3. Qualifikationsturnier U10 vom 17. - 19.1.2020 in Luzern

Viimeisin päivitys19.01.2020 16:33:36, Creator: dssp2015,Last Upload: markus klauser

Turnauksen valintaU10, U12, U14, U16+Open
LinkitJärjestäjän virallinen kotisivu, Link tournament to the tournament calendar
Parametrivalinta näytä turnauksen yksityiskohdat
ListatAloitusranking, Aakkosellinen pelaajaluettelo, Liitto-, peli- ja tittelitilastot, Alphabetical list all groups, Aikataulu
Lopullinen ristitaulukko 7 kierroksen jälkeen, Ristitaulukko aloitusrankingin mukaan
Pöytien paritkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7/7 , ei paria
Tuloslista kierroksen jälkeenkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7
Excel ja tulostusTulosta, Vie Exceliin (.xls), Vie Exceliin (.xlsx), Vie pdf-tiedostoksi

Parit/Tulokset

7. Kierros pvm. 2020/01/19 klo. 14:30

pö.NrNimiRtgPst. TulosPst. NimiRtgNr
11Federer Colin 15796 ½ - ½5 Akinkhov Mikhail 14526
214Chockalingam Vishak 13645 0 - 15 AFMVan Aepelen Nikolai 15472
319Rough Ilyas 13135 0 - 15 Mattenberger Dominik 15403
411Hochreutener Jonas 13995 1 - 05 Shatil Or 14665
57Pfaltz Maximilian 14504 0 - 1 Begdullayev Tamerlan 14149
620Karolinskiy Benjamin 1312 1 - 04 Schellenberg Pascal 14794
729Aeschbacher Dimitri 12754 ½ - ½4 Brain Aksel 140610
812Navarini Vincent 13784 1 - 04 Ineichen Pius 129126
913Zerdillas-Herrera Karmen 13694 0 - 14 Von Krogh Deniz 128028
1017Saminskij Jan 13304 1 - 04 Sosnovski Aleks 122736
1137Cavigelli Jonas 12214 0 - 14 Speerli Maria 131818
1222Domschke Mischa 12994 1 - 04 Dubler Matthis 120643
1323Kostov Troyan 12984 0 - 14 Ghisla Ireneo 073
1480Palmonella Luca 04 0 - 1 Kanana Ziad 078
1515Ingielewicz Tomasz 1356 1 - 0 Bhingare Joshua 124334
1627Bros Maria 1287 1 - 03 Dacher Jevgeny 129724
1744Gregor Elena 12003 0 - 13 Clermont Andreas 14258
1816Jordan Theodor 13463 1 - 03 Stötzel Michel 119747
1946Wilhelm Marco 12003 ½ - ½3 Bühler Dominic 129425
2049Terekhov Maxim 11953 0 - 13 Bünül Deniz Ronny 124730
2156Martinkova Klara 11683 0 - 13 Marxer Constantin 124532
2233Jordan Christina 12443 1 - 03 Malkhasyan Gohar 105566
2335Kinsey Lucas 12313 1 - 03 Michlmayr Teo 118751
2461Meichsner Orell 11003 1 - 03 Krokowski-Bednarz Leon 121540
2541Aravind Avyukt 12073 1 - 03 Jespersen Wilhelm 077
2672Cavadini Tommaso 03 0 - 13 Oppenhoff Ben 120742
2731Tomashyk Oskar 1247 1 - 0 Cavadini Alice 071
2848Hillenbrand Milas 1196 0 - 1 Zurlinden Florian Jakob 087
2954Prunescu Darisie 1173 1 - 0 Huber Eric 074
3084Satishkumar Surya 0 0 - 1 Saminskij Miron 117255
3164Mc Ferran Hadrian 10702 0 - 12 Turner-Fung Conall 121938
3239Dück Sebastian 12162 0 - 12 Magerman Eric 107363
3381Pfaltz Niklas 02 1 - 02 Tahedl Nino 120045
3450Munjal Sparsh 11932 1 - 02 Bros Aleksandra 106065
3552Parmelin Axel 11802 1 - 02 Casucci Luana 101867
3683Rastogi Aryan 02 0 - 12 Sawhney Hridhaan 116558
3785Thiessen Theo 02 0 - 12 Imhasly Elias 109662
3870Blättler Elia 0 0 - 12 Aregger Nando 068
3976Infanger Philip 0 0 - 1 Stöckli Kate 114760
4059Begdullayeva Karina 11621 1 - 01 Posch Jonas 082
4186Wölfle Madlaina 01 0 - 11 Bazavan David 069
4275Hückstädt Joshua 0½ 1 - 00 Mc Ferran Alexander 079
4321Berenguier Maxime 13061 0 ei paria
4453Nikolaisen Nora 11731 0 ei paria
4557Heinzer Neil 11650 0 ei paria
Advertisement