3. Qualifikationsturnier U10 vom 17. - 19.1.2020 in Luzern

Viimeisin päivitys19.01.2020 16:33:36, Creator: dssp2015,Last Upload: markus klauser

Turnauksen valintaU10, U12, U14, U16+Open
LinkitJärjestäjän virallinen kotisivu, Link tournament to the tournament calendar
Parametrivalinta näytä turnauksen yksityiskohdat
ListatAloitusranking, Aakkosellinen pelaajaluettelo, Liitto-, peli- ja tittelitilastot, Alphabetical list all groups, Aikataulu
Lopullinen ristitaulukko 7 kierroksen jälkeen, Ristitaulukko aloitusrankingin mukaan
Pöytien paritkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7/7 , ei paria
Tuloslista kierroksen jälkeenkrs.1, krs.2, krs.3, krs.4, krs.5, krs.6, krs.7
Excel ja tulostusTulosta, Vie Exceliin (.xls), Vie Exceliin (.xlsx), Vie pdf-tiedostoksi

Aloitusranking

NrNimiFEDRtgsp.Kerho/Kaupunki
1Federer ColinSUI1579Zürich Chess4kids
2AFMVan Aepelen NikolaiSUI1547Dssp
3Mattenberger DominikSUI1540Dssp
4Schellenberg PascalSUI1479Pfäffikon (Zh)
5Shatil OrISR1466wVevey Club
6Akinkhov MikhailSUI1452Dssp
7Pfaltz MaximilianSUI1450Zürich Chess4kids
8Clermont AndreasSUI1425Dssp
9Begdullayev TamerlanSUI1414Dssp
10Brain AkselNOR1406Dssp
11Hochreutener JonasSUI1399Zürich Chess4kids
12Navarini VincentSUI1378Dssp
13Zerdillas-Herrera KarmenSUI1369wZürich Chess4kids
14Chockalingam VishakSUI1364Dssp
15Ingielewicz TomaszSUI1356Dssp
16Jordan TheodorSUI1346Zürich Chess4kids
17Saminskij JanSUI1330Zürich Chess4kids
18Speerli MariaSUI1318wZugerland Chessmates Sk
19Rough IlyasSUI1313Zürich Chess4kids
20Karolinskiy BenjaminSUI1312Dssp
21Berenguier MaximeSUI1306Genève Club
22Domschke MischaSUI1299Cham
23Kostov TroyanSUI1298Genève Club
24Dacher JevgenySUI1297Dssp
25Bühler DominicSUI1294Dssp
26Ineichen PiusSUI1291Winterthur Sg
27Bros MariaSUI1287wDssp
28Von Krogh DenizSUI1280Zürich Chess4kids
29Aeschbacher DimitriFRA1275Dssp
30Bünül Deniz RonnySUI1247Dssp
31Tomashyk OskarSUI1247Zürich Chess4kids
32Marxer ConstantinLIE1245Triesen Sc
33Jordan ChristinaSUI1244wZürich Chess4kids
34Bhingare JoshuaSUI1243Zürich Chess4kids
35Kinsey LucasSUI1231Schachklub Markus Regez
36Sosnovski AleksSUI1227Wohlen (Ag)
37Cavigelli JonasSUI1221Zürich Sg
38Turner-Fung ConallSUI1219Dssp
39Dück SebastianSUI1216Zürich Chess4kids
40Krokowski-Bednarz LeonSUI1215Zürich Chess4kids
41Aravind AvyuktSUI1207Zürich Chess4kids
42Oppenhoff BenSUI1207Dssp
43Dubler MatthisSUI1206Dssp
44Gregor ElenaSUI1200wZürich Chess4kids
45Tahedl NinoSUI1200Ksc Rupperswil Ag
46Wilhelm MarcoSUI1200Cham
47Stötzel MichelSUI1197Dssp
48Hillenbrand MilasSUI1196Dssp
49Terekhov MaximSUI1195Genève Ecole D'echecs
50Munjal SparshSUI1193Dssp
51Michlmayr TeoSUI1187Zürich Chess4kids
52Parmelin AxelSUI1180La Garde Du Roi
53Nikolaisen NoraSUI1173wDssp
54Prunescu DarisieSUI1173La Garde Du Roi
55Saminskij MironSUI1172Zürich Sg
56Martinkova KlaraSUI1168wGenève Ecole D'echecs
57Heinzer NeilSUI1165Zürich Chess4kids
58Sawhney HridhaanSUI1165Zürich Chess4kids
59Begdullayeva KarinaSUI1162wKsc Basel
60Stöckli KateSUI1147wDssp
61Meichsner OrellSUI1100Dssp
62Imhasly EliasSUI1096Dssp
63Magerman EricSUI1073Dssp
64Mc Ferran HadrianSUI1070Dssp
65Bros AleksandraSUI1060wDssp
66Malkhasyan GoharSUI1055wZürich Wollishofen
67Casucci LuanaSUI1018wKsc Zollikerberg Zh
68Aregger NandoSUI0Dssp
69Bazavan DavidSUI0Zürich Chess4kids
70Blättler EliaSUI0Luzern Tribschen
71Cavadini AliceSUI0wZürich Chess4kids
72Cavadini TommasoSUI0Zürich Chess4kids
73Ghisla IreneoSUI0Bellinzona
74Huber EricSUI0Zürich Chess4kids
75Hückstädt JoshuaSUI0Zürich Chess4Kids
76Infanger PhilipSUI0KSC-Luzern
77Jespersen WilhelmSUI0Dssp
78Kanana ZiadSUI0Bern Sk
79Mc Ferran AlexanderSUI0
80Palmonella LucaSUI0Lausanne Grand Echiquier
81Pfaltz NiklasSUI0Zürich Chess4kids
82Posch JonasSUI0Brugg
83Rastogi AryanSUI0Zürich Chess4kids
84Satishkumar SuryaSUI0wDssp
85Thiessen TheoSUI0La Garde Du Roi
86Wölfle MadlainaSUI0wKSC Meggen
87Zurlinden Florian JakobSUI0Luzern Tribschen