3. Qualifikationsturnier U10 vom 17. - 19.1.2020 in Luzern

Viimeisin päivitys19.01.2020 16:33:36, Creator: dssp2015,Last Upload: markus klauser

Turnauksen valintaU10, U12, U14, U16+Open
LinkitJärjestäjän virallinen kotisivu, Link tournament to the tournament calendar
Parametrivalinta näytä turnauksen yksityiskohdat
ListatAloitusranking, Aakkosellinen pelaajaluettelo, Liitto-, peli- ja tittelitilastot, Alphabetical list all groups, Aikataulu
Lopullinen ristitaulukko 7 kierroksen jälkeen, Ristitaulukko aloitusrankingin mukaan
Pöytien paritkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7/7 , ei paria
Tuloslista kierroksen jälkeenkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7
Excel ja tulostusTulosta, Vie Exceliin (.xls), Vie Exceliin (.xlsx), Vie pdf-tiedostoksi

Parit/Tulokset

6. Kierros pvm. 2020/01/19 klo. 11:00

pö.NrNimiRtgPst. TulosPst. NimiRtgNr
13Mattenberger Dominik 15405 0 - 15 Federer Colin 15791
22AFMVan Aepelen Nikolai 15474 1 - 04 Navarini Vincent 137812
34Schellenberg Pascal 14794 0 - 14 Rough Ilyas 131319
45Shatil Or 14664 1 - 04 Kostov Troyan 129823
56Akinkhov Mikhail 14524 1 - 04 Ghisla Ireneo 073
614Chockalingam Vishak 13644 1 - 04 Pfaltz Maximilian 14507
711Hochreutener Jonas 13994 1 - 04 Aeschbacher Dimitri 127529
89Begdullayev Tamerlan 1414 1 - 0 Ingielewicz Tomasz 135615
98Clermont Andreas 14253 0 - 1 Karolinskiy Benjamin 131220
1010Brain Aksel 14063 1 - 03 Kinsey Lucas 123135
1132Marxer Constantin 12453 0 - 13 Zerdillas-Herrera Karmen 136913
1236Sosnovski Aleks 12273 1 - 03 Jordan Theodor 134616
1342Oppenhoff Ben 12073 0 - 13 Saminskij Jan 133017
1418Speerli Maria 13183 1 - 03 Jordan Christina 124433
1540Krokowski-Bednarz Leon 12153 0 - 13 Domschke Mischa 129922
1624Dacher Jevgeny 12973 0 - 13 Cavigelli Jonas 122137
1726Ineichen Pius 12913 1 - 03 Meichsner Orell 110061
1878Kanana Ziad 03 ½ - ½3 Bros Maria 128727
1928Von Krogh Deniz 12803 1 - 03 Cavadini Tommaso 072
2030Bünül Deniz Ronny 12473 0 - 13 Palmonella Luca 080
2143Dubler Matthis 12063 1 - 0 Cavadini Alice 071
2234Bhingare Joshua 1243 1 - 0 Satishkumar Surya 084
2325Bühler Dominic 12942 1 - 0 Hillenbrand Milas 119648
2455Saminskij Miron 11722 ½ - ½2 Tomashyk Oskar 124731
2538Turner-Fung Conall 12192 0 - 12 Martinkova Klara 116856
2658Sawhney Hridhaan 11652 0 - 12 Aravind Avyukt 120741
2762Imhasly Elias 10962 0 - 12 Gregor Elena 120044
2863Magerman Eric 10732 0 - 12 Wilhelm Marco 120046
2947Stötzel Michel 11972 1 - 02 Pfaltz Niklas 081
3049Terekhov Maxim 11952 1 - 02 Rastogi Aryan 083
3166Malkhasyan Gohar 10552 1 - 02 Munjal Sparsh 119350
3251Michlmayr Teo 11872 1 - 02 Thiessen Theo 085
3377Jespersen Wilhelm 02 1 - 02 Parmelin Axel 118052
3487Zurlinden Florian Jakob 02 ½ - ½2 Prunescu Darisie 117354
3545Tahedl Nino 1200 ½ - ½ Dück Sebastian 121639
3660Stöckli Kate 1147 0 - 1 Huber Eric 074
3768Aregger Nando 01 1 - 01 Begdullayeva Karina 116259
3869Bazavan David 01 0 - 11 Mc Ferran Hadrian 107064
3965Bros Aleksandra 10601 1 - 01 Posch Jonas 082
4067Casucci Luana 10181 1 - 01 Wölfle Madlaina 086
4175Hückstädt Joshua 0½ 0 - 1½ Blättler Elia 070
4279Mc Ferran Alexander 00 0 - 1½ Infanger Philip 076
4321Berenguier Maxime 13061 0 ei paria
4453Nikolaisen Nora 11731 0 ei paria
4557Heinzer Neil 11650 0 ei paria
Advertisement