Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

ОУМ Т.Үйтүмэн агсны 80 жилийн ойн нэрэмжит шатрын тэмцээн, C-ангилал

Viimeisin päivitys08.12.2019 08:47:36, Creator/Last Upload: mongolian chess federation

Aloitusranking

NrNimiFideIDFEDRtgNKerho/Kaupunki
1Нарангэрэл ЛMGL1599
2ДамдинсүрэнMGL1597
3WCMЕсүгэн ХүчбаярMGL1591мончесс
4Ган-Эрдэнэ АмарбаясгаланMGL1588Хэнтий
5Даваажаргал ШMGL1580хан алтай, Говь-алтай
6Хүсэл-Төгөлдөр НарангаравMGL1574хос мастер
7Баттүвшин ЖаргалсайханMGL1543
8Наранболд СодномMGL1543Дорнод
9Эмүжин БуянхишигMGL1538
10Буянтогтох ЗоригтбаатарMGL1536Стейниц МСА
11Мичидмаа БатбилэгMGL1522Цэцэн нүүдэл
12Одмаа ЭнхсайханMGL1521
13Төгөлдөр Мөнх-ЭрдэнэMGL1507Стейниц МСА
14Эрхэм АлтанзагасMGL1501Цэцэн нүүдэл
15Бадамаа ЭрдэнэбилэгMGL1493Стейниц МСА
16Баярбат МөнхбаярMGL1491Мончесс
17Зэс-Эрдэнэ МөнхзулMGL1487
18Мөнхтуяа ОMGL1468Багануур
19Азжаргал ЭнхжаргалMGL1459
20Оюунгэрэл ШMGL1456хан алтай, Говь-алтай
21Мөнхзул ОMGL1451Дархан, Цагаан морь
22Мөнх-Оргил СэргэлэнMGL1394
23Энх-Уянга ГMGL1383Багануур
24Дашням ДаваасүрэнMGL1369
25Сарангэрэл ЛMGL1348
26Баяржавхлан АлтансүхMGL1329Стейниц МСА
27Номинзул МөнхмөрөнMGL1306
28Азжаргал ОMGL1300зууны шатар
29Номинцэцэг БатзоригMGL1300Сүхбаатар, Оюунлаг
30Анар БатпүрэвMGL1298хос мастер
31Хашчимэг ХMGL1272хан алтай
32Анар ОтгонбаатарMGL1262хосмастер
33Цээпил НасантогтохMGL125953 сургууль
34Өсөхбаяр СонинбаярMGL1231хос мастер
35Дэлгэрмөрөн ДаваахүүMGL1219хос мастер
36АмаржаргалMGL0
37Амин-Эрдэнэ АмгаланбаатарMGL0
38Анхбаяр ЛувсангэндэнMGL016 сургууль
39Анхочир МөнхочирMGL0
40Базархүү ЭнхтөгсMGL0ХУД
41Бат-Амгалан МайдарMGL0Элит брайн
42Батболд БасанMGL0
43Батцагаан БатхүүMGL0
44Бибиш ЗанаMGL0
45Билгүүн МөнхсүхMGL0СХД
46Билэгт ГMGL0
47Болортуяа ЦэвээндоржMGL0БГД
48Буянхишиг ДашнямMGL0
49Галсайхан ГMGL0хос мастер
50Гантиг ҮMGL0ХУД
51Ганчулуун БаатарMGL0Сүхбаатар
52Гомбожав НасанжаргалMGL0төв
53Дамдинсүрэн ДашдоржMGL0БГД
54Дарханбаяр СMGL0хан алтай
55Дашзэгвэ ЖMGL0
56Дашцэрэн УртнасанMGL0СХД
57Дөлгөөн НоржинбатMGL0чингис
58Дуламханд БаадайMGL0
59Жадамба ЧимэдбалдирMGL0СБД
60Золбаяр ТулгааMGL0БЗД
61Мөнхбат ЖамъяночирMGL0Говь-алтай
62Мөнхбат ЧимэдMGL0БЗД
63Мөнхбаяр ДамдинжавMGL0Говь-алтай
64Мягмарсүрэн БалданMGL0ХУД
65Нямдорж ЖаалжавMGL0БЗД
66Ням-тэмүүлэн ХалтарMGL0СХД
67Ононбаяр ЛMGL0хэнтий
68Отгонбаатар ХараачMGL0Говь-алтай, шарга
69Очхүү ГMGL0хан алтай
70Оюунболд ТэргаравMGL0
71Өлзийтүмэн ОргилмааMGL0
72Сайнбуян БатсуурьMGL0
73Сумъяа БазарMGL0БГД
74Төгөлдөр БаттогтохMGL0
75Төмөруял ДамбайMGL0СХД
76Тэмүүл БатбаатарMGL0
77Тэмүүлэн ОюунболдMGL0ХУД
78ХонгорзулMGL0таванхан
79Хулан СMGL0
80Хэрлэн ЭрдэнэцэцэгMGL0
81Цагаан ЧулуунMGL0ХУД
82Цолмонсүрэн ЛхачинMGL0
83Цэдэн ОMGL0
84Чингүм ЭнхжавхланMGL0СБД
85Чинзориг ГантөмөрMGL0Ласкер
86Эгшиглэн НMGL0ЧД
87Энхбаяр ГэндэнMGL0
88Энхрийхэн НямдоржMGL0Элит брайн
89Энх-Хуяг Эрдэнэ-ХуягMGL0БЗД