3. Qualifikationsturnier U10 vom 17. - 19.1.2020 in Luzern

Viimeisin päivitys19.01.2020 16:33:36, Creator: dssp2015,Last Upload: markus klauser

Turnauksen valintaU10, U12, U14, U16+Open
LinkitJärjestäjän virallinen kotisivu, Link tournament to the tournament calendar
Parametrivalinta näytä turnauksen yksityiskohdat
ListatAloitusranking, Aakkosellinen pelaajaluettelo, Liitto-, peli- ja tittelitilastot, Alphabetical list all groups, Aikataulu
Lopullinen ristitaulukko 7 kierroksen jälkeen, Ristitaulukko aloitusrankingin mukaan
Pöytien paritkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7/7 , ei paria
Tuloslista kierroksen jälkeenkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7
Excel ja tulostusTulosta

Alphabetical list all groups

NrNimiRtgFEDKerho/KaupunkiNimi
1Aegler Leandro Fabian1294SUIBern SkU12
2Aeschbacher Dimitri1275FRADsspU10
3Akinkhov Mikhail1452SUIDsspU10
4ACMAnand Aryan1821SUIBaden SgU14
5Annen Morris1154SUIDsspU12
6Aravind Avyukt1207SUIZürich Chess4kidsU10
7Aregger Nando0SUIDsspU10
8Armstrong Max1227SUIZürich Chess4kidsU16+Open
9Arsenie Cristian Marc1431SUIBern SkU12
10Artan Tamir1185SUINyonU12
11Avetov Sergei1257SUILa Garde Du RoiU12
12Avilova Yulia1725SUIZürich WollishofenU16+Open
13Babineca Darja1800SUIBern SkU16+Open
14Bangerter Daria1516SUIZürich Réti AskU14
15Bangerter Ena1515SUIZürich Réti AskU12
16Barbey Thomas0SUIBasel TrümmerfeldU12
17Bazavan David0SUIZürich Chess4kidsU10
18Beer Sean1145SUIRiehen SchachgesellschaftU12
19Begdullayev Tamerlan1414SUIDsspU10
20Begdullayeva Diana1200SUIDsspU12
21Begdullayeva Karina1162SUIKsc BaselU10
22Berenguier Maxime1306SUIGenève ClubU10
23Beyeler Lilo1525SUIDsspU14
24Beyeler Ueli1282SUIDsspU12
25Bhingare Joshua1243SUIZürich Chess4kidsU10
26Bhingare Rohit Satish0INDSchachklub GligoricU16+Open
27Blättler Elia0SUILuzern TribschenU10
28Bonvin Theo1357SUIDsspU12
29Bounlom Jannik2080SUIAadorfU16+Open
30Brain Aksel1406NORDsspU10
31Brait Sophia1269SUIRiehen SchachgesellschaftU14
32Breyer Philippe1675SUIZürich Chess4kidsU12
33Breyer Thierry1633SUIZürich Chess4kidsU12
34Bros Aleksandra1060SUIDsspU10
35Bros Maria1287SUIDsspU10
36Brüssow Jakob1748SUISchachklub Markus RegezU16+Open
37Brüssow Johanna1526SUISchachklub Markus RegezU16+Open
38Brüssow Nina1617SUISchachklub Markus RegezU12
39Budinski Noah1682SUIDsspU14
40Buess Yannick1124SUIDsspU14
41Bühler Dominic1294SUIDsspU10
42Bujes Aurélien0SUILa Garde Du RoiU12
43Bünül Deniz Ronny1247SUIDsspU10
44Bürgler Marc1381SUIDsspU16+Open
45Cakic Igor1711SUIZürich SgU16+Open
46Camenzind Marco1140SUIZugerland Chessmates SkU14
47Camenzind Paul1271SUIZugerland Chessmates SkU16+Open
48Camenzind Ramon1209SUIZugerland Chessmates SkU16+Open
49Casucci Luana1018SUIKsc Zollikerberg ZhU10
50Cavadini Alice0SUIZürich Chess4kidsU10
51Cavadini Lavinia0SUIZürich Chess4kidsU12
52Cavadini Tommaso0SUIZürich Chess4kidsU10
53Cavigelli Jonas1221SUIZürich SgU10
54Chicherov Roman1312SUIZürich Chess4kidsU12
55Chockalingam Krithik1749SUIRiehen SchachgesellschaftU16+Open
56Chockalingam Vishak1364SUIDsspU10
57Christen Michael1359SUIAarau SkU12
58Chy Sophia0SUINiederlenzU12
59Clermont Andreas1425SUIDsspU10
60Clotet Mas Dan1538ESPZürich WollishofenU12
61Collin Moritz Valentin1969SUIDsspU14
62Dacher Jevgeny1297SUIDsspU10
63Dneprov Philipp1200SUIDsspU12
64Doetsch-Thaler Nicos1706SUIRiehen SchachgesellschaftU14
