3. Qualifikationsturnier U12 vom 17. - 19.1.2020 in Luzern

Viimeisin päivitys19.01.2020 17:18:34, Creator: dssp2015,Last Upload: markus klauser

Turnauksen valintaU10, U12, U14, U16+Open
LinkitJärjestäjän virallinen kotisivu, Link tournament to the tournament calendar
Parametrivalinta näytä turnauksen yksityiskohdat
ListatAloitusranking, Aakkosellinen pelaajaluettelo, Liitto-, peli- ja tittelitilastot, Alphabetical list all groups, Aikataulu
Lopullinen ristitaulukko 5 kierroksen jälkeen, Ristitaulukko aloitusrankingin mukaan
Pöytien paritkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5/5 , ei paria
Tuloslista kierroksen jälkeenkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5
Excel ja tulostusTulosta, Vie Exceliin (.xls), Vie Exceliin (.xlsx), Vie pdf-tiedostoksi

Aloitusranking

NrNimiFEDRtgsp.Kerho/Kaupunki
1Gut RaphaelSUI1929Dssp
2Mattenberger MatthiasSUI1864Dssp
3AFMUdipi Kala KishanSUI1857Zürich Wollishofen
4Gut LionelSUI1782Dssp
5Malli SuvirrSUI1756Olten
6Malkhasyan NarekSUI1740Zürich Wollishofen
7Breyer PhilippeSUI1675Zürich Chess4kids
8Li YinongSUI1641Schachklub Markus Regez
9Breyer ThierrySUI1633Zürich Chess4kids
10Brüssow NinaSUI1617wSchachklub Markus Regez
11Mohr MoritzSUI1584Dssp
12Dück MaximilianSUI1550Zürich Sg
13Clotet Mas DanESP1538Zürich Wollishofen
14Paholok AdamSUI1538Zürich Chess4kids
15Vulliez IvanSUI1524Genève Bois-Gentil
16Bangerter EnaSUI1515wZürich Réti Ask
17Melenevskii IgorSUI1512Bern Sk
18Marmy MiloSUI1484Bern Schwarz-Weiss
19Spirig IriSUI1483Dssp
20Koller NikitaSUI1481Zürich Chess4kids
21Schmid JohannesSUI1465Belp
22Zerdillas-Herrera IkerGRE1460Zürich Chess4kids
23Meier AlexanderSUI1450Zürich Sg
24Estermann MichailSUI1446Bern Schwarz-Weiss
25Kern JesperSUI1434Dssp
26Arsenie Cristian MarcSUI1431Bern Sk
27Glanc LeaSUI1427wSchachklub Markus Regez
28Tahedl MiloSUI1422Dssp
29Dubovac KostaSUI1415Cham
30Heron SteveLIE1415Triesen Sc
31Papaux JérémieSUI1396Echallens
32Wichrowski KrysztofPOL1365Zug
33Haas AnthonySUI1361La Garde Du Roi
34Guyer MarlonSUI1360Winterthur Sg
35Christen MichaelSUI1359Aarau Sk
36Bonvin TheoSUI1357Dssp
37Sayapin MaximSUI1351Dssp
38Trubini TimonSUI1326Zürich Chess4kids
39Chicherov RomanSUI1312Zürich Chess4kids
40Fromm VincentSUI1311Dssp
41Aegler Leandro FabianSUI1294Bern Sk
42Yang Charlie XiaofeiSUI1293Genève Club
43Stark JeremiasSUI1291Zürich Chess4kids
44Parmelin EvanSUI1287La Garde Du Roi
45Raffaele LucaLIE1284Triesen Sc
46Beyeler UeliSUI1282Dssp
47Tomaschett AlexSUI1275Dssp
48Stalder LennartSUI1268Solothurn Sk
49Fürrer JuriSUI1266Zugerland Chessmates Sk
50Thillaivasan AlexanderSUI1259Genève Bois-Gentil
51Avetov SergeiSUI1257La Garde Du Roi
52Pfarrer MorrisSUI1256Dssp
53Gade Niels SeverinSUI1249Bern Sk
54Gwerder RaphaelSUI1229Zugerland Chessmates Sk
55Hertzer LaurensSUI1210Schachklub Markus Regez
56Begdullayeva DianaSUI1200wDssp
57Dneprov PhilippSUI1200Dssp
58King BasilSUI1200Dssp
59Schinca ElidioSUI1200Dssp
60Oprea Ioan PetruSUI1198Zürich Chess4kids
61Artan TamirSUI1185Nyon
62Mc Ferran AureliusSUI1183Dssp
63Dübler FedericoSUI1160Dssp
64Annen MorrisSUI1154Dssp
65Beer SeanSUI1145Riehen Schachgesellschaft
66Kalia MelaniaSUI1143wDssp
67Hillenbrand TilianSUI1136Dssp
68Fischer NoraSUI1135wDssp
69Magerman GianSUI1118Dssp
70Ziebell LennardSUI1107Dssp
71Hofer MarcoSUI1051Solothurn Sk
72Barbey ThomasSUI0Basel Trümmerfeld
73Bujes AurélienSUI0La Garde Du Roi
74Cavadini LaviniaSUI0wZürich Chess4kids
75Chy SophiaSUI0wNiederlenz
76Hofstetter NoahSUI0Cham
77Hürlimann Paul ViètSUI0Payerne
78Jashari LaurentSUI0Zürich Chess4kids
79Läseke LukasSUI0Dssp
80Marty LeoSUI0Zürich Chess4Kids
81Orglmeister ZenoSUI0Dssp
Advertisement