3. Qualifikationsturnier U10 vom 17. - 19.1.2020 in Luzern

Viimeisin päivitys19.01.2020 16:33:36, Creator: dssp2015,Last Upload: markus klauser

Turnauksen valintaU10, U12, U14, U16+Open
LinkitJärjestäjän virallinen kotisivu, Link tournament to the tournament calendar
Parametrivalinta näytä turnauksen yksityiskohdat
ListatAloitusranking, Aakkosellinen pelaajaluettelo, Liitto-, peli- ja tittelitilastot, Alphabetical list all groups, Aikataulu
Lopullinen ristitaulukko 7 kierroksen jälkeen, Ristitaulukko aloitusrankingin mukaan
Pöytien paritkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7/7 , ei paria
Tuloslista kierroksen jälkeenkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7
Excel ja tulostusTulosta, Vie Exceliin (.xls), Vie Exceliin (.xlsx), Vie pdf-tiedostoksi

Parit/Tulokset

2. Kierros pvm. 2020/01/18 klo. 09:00

pö.NrNimiRtgPst. TulosPst. NimiRtgNr
122Domschke Mischa 12991 0 - 11 Federer Colin 15791
22AFMVan Aepelen Nikolai 15471 1 - 01 Bühler Dominic 129425
324Dacher Jevgeny 12971 0 - 11 Mattenberger Dominik 15403
44Schellenberg Pascal 14791 0 - 11 Bros Maria 128727
526Ineichen Pius 12911 0 - 11 Shatil Or 14665
66Akinkhov Mikhail 14521 0 - 11 Aeschbacher Dimitri 127529
728Von Krogh Deniz 12801 0 - 11 Pfaltz Maximilian 14507
88Clermont Andreas 14251 1 - 01 Tomashyk Oskar 124731
932Marxer Constantin 12451 0 - 11 Begdullayev Tamerlan 14149
1010Brain Aksel 14061 1 - 01 Jordan Christina 124433
1135Kinsey Lucas 12311 0 - 11 Hochreutener Jonas 139911
1212Navarini Vincent 13781 1 - 01 Cavigelli Jonas 122137
1314Chockalingam Vishak 13641 1 - 01 Aravind Avyukt 120741
1436Sosnovski Aleks 12271 ½ - ½1 Ingielewicz Tomasz 135615
1516Jordan Theodor 13461 0 - 11 Ghisla Ireneo 073
1640Krokowski-Bednarz Leon 12151 0 - 11 Saminskij Jan 133017
1718Speerli Maria 13181 0 - 11 Kanana Ziad 078
1855Saminskij Miron 11721 1 - 01 Rough Ilyas 131319
1920Karolinskiy Benjamin 13121 1 - 01 Rastogi Aryan 083
2066Malkhasyan Gohar 10551 + - -1 Berenguier Maxime 130621
2184Satishkumar Surya 0½ 0 - 11 Zurlinden Florian Jakob 087
2230Bünül Deniz Ronny 12470 1 - 0½ Dück Sebastian 121639
2360Stöckli Kate 11470 0 - 10 Zerdillas-Herrera Karmen 136913
2462Imhasly Elias 10960 0 - 10 Kostov Troyan 129823
2534Bhingare Joshua 12430 ½ - ½0 Meichsner Orell 110061
2638Turner-Fung Conall 12190 1 - 00 Magerman Eric 107363
2742Oppenhoff Ben 12070 1 - 00 Bros Aleksandra 106065
2843Dubler Matthis 12060 1 - 00 Casucci Luana 101867
2964Mc Ferran Hadrian 10700 0 - 10 Gregor Elena 120044
3045Tahedl Nino 12000 1 - 00 Bazavan David 069
3168Aregger Nando 00 0 - 10 Wilhelm Marco 120046
3247Stötzel Michel 11970 1 - 00 Cavadini Alice 071
3370Blättler Elia 00 ½ - ½0 Hillenbrand Milas 119648
3449Terekhov Maxim 11950 1 - 00 Hückstädt Joshua 075
3572Cavadini Tommaso 00 0 - 10 Munjal Sparsh 119350
3651Michlmayr Teo 11870 1 - 00 Jespersen Wilhelm 077
3774Huber Eric 00 0 - 10 Parmelin Axel 118052
3853Nikolaisen Nora 11730 0 - 10 Palmonella Luca 080
3976Infanger Philip 00 0 - 10 Prunescu Darisie 117354
4079Mc Ferran Alexander 00 0 - 10 Martinkova Klara 116856
4157Heinzer Neil 11650 - - +0 Pfaltz Niklas 081
4282Posch Jonas 00 0 - 10 Sawhney Hridhaan 116558
4359Begdullayeva Karina 11620 0 - 10 Thiessen Theo 085
4486Wölfle Madlaina 00 1 vapaa
Advertisement