3. Qualifikationsturnier U10 vom 17. - 19.1.2020 in Luzern

Viimeisin päivitys19.01.2020 16:33:36, Creator: dssp2015,Last Upload: markus klauser

Turnauksen valintaU10, U12, U14, U16+Open
LinkitJärjestäjän virallinen kotisivu, Link tournament to the tournament calendar
Parametrivalinta näytä turnauksen yksityiskohdat
ListatAloitusranking, Aakkosellinen pelaajaluettelo, Liitto-, peli- ja tittelitilastot, Alphabetical list all groups, Aikataulu
Lopullinen ristitaulukko 7 kierroksen jälkeen, Ristitaulukko aloitusrankingin mukaan
Pöytien paritkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7/7 , ei paria
Tuloslista kierroksen jälkeenkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7
Excel ja tulostusTulosta, Vie Exceliin (.xls), Vie Exceliin (.xlsx), Vie pdf-tiedostoksi

Parit/Tulokset

1. Kierros pvm. 2020/01/17 klo. 18:30

pö.NrNimiRtgPst. TulosPst. NimiRtgNr
11Federer Colin 15790 1 - 00 Dubler Matthis 120643
244Gregor Elena 12000 0 - 10 AFMVan Aepelen Nikolai 15472
33Mattenberger Dominik 15400 1 - 00 Tahedl Nino 120045
446Wilhelm Marco 12000 0 - 10 Schellenberg Pascal 14794
55Shatil Or 14660 1 - 00 Stötzel Michel 119747
648Hillenbrand Milas 11960 0 - 10 Akinkhov Mikhail 14526
77Pfaltz Maximilian 14500 1 - 00 Terekhov Maxim 119549
850Munjal Sparsh 11930 0 - 10 Clermont Andreas 14258
99Begdullayev Tamerlan 14140 1 - 00 Michlmayr Teo 118751
1052Parmelin Axel 11800 0 - 10 Brain Aksel 140610
1111Hochreutener Jonas 13990 1 - 00 Nikolaisen Nora 117353
1254Prunescu Darisie 11730 0 - 10 Navarini Vincent 137812
1313Zerdillas-Herrera Karmen 13690 0 - 10 Saminskij Miron 117255
1456Martinkova Klara 11680 0 - 10 Chockalingam Vishak 136414
1515Ingielewicz Tomasz 13560 1 - 00 Heinzer Neil 116557
1658Sawhney Hridhaan 11650 0 - 10 Jordan Theodor 134616
1717Saminskij Jan 13300 1 - 00 Begdullayeva Karina 116259
1861Meichsner Orell 11000 0 - 10 Speerli Maria 131818
1919Rough Ilyas 13130 1 - 00 Imhasly Elias 109662
2063Magerman Eric 10730 0 - 10 Karolinskiy Benjamin 131220
2121Berenguier Maxime 13060 1 - 00 Mc Ferran Hadrian 107064
2265Bros Aleksandra 10600 0 - 10 Domschke Mischa 129922
2323Kostov Troyan 12980 0 - 10 Malkhasyan Gohar 105566
2467Casucci Luana 10180 0 - 10 Dacher Jevgeny 129724
2525Bühler Dominic 12940 1 - 00 Aregger Nando 068
2669Bazavan David 00 0 - 10 Ineichen Pius 129126
2727Bros Maria 12870 1 - 00 Blättler Elia 070
2871Cavadini Alice 00 0 - 10 Von Krogh Deniz 128028
2929Aeschbacher Dimitri 12750 1 - 00 Cavadini Tommaso 072
3073Ghisla Ireneo 00 1 - 00 Bünül Deniz Ronny 124730
3131Tomashyk Oskar 12470 1 - 00 Huber Eric 074
3275Hückstädt Joshua 00 0 - 10 Marxer Constantin 124532
3333Jordan Christina 12440 1 - 00 Infanger Philip 076
3478Kanana Ziad 00 1 - 00 Bhingare Joshua 124334
3535Kinsey Lucas 12310 1 - 00 Mc Ferran Alexander 079
3680Palmonella Luca 00 0 - 10 Sosnovski Aleks 122736
3737Cavigelli Jonas 12210 1 - 00 Posch Jonas 082
3883Rastogi Aryan 00 1 - 00 Turner-Fung Conall 121938
3939Dück Sebastian 12160 ½ - ½0 Satishkumar Surya 084
4085Thiessen Theo 00 0 - 10 Krokowski-Bednarz Leon 121540
4141Aravind Avyukt 12070 1 - 00 Wölfle Madlaina 086
4287Zurlinden Florian Jakob 00 1 - 00 Oppenhoff Ben 120742
4360Stöckli Kate 11470 0 ei paria
4477Jespersen Wilhelm 00 0 ei paria
4581Pfaltz Niklas 00 0 ei paria
Advertisement