3. Qualifikationsturnier U10 vom 17. - 19.1.2020 in Luzern

Viimeisin päivitys19.01.2020 16:33:36, Creator: dssp2015,Last Upload: markus klauser

Turnauksen valintaU10, U12, U14, U16+Open
LinkitJärjestäjän virallinen kotisivu, Link tournament to the tournament calendar
Parametrivalinta näytä turnauksen yksityiskohdat
ListatAloitusranking, Aakkosellinen pelaajaluettelo, Liitto-, peli- ja tittelitilastot, Alphabetical list all groups, Aikataulu
Lopullinen ristitaulukko 7 kierroksen jälkeen, Ristitaulukko aloitusrankingin mukaan
Pöytien paritkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7/7 , ei paria
Tuloslista kierroksen jälkeenkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7
Excel ja tulostusTulosta, Vie Exceliin (.xls), Vie Exceliin (.xlsx), Vie pdf-tiedostoksi

Aakkosellinen pelaajaluettelo

NrNimiRtgFEDKerho/Kaupunki
1Aeschbacher Dimitri1275FRADssp
2Akinkhov Mikhail1452SUIDssp
3Aravind Avyukt1207SUIZürich Chess4kids
4Aregger Nando0SUIDssp
5Bazavan David0SUIZürich Chess4kids
6Begdullayev Tamerlan1414SUIDssp
7Begdullayeva Karina1162SUIKsc Basel
8Berenguier Maxime1306SUIGenève Club
9Bhingare Joshua1243SUIZürich Chess4kids
10Blättler Elia0SUILuzern Tribschen
11Brain Aksel1406NORDssp
12Bros Aleksandra1060SUIDssp
13Bros Maria1287SUIDssp
14Bühler Dominic1294SUIDssp
15Bünül Deniz Ronny1247SUIDssp
16Casucci Luana1018SUIKsc Zollikerberg Zh
17Cavadini Alice0SUIZürich Chess4kids
18Cavadini Tommaso0SUIZürich Chess4kids
19Cavigelli Jonas1221SUIZürich Sg
20Chockalingam Vishak1364SUIDssp
21Clermont Andreas1425SUIDssp
22Dacher Jevgeny1297SUIDssp
23Domschke Mischa1299SUICham
24Dubler Matthis1206SUIDssp
25Dück Sebastian1216SUIZürich Chess4kids
26Federer Colin1579SUIZürich Chess4kids
27Ghisla Ireneo0SUIBellinzona
28Gregor Elena1200SUIZürich Chess4kids
29Heinzer Neil1165SUIZürich Chess4kids
30Hillenbrand Milas1196SUIDssp
31Hochreutener Jonas1399SUIZürich Chess4kids
32Huber Eric0SUIZürich Chess4kids
33Hückstädt Joshua0SUIZürich Chess4Kids
34Imhasly Elias1096SUIDssp
35Ineichen Pius1291SUIWinterthur Sg
36Infanger Philip0SUIKSC-Luzern
37Ingielewicz Tomasz1356SUIDssp
38Jespersen Wilhelm0SUIDssp
39Jordan Christina1244SUIZürich Chess4kids
40Jordan Theodor1346SUIZürich Chess4kids
41Kanana Ziad0SUIBern Sk
42Karolinskiy Benjamin1312SUIDssp
43Kinsey Lucas1231SUISchachklub Markus Regez
44Kostov Troyan1298SUIGenève Club
45Krokowski-Bednarz Leon1215SUIZürich Chess4kids
46Magerman Eric1073SUIDssp
47Malkhasyan Gohar1055SUIZürich Wollishofen
48Martinkova Klara1168SUIGenève Ecole D'echecs
49Marxer Constantin1245LIETriesen Sc
50Mattenberger Dominik1540SUIDssp
51Mc Ferran Alexander0SUI
52Mc Ferran Hadrian1070SUIDssp
53Meichsner Orell1100SUIDssp
54Michlmayr Teo1187SUIZürich Chess4kids
55Munjal Sparsh1193SUIDssp
56Navarini Vincent1378SUIDssp
57Nikolaisen Nora1173SUIDssp
58Oppenhoff Ben1207SUIDssp
59Palmonella Luca0SUILausanne Grand Echiquier
60Parmelin Axel1180SUILa Garde Du Roi
61Pfaltz Maximilian1450SUIZürich Chess4kids
62Pfaltz Niklas0SUIZürich Chess4kids
63Posch Jonas0SUIBrugg
64Prunescu Darisie1173SUILa Garde Du Roi
65Rastogi Aryan0SUIZürich Chess4kids
66Rough Ilyas1313SUIZürich Chess4kids
67Saminskij Jan1330SUIZürich Chess4kids
68Saminskij Miron1172SUIZürich Sg
69Satishkumar Surya0SUIDssp
70Sawhney Hridhaan1165SUIZürich Chess4kids
71Schellenberg Pascal1479SUIPfäffikon (Zh)
72Shatil Or1466ISRVevey Club
73Sosnovski Aleks1227SUIWohlen (Ag)
74Speerli Maria1318SUIZugerland Chessmates Sk
75Stöckli Kate1147SUIDssp
76Stötzel Michel1197SUIDssp
77Tahedl Nino1200SUIKsc Rupperswil Ag
78Terekhov Maxim1195SUIGenève Ecole D'echecs
79Thiessen Theo0SUILa Garde Du Roi
80Tomashyk Oskar1247SUIZürich Chess4kids
81Turner-Fung Conall1219SUIDssp
82AFMVan Aepelen Nikolai1547SUIDssp
83Von Krogh Deniz1280SUIZürich Chess4kids
84Wilhelm Marco1200SUICham
85Wölfle Madlaina0SUIKSC Meggen
86Zerdillas-Herrera Karmen1369SUIZürich Chess4kids
87Zurlinden Florian Jakob0SUILuzern Tribschen
Advertisement