3. Qualifikationsturnier U10 vom 17. - 19.1.2020 in Luzern

Viimeisin päivitys19.01.2020 16:33:36, Creator: dssp2015,Last Upload: markus klauser

Turnauksen valintaU10, U12, U14, U16+Open
LinkitJärjestäjän virallinen kotisivu, Link tournament to the tournament calendar
Parametrivalinta näytä turnauksen yksityiskohdat
ListatAloitusranking, Aakkosellinen pelaajaluettelo, Liitto-, peli- ja tittelitilastot, Alphabetical list all groups, Aikataulu
Lopullinen ristitaulukko 7 kierroksen jälkeen, Ristitaulukko aloitusrankingin mukaan
Pöytien paritkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7/7 , ei paria
Tuloslista kierroksen jälkeenkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7
Excel ja tulostusTulosta, Vie Exceliin (.xls), Vie Exceliin (.xlsx), Vie pdf-tiedostoksi

Parit/Tulokset

5. Kierros pvm. 2020/01/19 klo. 08:30

pö.NrNimiRtgPst. TulosPst. NimiRtgNr
11Federer Colin 15794 1 - 04 Shatil Or 14665
23Mattenberger Dominik 15404 1 - 04 Hochreutener Jonas 139911
373Ghisla Ireneo 04 0 - 13 AFMVan Aepelen Nikolai 15472
416Jordan Theodor 13463 0 - 13 Schellenberg Pascal 14794
517Saminskij Jan 13303 0 - 13 Akinkhov Mikhail 14526
67Pfaltz Maximilian 14503 1 - 03 Speerli Maria 131818
719Rough Ilyas 13133 1 - 03 Clermont Andreas 14258
820Karolinskiy Benjamin 13123 ½ - ½3 Begdullayev Tamerlan 14149
923Kostov Troyan 12983 1 - 03 Brain Aksel 140610
1027Bros Maria 12873 0 - 13 Navarini Vincent 137812
1113Zerdillas-Herrera Karmen 13693 0 - 13 Aeschbacher Dimitri 127529
1280Palmonella Luca 03 0 - 13 Chockalingam Vishak 136414
1315Ingielewicz Tomasz 1356 1 - 03 Kanana Ziad 078
1422Domschke Mischa 12992 1 - 0 Bhingare Joshua 124334
1550Munjal Sparsh 11932 0 - 12 Dacher Jevgeny 129724
1625Bühler Dominic 12942 0 - 12 Dubler Matthis 120643
1752Parmelin Axel 11802 0 - 12 Ineichen Pius 129126
1828Von Krogh Deniz 12802 1 - 02 Stötzel Michel 119747
1954Prunescu Darisie 11732 0 - 12 Bünül Deniz Ronny 124730
2058Sawhney Hridhaan 11652 0 - 12 Marxer Constantin 124532
2133Jordan Christina 12442 1 - 02 Michlmayr Teo 118751
2235Kinsey Lucas 12312 1 - 02 Terekhov Maxim 119549
2366Malkhasyan Gohar 10552 0 - 12 Sosnovski Aleks 122736
2437Cavigelli Jonas 12212 1 - 02 Saminskij Miron 117255
2561Meichsner Orell 11002 1 - 02 Turner-Fung Conall 121938
2687Zurlinden Florian Jakob 02 0 - 12 Krokowski-Bednarz Leon 121540
2741Aravind Avyukt 12072 0 - 12 Cavadini Tommaso 072
2883Rastogi Aryan 02 0 - 12 Oppenhoff Ben 120742
2948Hillenbrand Milas 1196 1 - 02 Jespersen Wilhelm 077
3071Cavadini Alice 0 1 - 0 Dück Sebastian 121639
3184Satishkumar Surya 0 1 - 0 Stöckli Kate 114760
3231Tomashyk Oskar 12471 1 - 01 Bros Aleksandra 106065
3344Gregor Elena 12001 1 - 01 Casucci Luana 101867
3474Huber Eric 01 ½ - ½1 Tahedl Nino 120045
3546Wilhelm Marco 12001 1 - 01 Bazavan David 069
3656Martinkova Klara 11681 1 - 01 Aregger Nando 068
3782Posch Jonas 01 0 - 11 Imhasly Elias 109662
3863Magerman Eric 10731 1 - 01 Wölfle Madlaina 086
3985Thiessen Theo 01 1 - 01 Mc Ferran Hadrian 107064
4081Pfaltz Niklas 01 1 - 0½ Blättler Elia 070
4159Begdullayeva Karina 11620 1 - 00 Mc Ferran Alexander 079
4276Infanger Philip 00 ½ - ½0 Hückstädt Joshua 075
4321Berenguier Maxime 13061 0 ei paria
4453Nikolaisen Nora 11731 0 ei paria
4557Heinzer Neil 11650 0 ei paria
Advertisement