3. Qualifikationsturnier U10 vom 17. - 19.1.2020 in Luzern

Viimeisin päivitys19.01.2020 16:33:36, Creator: dssp2015,Last Upload: markus klauser

Turnauksen valintaU10, U12, U14, U16+Open
LinkitJärjestäjän virallinen kotisivu, Link tournament to the tournament calendar
Parametrivalinta näytä turnauksen yksityiskohdat
ListatAloitusranking, Aakkosellinen pelaajaluettelo, Liitto-, peli- ja tittelitilastot, Alphabetical list all groups, Aikataulu
Lopullinen ristitaulukko 7 kierroksen jälkeen, Ristitaulukko aloitusrankingin mukaan
Pöytien paritkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7/7 , ei paria
Tuloslista kierroksen jälkeenkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7
Excel ja tulostusTulosta, Vie Exceliin (.xls), Vie Exceliin (.xlsx), Vie pdf-tiedostoksi

Parit/Tulokset

3. Kierros pvm. 2020/01/18 klo. 11:30

pö.NrNimiRtgPst. TulosPst. NimiRtgNr
11Federer Colin 15792 1 - 02 Chockalingam Vishak 136414
217Saminskij Jan 13302 0 - 12 AFMVan Aepelen Nikolai 15472
33Mattenberger Dominik 15402 1 - 02 Karolinskiy Benjamin 131220
45Shatil Or 14662 1 - 02 Bros Maria 128727
57Pfaltz Maximilian 14502 0 - 12 Aeschbacher Dimitri 127529
666Malkhasyan Gohar 10552 0 - 12 Clermont Andreas 14258
79Begdullayev Tamerlan 14142 1 - 02 Saminskij Miron 117255
873Ghisla Ireneo 02 1 - 02 Brain Aksel 140610
911Hochreutener Jonas 13992 1 - 02 Kanana Ziad 078
1087Zurlinden Florian Jakob 02 0 - 12 Navarini Vincent 137812
1115Ingielewicz Tomasz 1356 0 - 11 Schellenberg Pascal 14794
1213Zerdillas-Herrera Karmen 13691 1 - 0 Sosnovski Aleks 122736
1341Aravind Avyukt 12071 0 - 11 Akinkhov Mikhail 14526
1444Gregor Elena 12001 0 - 11 Jordan Theodor 134616
1546Wilhelm Marco 12001 0 - 11 Speerli Maria 131818
1619Rough Ilyas 13131 1 - 01 Oppenhoff Ben 120742
1750Munjal Sparsh 11931 0 - 11 Domschke Mischa 129922
1823Kostov Troyan 12981 1 - 01 Dubler Matthis 120643
1952Parmelin Axel 11801 1 - 01 Dacher Jevgeny 129724
2025Bühler Dominic 12941 1 - 01 Tahedl Nino 120045
2154Prunescu Darisie 11731 1 - 01 Ineichen Pius 129126
2256Martinkova Klara 11681 0 - 11 Von Krogh Deniz 128028
2358Sawhney Hridhaan 11651 1 - 01 Bünül Deniz Ronny 124730
2431Tomashyk Oskar 12471 0 - 11 Stötzel Michel 119747
2580Palmonella Luca 01 1 - 01 Marxer Constantin 124532
2633Jordan Christina 12441 0 - 11 Terekhov Maxim 119549
2781Pfaltz Niklas 01 0 - 11 Kinsey Lucas 123135
2837Cavigelli Jonas 12211 1 - 01 Michlmayr Teo 118751
2985Thiessen Theo 01 0 - 11 Turner-Fung Conall 121938
3086Wölfle Madlaina 01 0 - 11 Krokowski-Bednarz Leon 121540
3183Rastogi Aryan 01 0 - 1½ Bhingare Joshua 124334
3239Dück Sebastian 1216½ 1 - 0½ Blättler Elia 070
3348Hillenbrand Milas 1196½ 1 - 0½ Satishkumar Surya 084
3461Meichsner Orell 1100½ 1 - 00 Nikolaisen Nora 117353
3557Heinzer Neil 11650 - - +0 Cavadini Tommaso 072
3669Bazavan David 00 1 - 00 Begdullayeva Karina 116259
3771Cavadini Alice 00 ½ - ½0 Stöckli Kate 114760
3874Huber Eric 00 0 - 10 Imhasly Elias 109662
3963Magerman Eric 10730 1 - 00 Infanger Philip 076
4075Hückstädt Joshua 00 0 - 10 Mc Ferran Hadrian 107064
4165Bros Aleksandra 10600 1 - 00 Mc Ferran Alexander 079
4267Casucci Luana 10180 1 - 00 Posch Jonas 082
4377Jespersen Wilhelm 00 1 - 00 Aregger Nando 068
4421Berenguier Maxime 13061 0 ei paria
Advertisement