3. Qualifikationsturnier U10 vom 17. - 19.1.2020 in Luzern

Viimeisin päivitys19.01.2020 16:33:36, Creator: dssp2015,Last Upload: markus klauser

Turnauksen valintaU10, U12, U14, U16+Open
LinkitJärjestäjän virallinen kotisivu, Link tournament to the tournament calendar
Parametrivalinta näytä turnauksen yksityiskohdat
ListatAloitusranking, Aakkosellinen pelaajaluettelo, Liitto-, peli- ja tittelitilastot, Alphabetical list all groups, Aikataulu
Lopullinen ristitaulukko 7 kierroksen jälkeen, Ristitaulukko aloitusrankingin mukaan
Pöytien paritkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7/7 , ei paria
Tuloslista kierroksen jälkeenkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7
Excel ja tulostusTulosta, Vie Exceliin (.xls), Vie Exceliin (.xlsx), Vie pdf-tiedostoksi

Parit/Tulokset

4. Kierros pvm. 2020/01/18 klo. 15:00

pö.NrNimiRtgPst. TulosPst. NimiRtgNr
19Begdullayev Tamerlan 14143 0 - 13 Federer Colin 15791
22AFMVan Aepelen Nikolai 15473 0 - 13 Hochreutener Jonas 139911
312Navarini Vincent 13783 0 - 13 Mattenberger Dominik 15403
429Aeschbacher Dimitri 12753 0 - 13 Shatil Or 14665
58Clermont Andreas 14253 0 - 13 Ghisla Ireneo 073
64Schellenberg Pascal 14792 1 - 02 Von Krogh Deniz 128028
76Akinkhov Mikhail 14522 1 - 02 Kinsey Lucas 123135
838Turner-Fung Conall 12192 0 - 12 Pfaltz Maximilian 14507
910Brain Aksel 14062 1 - 02 Cavigelli Jonas 122137
1040Krokowski-Bednarz Leon 12152 0 - 12 Zerdillas-Herrera Karmen 136913
1114Chockalingam Vishak 13642 1 - 02 Parmelin Axel 118052
1216Jordan Theodor 13462 1 - 02 Prunescu Darisie 117354
1347Stötzel Michel 11972 0 - 12 Saminskij Jan 133017
1418Speerli Maria 13182 1 - 02 Sawhney Hridhaan 116558
1549Terekhov Maxim 11952 0 - 12 Rough Ilyas 131319
1620Karolinskiy Benjamin 13122 1 - 02 Malkhasyan Gohar 105566
1722Domschke Mischa 12992 0 - 12 Palmonella Luca 080
1855Saminskij Miron 11722 0 - 12 Kostov Troyan 129823
1978Kanana Ziad 02 1 - 02 Bühler Dominic 129425
2027Bros Maria 12872 1 - 02 Zurlinden Florian Jakob 087
2139Dück Sebastian 1216 0 - 1 Ingielewicz Tomasz 135615
2234Bhingare Joshua 1243 1 - 0 Hillenbrand Milas 119648
2336Sosnovski Aleks 1227 ½ - ½ Meichsner Orell 110061
2424Dacher Jevgeny 12971 1 - 01 Martinkova Klara 116856
2526Ineichen Pius 12911 1 - 01 Magerman Eric 107363
2630Bünül Deniz Ronny 12471 1 - 01 Bros Aleksandra 106065
2751Michlmayr Teo 11871 1 - 01 Tomashyk Oskar 124731
2832Marxer Constantin 12451 1 - 01 Casucci Luana 101867
2962Imhasly Elias 10961 0 - 11 Jordan Christina 124433
3064Mc Ferran Hadrian 10701 0 - 11 Aravind Avyukt 120741
3142Oppenhoff Ben 12071 1 - 01 Bazavan David 069
3243Dubler Matthis 12061 1 - 01 Pfaltz Niklas 081
3372Cavadini Tommaso 01 1 - 01 Gregor Elena 120044
3445Tahedl Nino 12001 0 - 11 Rastogi Aryan 083
3577Jespersen Wilhelm 01 1 - 01 Wilhelm Marco 120046
3686Wölfle Madlaina 01 0 - 11 Munjal Sparsh 119350
3760Stöckli Kate 1147½ 1 - 01 Thiessen Theo 085
3870Blättler Elia 0½ 0 - 1½ Cavadini Alice 071
3984Satishkumar Surya 0½ 1 - 00 Begdullayeva Karina 116259
4053Nikolaisen Nora 11730 1 - 00 Hückstädt Joshua 075
4168Aregger Nando 00 1 - 00 Infanger Philip 076
4279Mc Ferran Alexander 00 0 - 10 Huber Eric 074
4382Posch Jonas 00 1 vapaa
4421Berenguier Maxime 13061 0 ei paria
4557Heinzer Neil 11650 0 ei paria
Advertisement