65Domschke Mischa1299SUIChamU10
66Dübler Federico1160SUIDsspU12
67Dubler Matthis1206SUIDsspU10
68Dubovac Aleksandar0SUIBaarU16+Open
69Dubovac Kosta1415SUIChamU12
70Dück Maximilian1550SUIZürich SgU12
71Dück Sebastian1216SUIZürich Chess4kidsU10
72Erne Raphael1844SUINeuchâtel CeU14
73Estermann Michail1446SUIBern Schwarz-WeissU12
74Fairis Zulaikha1155SUIDsspU16+Open
75Federer Colin1579SUIZürich Chess4kidsU10
76Fischer Anna1359SUIDsspU16+Open
77Fischer Lukas2100SUILuzern TribschenU16+Open
78Fischer Nora1135SUIDsspU12
79Fischer Rhea1326SUIDsspU14
80Flammer Tobias0SUINiederlenzU14
81Flury Luis1561SUIBern Schwarz-WeissU14
82Ford Ryan1078SUIDsspU16+Open
83Frei Felix1514SUIBern Schwarz-WeissU16+Open
84Fromm Vincent1311SUIDsspU12
85Fürrer Juri1266SUIZugerland Chessmates SkU12
86Gade Niels Severin1249SUIBern SkU12
87Gallmann Aurelius1222SUIDsspU14
88Gemelli Romain1836SUINyonU14
89Gendre Arthur1486SUIPayerneU14
90Ghisla Ireneo0SUIBellinzonaU10
91Glanc Elias1267SUISchachklub Markus RegezU14
92Glanc Lea1427SUISchachklub Markus RegezU12
93Gorlezza Theo1185SUIDsspU14
94Graf Leon1210SUIDsspU16+Open
95Gregor Elena1200SUIZürich Chess4kidsU10
96Gut Lionel1782SUIDsspU12
97Gut Raphael1929SUIDsspU12
98Guyer Marlon1360SUIWinterthur SgU12
99Gwerder Raphael1229SUIZugerland Chessmates SkU12
100Haas Anthony1361SUILa Garde Du RoiU12
101Haldimann Matthew1746SUITrubschachenU16+Open
102Heinzer Neil1165SUIZürich Chess4kidsU10
103Hemme-Unger Georg0SUIDsspU14
104Heron Andrew1480LIETriesen ScU14
105Heron Steve1415LIETriesen ScU12
106Hertzer Laurens1210SUISchachklub Markus RegezU12
107Hesse Raphael1417SUIWinterthur SgU14
108Hillenbrand Milas1196SUIDsspU10
109Hillenbrand Tilian1136SUIDsspU12
110Hirzel Cédric1669SUIWinterthur SgU14
111Hirzel Robin1566SUIWinterthur SgU14
112Hoang Tommy1740SUIVevey ClubU14
113Hochreutener Jonas1399SUIZürich Chess4kidsU10
114Hofer Dario1284SUISolothurn SkU14
115Hofer Marco1051SUISolothurn SkU12
116Hofstetter Noah0SUIChamU12
117Huber Eric0SUIZürich Chess4kidsU10
118Hückstädt Joshua0SUIZürich Chess4KidsU10
119Hurlimann Max1683SUIVevey ClubU16+Open
120Hürlimann Paul Vièt0SUIPayerneU12
121Hüseynova Gülüzar1706SUIGlarusU14
122Imhasly Elias1096SUIDsspU10
123Ineichen Pius1291SUIWinterthur SgU10
124Infanger Philip0SUIKSC-LuzernU10
125Ingielewicz Tomasz1356SUIDsspU10
126Isufi Elisa1609ALBZürich Chess4kidsU14
127Iten Céline1249SUIZugerland Chessmates SkU16+Open
128Jaggy Matteo1988SUIDsspU16+Open
129Jashari Laurent0SUIZürich Chess4kidsU12
130Jespersen Wilhelm0SUIDsspU10
131Jordan Christina1244SUIZürich Chess4kidsU10
132Jordan Theodor1346SUIZürich Chess4kidsU10
133Jucker Elio1803SUIRiehen SchachgesellschaftU16+Open
134Jünger Jona1762SUIZürich Chess4kidsU14
135Kalia Melania1143SUIDsspU12
136Kanana Ziad0SUIBern SkU10
137Kannan Ritish1777SUIDöttingen-KlingnauU16+Open
138Karolinskiy Benjamin1312SUIDsspU10
139Kasipour Azbari Seyed Arvin1668IRIRiehen SchachgesellschaftU14
140Kern Jesper1434SUIDsspU12
141King Basil1200SUIDsspU12
142Kinsey Lucas1231SUISchachklub Markus RegezU10
143Knapp Yanik1677SUIDsspU14
144Kocan Malik1198SUIDsspU14
145Köhalmi-Szabo Mihaly1704SUIZürich Chess4kidsU16+Open
146Koller Nikita1481SUIZürich Chess4kidsU12
147Kostina Veronika1795SUINyonU16+Open
148CMKostov Deyan Samuil2068BULGenève ClubU16+Open
149Kostov Kyrill1963BULGenève ClubU14
150Kostov Troyan1298SUIGenève ClubU10

Näytä koko lista

Advertisement