3. Qualifikationsturnier U16 & Open vom 17. - 19.1.2020 in Luzern

Viimeisin päivitys19.01.2020 18:09:07, Creator: dssp2015,Last Upload: markus klauser

Turnauksen valintaU10, U12, U14, U16+Open
LinkitJärjestäjän virallinen kotisivu, Link tournament to the tournament calendar
Parametrivalinta näytä turnauksen yksityiskohdat
ListatAloitusranking, Aakkosellinen pelaajaluettelo, Liitto-, peli- ja tittelitilastot, Alphabetical list all groups, Aikataulu
Lopullinen ristitaulukko 5 kierroksen jälkeen, Ristitaulukko aloitusrankingin mukaan
Pöytien paritkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5/5 , ei paria
Tuloslista kierroksen jälkeenkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5
Excel ja tulostusTulosta, Vie Exceliin (.xls), Vie Exceliin (.xlsx), Vie pdf-tiedostoksi

Aloitusranking

NrNimiFEDRtgsp.TypKerho/Kaupunki
1Fischer LukasSUI2100Luzern Tribschen
2Taras Marian AleksanderPOL2090Luzern Sk
3Bounlom JannikSUI2080U16Aadorf
4CMKostov Deyan SamuilBUL2068U16Genève Club
5Jaggy MatteoSUI1988U16Dssp
6Niederberger RaphaelSUI1928U16Zürich Letzi
7Pecorini AngieSUI1928wGenève Club
8Tschopp OlivierSUI1922U16Baden Sg
9Wenger ArejouSUI1906Winterthur Sg
10Stauber MatijaSUI1873Baar
11Taras SimonGER1863U16Luzern Sk
12Python NoéSUI1861U16Payerne
13Stijve NielsSUI1847U16Payerne
14Rüttimann EricSUI1820Villmergen
15Pecorini Jean-MarcSUI1810Genève Ecole D'echecs
16Jucker ElioSUI1803Riehen Schachgesellschaft
17Mohr BernhardSUI1801Dssp
18Babineca DarjaSUI1800wU16Bern Sk
19Kostina VeronikaSUI1795wU16Nyon
20Zanet MattéoSUI1787Genève Bois-Gentil
21Mohr JanSUI1786U16Dssp
22Zhuang YongzheSUI1786wU16Zürich Wollishofen
23Paholok IgorSUI1783Baar
24Kannan RitishSUI1777U16Döttingen-Klingnau
25Chockalingam KrithikSUI1749U16Riehen Schachgesellschaft
26Brüssow JakobSUI1748Schachklub Markus Regez
27Haldimann MatthewSUI1746U16Trubschachen
28Richter DanielSUI1742U16Cham
29Avilova YuliaSUI1725wU16Zürich Wollishofen
30Villanyi AlexiaSUI1719wU16Genève Club
31Cakic IgorSUI1711U16Zürich Sg
32Köhalmi-Szabo MihalySUI1704U16Zürich Chess4kids
33Sidler RaoulSUI1687U16Dssp
34Martinek LukasCZE1686U16Genève Club
35Hurlimann MaxSUI1683Vevey Club
36Peter YulSUI1650U16Aarau Sk
37Raimondi FrancescoSUI1633U16Chiasso
38Schnell SimonSUI1586U16Arlesheim Kinder-Schachclub
39Malli Shiivesh SunilSUI1571U16Olten
40Brüssow JohannaSUI1526wU16Schachklub Markus Regez
41Frei FelixSUI1514U16Bern Schwarz-Weiss
42Wildberger ChetSUI1494U16Schachklub Markus Regez
43Mollia LouisSUI1466Payerne
44Lengacher MoritzSUI1425U16Dssp
45Richter BenjaminSUI1416U16Cham
46Scherler JosephineSUI1416wU16Zürich Réti Ask
47Solomir YanickSUI1401U16Ksc Thalwil Zh
48Sele TimeaLIE1390wU16Triesen Sc
49Mazenauer ChristianSUI1387Dssp
50Bürgler MarcSUI1381Dssp
51Fischer AnnaSUI1359wU16Dssp
52Rajesh AditiSUI1333wU16Riehen Schachgesellschaft
53Nunziata GiacomoSUI1277U16Dssp
54Camenzind PaulSUI1271Zugerland Chessmates Sk
55Mansour ShahramSUI1269Cham
56Iten CélineSUI1249wU16Zugerland Chessmates Sk
57Armstrong MaxSUI1227U16Zürich Chess4kids
58Graf LeonSUI1210U16Dssp
59Camenzind RamonSUI1209U16Zugerland Chessmates Sk
60Pileggi TizianoSUI1208U16Luzern Tribschen
61Magerman AndrewSUI1202Dssp
62Zimmermann KiranSUI1173U16Dssp
63Fairis ZulaikhaSUI1155wDssp
64Ford RyanSUI1078U16Dssp
65Bhingare Rohit SatishIND0Schachklub Gligoric
66Dubovac AleksandarSUI0Baar
67Mc Ferran BryceSUI0Thalwil
68Thekkemuriyil RioSUI0U16Luzern Tribschen
Advertisement