Huom! Palvelimen kuorman laskemiseksi vähennämme hakukoneiden (Google, Yahoo...) skannausta siirtämällä kahta viikkoa vanhemmat (loppupvm) turnaukset seuraavan linkin taakse

XV FESTIVAL MEJORANDO MI ELO, UNEFA GUATIRE SUB 2000 RANKING FINAL!

Viimeisin päivitys07.12.2019 20:07:05, Creator/Last Upload: federacion venezolana de ajedrez (li.7)

Aloitusranking

NrNimiFideIDRtg
1Zamora Monascal Petter David39073841952
2Rojas Molina Enrique Jose39370541896
3Caterine Pizarro Oscar Manuel39513321866
4Guilarte Alarcon Hector Yuri39069301815
5Ramirez Andrade Samuel Josue39357011688
6Fernandez Canela Menry Francisc39278811655
7Vargas Gerardo39377200