGL013 сургууль
57Оюун-Эрдэнэ НямдугарMGL077 цэцэрлэг
58Өсөхбаяр БаасандашMGL0Стейниц МСА
59Пүрэвсүрэн АлтансүхMGL0
60Содхүлэгт НаранболдMGL061 цэцэрлэг
61Соёмбо ГалбадрахMGL0хос мастер
62Сүлдсайхан БатбаярMGL0
63Сэлэнгэсайхан БатбаярMGL0
64Тамир ОтгонбаатарMGL0
65Төгсбаяр ЦогжаргалMGL0Стейниц МСА
66Төгс-Эрдэнэ ДавааMGL0төв
67Тэмүүлэн ОюунболдMGL0
68Тэнгис БадрахMGL0Багануур
69Тэргэл ГэрэлтцэцэгMGL0алагморь
70Ургах-Наран АMGL0хан алтай
71Уян ЭнхмандалMGL0мончесс
72Уянга ЗоригооMGL0монгени
73Хулан ЭнхтайванMGL0хос мастер
74Хүслэн-Эрдэнэ МMGL0Багануур
75Хүсэл-Эрдэнэ ЭMGL0Багануур
76Цолмон ҮүрцайхMGL0
77Цэлмэг БаттулгаMGL0шаг дуг цод
78Цэлмэг ЧинзоригMGL0ХУД
79Цэцэнбилэг ЛувсанжамъянMGL0
80Чингүүн ҮүрцайхMGL0141 сургууль
81Чинзориг ЛMGL0хан алтай
82Эгшиглэн НамхайноровMGL0
83Эмүжин ОтгонбаатарMGL0алаг морь
84Энх-Амгалан ОршихMGL0
85Энхзаяа ЗMGL0Багануур
86Энх-Отгон БатзоригMGL0хос мастер
87Энхтөгс ЭMGL0Багануур
88Энэрлэн АмармэндMGL0Стейниц МСА
89Эрх-Саран БаяртнарMGL0
90Эрхэс БанзрагчMGL0Стейниц МСА
91Янжинлхам АриунболдMGL0